Şimdi Ara

MERHABA 4.5 - 5 TONLUK KAMYON SEÇİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın Aleyküm arkadaslar. kargo içinde kullanacagım 4.5 - 5 tonluk bi kamyon arıyorum. İveco daliy 70c serileri var 7.5 - 8 tona kadar kantardan geciyor. Bide Isuzu ve Mitsubishi ler var hafif kamyon olarak. Bu 3 ünden hangisini önerirsiniz acaba?. İveco hosuma gidiyor kukllanımı rahat seriligi v.s kargo işinden yanı sıra ek işlerde kosturacagım icin iveco düsünüyorumda. Fakat pek takvsiye de etmiyorlar kafam karısık o yüzden.

• ISUZU alın derim motorda üstüne yoktur..

MERHABA 4.5  - 5 TONLUK KAMYON SEÇİMİ

NPR 10 XLONG işinizi görür sanırım 9800kg maksimum brüt ağırlığı var.
  • Sıfırmı almayı düşünüyorsunuz? Bende İsuzu NPR serisini öneririm 7500 kg azami ağırlığı var.

Sakın Otokar Atlas alıyım demeyin. 8500 kg azami ağırlığa kanıp alan çok var ama üst yapı çalışmasının ardından ruhsata işletebilmek için azami ağırlığını kısmanız gerekebilir.
  • Isuzu Mitsubishi başı çekiyor. Iveco da iyidir.

Daha eski bişey düşünürseniz 80-12 temiz 50 bine bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazaryazarokur

Isuzu Mitsubishi başı çekiyor. Iveco da iyidir.

Daha eski bişey düşünürseniz 80-12 temiz 50 bine bulursunuz

yok 2. el 2012 hatta resmi asagıda

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-2012-model-210-bin-kmde-hatasiz-arac-460-boyunda-sifir-kasa-464129584/detay

kasassız haliyle almayı düsünüyorum kasayı kendim yaptırcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

Sıfırmı almayı düşünüyorsunuz? Bende İsuzu NPR serisini öneririm 7500 kg azami ağırlığı var.

Sakın Otokar Atlas alıyım demeyin. 8500 kg azami ağırlığa kanıp alan çok var ama üst yapı çalışmasının ardından ruhsata işletebilmek için azami ağırlığını kısmanız gerekebilir.

yok 2. el almayı düsünüyorum. 2012 model 8 ton basarı var.
    kasassız haliyle alıcam kasayı kendim yaptırıcam

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-2012-model-210-bin-kmde-hatasiz-arac-460-boyunda-sifir-kasa-464129584/detay

• Piyasa da isuzu daha çok var isuzu alın satarken de sıkıntı çekmezsiniz

• Iveco alın hem yakıtı az hem kullanımı kolay hemde daha yakışıklı ama Isuzu kadar sorunsuz ve cefakar bir araba olmasını beklemeyin

• Bu segmentin öncüsü Mitsubishi ve Isuzu. Iveco' lar çok narin araçlar.

Benim tavsiyem Mitsubishi Canter olur. Hem dayanıklı hem de yakıtı diğerlerine göre çok avantajlı. Ayrıca ikinci elini de rahatça satarsın.

8B diye geçen Euro 6 serilerine bak derim (7.5 ton max ağırlık).

Zaten Daimler çatısı altında. Mercedes' le aynı teknolojiyi kullanıyor ;)

MERHABA 4.5  - 5 TONLUK KAMYON SEÇİMİ

• Iveco katır gibi araba ne narini

Ama ivecolar mitsu ve Isuzu gibi kamyon değil daha çok kamyonet sürdü piyasaya. Eski modelleri 35.9-65.9-75-12.80_12.85-12 gibi hala iş görüyor çok ağır işlerde çalıştıranlar var. Fakat japon bu konuda başka tabi. Kamyon tarzı ağır yük düşünürseniz 3 tondan fazla bence de mitsu ben Isuzu narin ama konforlu diye biliyorum. Hafif yükte Iveco derim ama ağır ise deidign gibi mitsudan sasmayin fakat piyasası uçuk tabi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.