Şimdi Ara

Merhaba Arkadaşlar Yardımcı Olabilir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce herhangi bir üniversitede(300 puan civarı ortalamayla) mühendislik mi? Yoksa iyi bir üniversite de istatistik yada matematik gibi bi bölüm mü? Arada kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

• şu an üni.den mezun olduğunu düşün ne yapmak isterdin. İş olanakları mı yoksa iyi bir kariyer mi istiyorsun. Kendin karar vermelisin.mühendislik hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz.diğerleri daha farklı bir dünya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım bende öyle düşünüyordum ama insan arada kalıyor.Günümüzde marka üniversiteler referans oluyor iş girişine o yüzden insan pek bölüm değil de üniversite ağırlıklı düşünüyor.Ama haklısınız teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper_Bbc -- 29 Mart 2017; 23:17:16 >
  • ben hacettepe matematik mezunuyum istatistikçilerin iş bulması daha kolay oluyor ve matematik bölümünde gerçekten hayatını vermeyen başarılı olamaz,mühendislik okuyan arkadaşlarım var ingilizce ve pc programlarını iyi anlayanlar ön plana çıkıyor yani her türlü kendini geliştirmelisin ama matematik normal çalışma hırsına sahip biri için ölü bölüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.