Şimdi Ara

Mercedes yeni a-serisi malzeme detayı hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • W210 E Serisi'nde bile yok kaputun altındaki izolasyon malzemesi. Bir bildiği vardir bence Mercedes'in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

beyler anlatamadım galiba, amortisör ile çubuk arasında maliyet farkı yok! (çok çok azdır)

Valla ne malzeme mühendisiyim ne de makina mühendisi.Ama yine de dışarıdan bakınca maliyet farkının olmadığını savunmak anlamsız geliyor bana.İnce bir demir çubukla uzun süreler işlevini iyi yapmak zorunda olan yazın kışın aynı tepkileri vermekle yükümlü olan bir amortisör nasıl aynı maliyette olabilir ki?O demir çubuğun maliyetiyle bisiklet pompası bile alamazsın.Hmmm ayrıca

Volkswagen bir şeylerden kıstıysa vardır bir bildikleri.Örneğimiz tabii ki 2012 Jetta.

Mercedes yeni a-serisi malzeme detayı hk.

Demek ki bi kaputtan bi bagajdan amortisör çalıp milyonlarla çarpınca anlamlı bir şeyler çıkıyor ortaya.Kimse Mercedes diye savunulacak bir taraflar bulmaya çalışmasın.Mercedes konforun prestijin temsilcisi ise ne olursa olsun o amortisörü oraya koyacaktı.

• Konunun uzmanı değilim ama kullandığım küçük-orta sınıf benzinli araçların hiçbirinde keçe yoktu diye hatırlıyorum. Son 4 yıldır dizel 3 araç aldık, sadece 206+ 1.4HDI'da keçe yoktu.

Benzinli motorda motor sıcaklığı performansı az etkiliyor, zaten ses seviyesi de görece olarak düşük diye konulmamış olabilir mi? Çünkü C.tesi günü yeni B180 inceledim bayide sanki onda da yoktu. o da 1.6 benzinli motor.

Ancak şu kaputtaki çubuk meselesi bir arkadaşın da söylediği gibi resmen rezalet! Bu aracın başlangıç seviyesi fiyatının 28-30Bin aralığında olacağını da düşünürsek.

Ben marka olarak mukayese kabul edilmeyecek arabalarda bile yakında bagajı elle kapatmayacak olacağımızı düşünüyorken kaput çubuğu... nnnaaaaaaooo çok sert

• Mercedestende başka bişey beklenemezdi zaten.
    Yalıtım kötü,donanım yok,motor zayıf,malzeme kalitesi çok düşük,yakıtı çok ve buna rağmen çok pahalı
    Mercedese bineceğime Tataya binerim daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Mercedestende başka bişey beklenemezdi zaten.
    Yalıtım kötü,donanım yok,motor zayıf,malzeme kalitesi çok düşük,yakıtı çok ve buna rağmen çok pahalı

Sakin ol şampiyon...

Ne kadar yere vurursak vuralım Altındaki Clio'dan iyidir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asoz

quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Mercedestende başka bişey beklenemezdi zaten.

Sakin ol şampiyon...

Ne kadar yere vurursak vuralım Altındaki Clio'dan iyidir ...

Doğru söylüyorsun
  • hiç bir modelinde kullanmıyorsa (ki kullanıyor) tamam ama a sınıfı diye bundan kesiyorsa kendi ayağına kurşun sıkıyor demektir.
  • BMW 1 serisi

• boşuna kasmayalım.bal gibi kısmışlar işte.mercedese yakışmadı.

C serisi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.