Şimdi Ara

Mercedes W202 Arıyorum. Bi kaç soru..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir süredir w202 kasa c180-c200 arayışındayım. Bayağı bir ilan var favorimde. Ama bilgisizlik tecrübesizlik karar veremiyorum.
    Fiyat skalam 25 bin e kadar olabilir. Ama derseniz ki 26,27 ver sonradan masraf etme öyle de olabilir. Başta yüksek km bir de lpg ile beraber bende büyük ön yargılara sebep oluyor. Sanki alıp 2 ay sonra komple 5-6 bin masraf edecekmişim gibi geliyor. Hiç bir şeye girişmeden önce kullananlardan/bilenlerden bilgi almak, yönlendirilmek istedim.
    Öncelikle buraya direk gelip yazmak yerine internette ilgili forumlarda biraz araştırdım w202 sorunlarını, problemlerini okudum inceledim. w202 otomatiklerde bir süre sonra problem oluyor sanırım. . Bu da bana ön yargı olarak yine eklenmiş oldu :)

Hazıra konmak yerine bir kaç ilan danışacağım sizlere. Ya da siz de yönlendirebilirsiniz bildiğiniz araçlara. Sunroof alışkanlığım var Olmasını tercih ederim.

Bu otomatik c180
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1994-model-sirali-lpgli-2018-muayene-oto.vites-sunroof-full-plusfull-349808617/detay/

Bu klimasız sanırım,
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1995-model-mersedes-c-200-cok-temiz-bakimli-masrafsiz-orjinal-291592327/detay/

Sivaslara kadar gider miyim bilmiyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hastasina-tertemiz-alman-tanki-mercedes-c180-otomatik-vites-359300093/detay/
    Bunun da döşemesi çok berbat
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-tertemiz-c180-k-kartinana-9-taksit-yapila-bilir-342339509/detay/

ve daha niceleri...
    Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.
    Ayrıca hiç mercedes tamircisi tanıdığım da yok. eklemeden geçmeyeyim. saygılar, selamlar..

• hc_tr kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyat aralığında w124 kasalara da bakabilirsiniz bence, eğer illa w202 olsun demiyorsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı parçalar, yüksek işçilik maliyetleri, ve ustalarımızın nazla bir o kadar da herşeyi para olarak görmesi beni bu hevesimden vazgeçirdi.

• hc_tr kullanıcısına yanıt
    Hocam az çok bütün alman markalarının yedek parça fiyatları birbirine yakın, usta desen alternatif çok, eğer temiz ve bakımlı bir mercedes bulursanız sizi üzmez ve yarıyolda bırakmaz, bence eski modeller arasında da temizini en rahat bulabileceğiniz marka mercedestir çünkü kullanıcı kitlesi belli bir kere.

• Acaba yıllar sonra hatalı bir karar verdiğinizi anladınız veya düşündünüz mü ? Merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Acaba yıllar sonra hatalı bir karar verdiğinizi anladınız veya düşündünüz mü ? Merak ettim
    Hocam mercedes alamadık. Hala gözüm merco'larda. 2012 model 40 bin km de hatasız boyasız jetta biniyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Hocam mercedes alamadık. Hala gözüm merco'larda. 2012 model 40 bin km de hatasız boyasız jetta biniyorum şuan.

Alıntıları Göster
    Bir gün inşallah nasip olursa sorumu cevaplamanızı isterim hocam.

Bence o güne kadar binmediğiniz için büyük pişmanlık duyacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bir gün inşallah nasip olursa sorumu cevaplamanızı isterim hocam.

Bence o güne kadar binmediğiniz için büyük pişmanlık duyacaksınız

Alıntıları Göster
    Hocam dağlamayın valla etrafımda alanlar var masallah diyorum hep nazarım değmesin diye.

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler, inşallah bir gün daha büyük bütçeyle alacağım :) sorunuzu da cevaplayacağım :)

sizde w202 mi var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Hocam dağlamayın valla etrafımda alanlar var masallah diyorum hep nazarım değmesin diye.

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler, inşallah bir gün daha büyük bütçeyle alacağım :) sorunuzu da cevaplayacağım :)

sizde w202 mi var :)

Alıntıları Göster
    İnşallah nasip olur hocam.

Evet bende W202 var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.