Şimdi Ara

Merhaba Dostlarım, Engelliyim, Youtube Kanalımı Kurdum. Desteğinize İhtiyacım Var. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
2
Favori
40.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
553 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 1000 Aboneden sonra konuyu kaldıracam merak etmeyin. Engelli olduğum için sadece abone olurlarsa izlenmem yükselmez.
    https://www.bbc.com/turkce/haberler/2013/12/131203_macaristan_turkiye_engelliolmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leomessii -- 14 Ocak 2020; 11:44:23 >
  • Konuya gelen ilk 5 mesaja dikkat edin.Hepsi de sahte üye.

Edit:Admin,şikayet sonrası mesajları kaldırdı.

https://i.hizliresim.com/gPmzD5.png

Edit 2:Kontrol ettim 5 üyelik de banlanmış. Bunlar konu sahibine aitse sana ne deyim bilmiyorum artık.Sahte hesaplarla duygu sömürüsü mü yapıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 14 Ocak 2020; 13:3:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

prim
    O mantıkla sen de bunu yazarak prim yapıyon adam ol koçum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC8BE145A

Konuyu şikayet ettim
    Çekemiyosan anten tak koçum

• Kanala baktım da içerik ilgimi çeken bir alanda olmadığı için ben izlemem, açıkça söyleyeyim. Ayrıca video başlıkları ve resimleri çok yetersiz. Tamam, tek kelimeyle konu yazıyor ama çok soyut kalıyor. En azından birkaç anahtar kelime daha olmalı.

İçeriği özetleyen birkaç kelime başta, "Oyun ve Sohbet" yazısı sonda olmalı.

Küçük resimler de fazla göz yoruyor. Yazılar yamuk yumuk, okuması zor. Dikkat dağıtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leomessii

Hocam tek ve büyük fark siz çalışıp para kazabilir öyle kendi paranızla reklam verdirebilirsiniz. Keşke ben ayakta olsamda elim tutsada bir işte çalışabilsem. Yinede teşekkürler beni düşünmüşsünüz.
    O konuda haklısınız hocam zaten dediğim gibi tepkim size değil,gücendiyseniz tekrar özür dilerim.Başarılar diliyorum

• Merhaba, engelli maaşına başvurdun mu?Devlet suriyeliye afganlıya yardım yapacağına öncelikli olarak sana yardım yapması lazım.Eğer engelli maaşın yoksa gerekli adımları takip edip başvurmanı tavsiye ederim.
  • Abone oldum kardesim Allah yardimcin olsun.

Yanliz insanlarin ici ne kadar kotulukle dolmus onu anladim bu konuda. Nasil kiskanmislar adamin 500 abonesi oldu diye. Sanki milyonlar kazandi adam. Birakin kazansin ayrica sizin banka hesabinizdan mi cikiyor para?
  • Abone olundu :)) basarılar dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam dedektiflik işinde iyisiniz, fakat geçen bir yalan haber 2.sıraya çıkmıştı sizi o konuda göremedim. Tüm dinlerde yalan daha günah değil mi, o zaman yalan konu açanlar içinde uğraşın. Bende yalan yok gerçekten engelliyim ve 1000 Aboneye kadar gerçekten desteğe ihtiyacım var, sadece benim değil hatta tüm engellilerin desteğe ihtiyacı var. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leomessii -- 14 Ocak 2020; 15:10:46 >
  • Teşekkürlerrr.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Sormayın hocam ya, herkesin düşüncesi kendisinedir. Teşekkürler böyle düşündüğünüz ve yanlış anlamadığınız için.
  • Babadan sigortalıyım diye vermiyorlar (hayırsız babamız bizimle yaşamamasına rağmen).

• Uppppppp

• Up p p p p p p p pppp

• Emre D kullanıcısına yanıt
    Hocam daha yeni başlamışım youtubeye, tüm fotoğrafları kendim yapıyorum. Görüşleriniz neden benim için önemli şimdi anlıyor musunuz, kendimi geliştirmem için. Şuan bana ilham verdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leomessii -- 14 Ocak 2020; 15:32:55 >
  • Güzel kardeşim beni yanlış anlama. Engelliyim destek verin diyen kardeşlerimiz bir abone patlaması yaşıyor. Taki iki ay sonraya kadar. İki ay sonra ne oluyor biliyor musun? İki bin abonen ve beş izlenme oluyor. Sonra üzülüyorsun. Sen farkını ortaya koyarsan sana destek çıkanlar zaten olacaktır. Ha reklamını yapabilirsin ama üzülerek söylüyorum bu destek bir noktada bitecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leomessii

Babadan sigortalıyım diye vermiyorlar (hayırsız babamız bizimle yaşamamasına rağmen).
    Gelir tespitine git kaymakamlığa, babanın sizinle yaşamadığını ıspat için eve memur gelmesini iste gelir tespiti yapılsın ondan sonra maaş bağlanması lazım.
  • lextor L kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun farkındayım 1000 Aboneden Sonra bu konuyu kaldıracağım. Ben sadece şimdilik destek ve insanların görüşlerini istedim. Şuan çok faydasını gördüm insanların görüşlerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leomessii -- 14 Ocak 2020; 15:56:26 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.