Şimdi Ara

Merceksiz farlara ve sis farlarına xenon taktıranlar mesajınız var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
6.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 10 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • set (13 mesaj) kagan12312 (6 mesaj) Arif (5 mesaj) golfçü_ (4 mesaj) ABABA2307 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> Merceksiz farlara ve sis farlarına xenon taktıranlar mesajınız var!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4076 Mesaj
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    10708 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Toorop

http://resim.donanimhaber.com/m_54755912/mpage_1/key_/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: set

Çok ama çok rahatsızlık veriyor. Dün gece beyaz renkli mercedes, çakma xenon taktırmış, size yemin diyorum mahvoldum, araba geçene kadar gözüm kör oldu, önümü göremedim. Adam geçtikten sonra gözümün önünde beyaz noktalar oluştu, kendime gelemedim.

Bunu okuyan arkadaşlar,sizde çakma xenon kullanıyorsanız yalvarıyorum orjinale dönün, ne olur bu işkenceyi daha fazla çektirmeyin bizlere....

Hayır öyle böyle değil, hakikaten çok kötü bişey bu...

Konu açık kalsınki çok fazla kişi okusun, belki aralarında çakma xenon sahipleri vardır, burada yalvarmamızı okurlar, merhamete gelirler, bize acırlar, gidip çakma xenonlarını söktürürler. Veya yakınları çakma xenon takıyordur, gidip onları uyarırlar.

Kocaballi hocam, sağolasın, beni kırmadığın için teşekkür ediyorum.

Biliyorum bu konudan var ama daha fazla kişi okusun dedim.

Belki bilmiyorsunuz ama çakma xenon gerçekten çok eziyet çektiriyor, bilmiyorum nasıl anlatayım. İnanın uzunlar bile o kadar rahatsızlık vermiyor, o kadar yani... Bembeyaz, gözümü oyuyorlar, önümü göremiyorum, kalakalıyorum oracıkta. Bir gün kaza yapacağım, ne olur yapmayınız bunu...

|
    |

• Emekli Yönetici
    4076 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Çok ama çok rahatsızlık veriyor. Dün gece beyaz renkli mercedes, çakma xenon taktırmış, size yemin diyorum mahvoldum, araba geçene kadar gözüm kör oldu, önümü göremedim. Adam geçtikten sonra gözümün önünde beyaz noktalar oluştu, kendime gelemedim.

Bunu okuyan arkadaşlar,sizde çakma xenon kullanıyorsanız yalvarıyorum orjinale dönün, ne olur bu işkenceyi daha fazla çektirmeyin bizlere....

Konu açık kalsınki çok fazla kişi okusun, belki aralarında çakma xenon sahipleri vardır, burada yalvarmamızı okurlar, merhamete gelirler, bize acırlar, gidip çakma xenonlarını söktürürler. Veya yakınları çakma xenon takıyordur, gidip onları uyarırlar.

Belki bilmiyorsunuz ama çakma xenon gerçekten çok eziyet çektiriyor, bilmiyorum nasıl anlatayım. İnanın uzunlar bile o kadar rahatsızlık vermiyor, o kadar yani... Bembeyaz, gözümü oyuyorlar, önümü göremiyorum, kalakalıyorum oracıkta. Bir gün kaza yapacağım, ne olur yapmayınız bunu...

Yüzde bin katılıyorum hocam sana bu konuda.

Ben ilgili konu linkini verdiydim ama yanlış mı oldu?

• Emekli Yönetici
    10708 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Yüzde bin katılıyorum hocam sana bu konuda.

Ben ilgili konu linkini verdiydim ama yanlış mı oldu?

Yoo haklısın hocam,yanlış olmadı...
    |
    |

• Yarbay
    13793 Mesaj
    Alın size misal:

http://resim.donanimhaber.com/m_55670354/tm.htm

Konuya eklediği fotoğraf da şu:

• Yarbay
    4488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Alın size misal:

http://resim.donanimhaber.com/m_55670354/tm.htm

Konuya eklediği fotoğraf da şu:

Bu ne böyle ya , harbiden resim bile gözü almaya yetiyor
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.