Şimdi Ara

Merida bisikletlerde sıcak fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar konunun yeri tam olarak burası değil biliyorum ancak ihtiyacı olanların görebilmesi adına buraya açtım. Yöneticiler uygun görmez ise konuyu taşıyabilirler.
    Sahibinden com üzeründen bisiklet dükkanı isimli satıcı ile alışverişim oldu. Merida bisikletlerde internet fiyatlarına göre daha uygun fiyata satış yapıyor. 2016 bignin 500 ü 2500 tlye taksitli olarak satıyor. Merida modellerini satın almak isteyenler satıcı ike iletişime geçsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crossway xt veya 600 düşünüyorum bende. satıcıda bu modeller görünmüyor.
  • Evet haklısınız. Satıcı ile iletişime geçin isterseniz. Ek olarak söylediğiniz iki bisiklet de donanım olarak çok güzel modeller. Şimdiden hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayihani -- 1 Aralık 2016; 15:52:13 >
  • SchwarzMoto kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız. Satıcı ile iletişime geçin isterseniz. Ek olarak söylediğiniz iki bisiklet de donanım olarak çok güzel modeller. Şimdiden hayırlı olsun
  • peşin paraya da ayrı bir indirimi var tüm bisiklet satıcılarının bilginize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben satıcının telefon numarasını göremedim ilanlarında, yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam satın alma şartları için satıcı ile iletişime geçmeniz daha doğru olur. Site üzerinden mesajlara geri dönüş yapıyorlar. Ben o şekilde haberleşmiştim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.