Şimdi Ara

Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
93
Favori
75.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Dil sınavında İngilizceden Türkçeye çeviri sorularını çözüp ipucu ve yöntemlerini gösterdim, umarım işinize yarar:https://www.youtube.com/watch?v=IfwcXkcxlFs&feature=youtu.be

Arkadaşlar merhaba, öncelikle bu konuyu açma amacım ve sebebimden biraz bahsedeyim. Geçen senenin haziran ayında hedef ilk 100 isimli bir çalışma günlüğü konusu açmıştım forumda kendime motivasyon olsun diye, destekleyenler olsa da aldığım negatif yorumlar bir hayli fazlaydı. Günlüğü çok kısa kestim ama bu yorumlar ironik de olsa bana bir hayli gaz verdi :))
    Her ne kadar işi şamataya çok vurmak istesem de ben yardım ararken forumdan birçok arkadaş bana yardımcı olmuştu, o yüzden bu konuda da sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı ciddi ve detaylı bir şekilde cevaplandırmaya çalışacağım.

Konuyu merak edenler Buradan ulaşabilirler konuya.

Öncelikle biraz boş vaktimin olduğunu ve baya sıkıldığımı da itiraf edeyim ve şu negatif yorumlara bir göz atalım :)

Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.

Bu arkadaş baya kararlı çıktı.

Arkadaşlara selam!

Bu da sonucum:

Sayısal ham sıralamada 99. (kaderin cilvesi :), yerleştirmede 135. oldum. Dil sıralamasında ise 12. oldum. Bu konuda sınava hazırlık ya da dil hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım, umarım yardımcı olurum. Soruları bol keseden yollayabilirsiniz baya buralardayım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eels -- 5 Ağustos 2018; 12:7:26 >

• Carlion kullanıcısına yanıt
    Carlion demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Carlion

Ben buradayımda konuyu açan vatandaş gaza getirmeye çalışmakla dalga geçmeyi yanlış anlamış ve konusuna yazdığım diğer mesajları sırf popülarite kasmak adına yer vermemiş özelliklede tebrik ettğim mesaja

Neyse onlarıda biz atalımda boş yere konu altında haterlar toplanmasın bizi tanımayan senin gibi bebeler triggerlanmasın bana

Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.

Alıntıları Göster
    Gaza getirmeye çalışıyosun gibi gelmedi açıkcası :) Zaten son yazdıkların ile benim attıklarım arasında uzun bir zaman farkı var. Niyetini yanlış anladıysam affola :)
    katusha_ kullanıcısına yanıt
    katusha_ demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: katusha_

NEREDESİN LAN
    Ben buradayımda konuyu açan vatandaş gaza getirmeye çalışmakla dalga geçmeyi yanlış anlamış ve konusuna yazdığım diğer mesajları sırf popülarite kasmak adına yer vermemiş özelliklede tebrik ettğim mesaja

Neyse onlarıda biz atalımda boş yere konu altında haterlar toplanmasın bizi tanımayan senin gibi bebeler triggerlanmasın bana

Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.Merhaba, ben Eels. İlk 100'e girdim(sayılır), sayısal ve dil ile ilgili sorularınızı cevaplıyorum.
  • tebrikler
  • adam tokatlamış tebrik ederim
  • NEREDESİN LAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: katusha_

tebrikler
    Teşekkürler! :)
  • Helal olsun
  • Hocam ben de seni merak ediyordum tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CBD65149 -- 1 Ağustos 2018; 22:32:40 >
  • Tebrikler:)Kaç tane dikkatsizlikten soru kaçtı?
  • senin bir konun vardı hocam günlük tarzı gibi tutuyordun o konu duruyorsa linkini bi alıntılar mısın bana:D
  • çalışma stratejiniz nasıldı ve ders ders nasıl çalıştınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

senin bir konun vardı hocam günlük tarzı gibi tutuyordun o konu duruyorsa linkini bi alıntılar mısın bana:D
    Hocam konuda linki verdim.
  • Tebrikler

1 Konu anlatımını nereden hallettin?

2 Çalışmadığın günler oldu mu?

3 Konudaki kitaplar dışında çözdüğün kitaplar var mı?

4 Dershaneye gittin mi?

5 Günde ortalama kaç saat çalıştın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

Tebrikler:)Kaç tane dikkatsizlikten soru kaçtı?
    Açıklanana kadar kontrol etmedim, açıklanınca da bakmadım açıkcası yani malesef bilmiyorum :)
  • Eels kullanıcısına yanıt
    1 ay kontrol etmemek😂😀
  • Dile almancadan mi girdiniz?

C2 ingilizce bilen biri 2k tyt ile ilk 100 yapabilir mi?

Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KısacaMCA

çalışma stratejiniz nasıldı ve ders ders nasıl çalıştınız
    Haziran ayında oturup önemli noktalar belirledim kendimce. Geometri ve 12. sınıf matematiği ve genel olarak fizik önemli gözüktü. Bunlara yoğunlaştım. Sınav sisteminin değişiminden sonra Türkçe ve Sosyal'in öneminin çok arttığını ve genelde oralardan yanlış yaptığımı görüp onlara yöneldim. Genel olarak Mart ayı civarına kadar konuları ve soru bankalarını bitirmekle geçti zamanım. Sonra da denemelere yöneldim. Tavsiyem konu çalışırken ders ders ilerlemek olur. Yani Matematiği bitir fiziğie geç onu bitir kimyaya geç tarzı.
  • Ayt mat icin ne yapmaliyiz

Tyt mat icin ne yapmaliyiz

Deneme ve Soru Bankasi Tavsiyeleri verir misiniz
  • sayısalcı mısın dilci misin ? anlamadım
  • Eels kullanıcısına yanıt
    haha şimdi gördüm direkt damladım ya :D k.bakma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.