Şimdi Ara

Mercedes w210 Kasa Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, 200bin TL'ye kadar bir mercedes w210 kasa bakıyorum. Halihazırda kullanan veya yakın dönemde kullanmış arkadaşlar ne derler? Hala binilir mi bu kasalara? Bakımı, masrafı nasıldır? Çok can yakar mı? :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam 200.000 bütçeyle temiz bulman biraz zor gibi. Bu araçlarda km düşürülmemiş bulman çok zor alacaksan ona dikkat et. Gerekirse temiz bulduğun yüksek kmli bir aracı alabilirsin tabi o da daha yüksek bir kmden düşürülmediyse 

Sen anlıyorsan araçtan problem değil ama anlayan biriyle bakmanı tavsiye ederim araca. bakımlı bir 210 bulursan çok memnun olursun. İlanlarda görünen bir çok araç yıkık vaziyette.

Periyodik bakımları standart bir araçla farkı yok parça problemi de yaşamazsın yan sanayi ve çıkma parça istemediğin kadar çok özellikle Ankara'da çok rahat bulunur.

Son olarak bende 2015 corolla var babamda 97 210, kendi aracımdan inip 210a bindiğimde gerçekten arabaya bindiğimi hissediyorum gündelij binilecek harika bir araç ama düzgününü bulmak şart.

• Duzgunu bulunursa koleksiyonluk bir arac ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni araca bende niyetliyim benim bütçem de 200 300 arası fakat Kılıçdaroğlu nün ÖTV cikisindan sonra bekleme kararı aldım ortaya bir fırsat çıkarsa 0 a yonelebilirim diye düşünüyorum .

• saniye durma araba al,

400 olunca ağlama:)

w210 soran arkadaş o arabaya talip oluyorsan 100 bin kenarda paran ve sanayide hazır ustan olacak

• en1gma kullanıcısına yanıt

Baya araştırdım kaldiki 5 yıl 20 yaşında araba kullandım o kadar da absürt bir durum yok hocam

• en1gma kullanıcısına yanıt

Hocam ezbere yazmışsın. Alınan aracın motor ve şanzıman ölü olmadığı sürece öyle bir masraf çıkma ihtimali yok ya da boya döşeme falan tamamen yenilemen lazım. Usta konusunda haklısın iyi bir usta kesinlikle şart bulduktan sonrada pamuklara sarıp sarmalamak lazım ama dediğin gibi masraflı bir araç değil bunlar. Yaklaşık yirmi yıldır görece eski mercedeslerle haşır neşir olan biri olarak söylüyorum bunu.

• Teşekkür ederim arkadaşlar. İlk tercihim temizini bulabilirsem w210 eğer olmazsa alternatifim BK kasa Mazda 3 olacak hayırlısı bakalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yıllar önce 2001 model E220 CDI ını sürmüştüm de,böyle bir konforu ve donanımı o yıllardaki hiçbir arabada bulamazsınız Mercedes in yağdırdığı kasalardan.Ancak çok temiz ve 300 bini aşmamış olmalı ve kesinlikle alınacaksa makyajlısı tercih edilmeli iç mekan baya farkediyor.

• arkadaş mazda 3e dönerek ustasının olmadığını ve 100 binlik olacağını öngörmus.demek ki ezbere yazmiyormusum

• eh,ben uyardım.sonra forumda konu açıp hurdalara 500 istiyorlar alamanyada 500 yuro yazmayın  

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt

Makyajlının temizi 300bine dayanmış durumda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.