Şimdi Ara

Mercedes Vito (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
83.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam sana modifeden bahsetmemişki yakıtı vergisi masrafı diyo onedenle caddyy 1 no
  • ben o sayede yakıt ekonomisi yapabilir diyorum.hem extra performans hem yakıt ekonomisi.ayrıca vitoyla karşılaştırman gereken araç caddy değil transporter.kimseye yalan borcum da yok 200-220 yapıyor bu araç.gözümemi inanıcam sana mı.caddy i geçme konusunu bilemem hiç binmedim.arkadaş yük taşımak için değil binek amaçlı alıyor zaten bu yüzden senin de dediğin gibi tartışılmaz
  • vito nun kadranı kaç?
  • 220 bizdeki.2007 2008 lerin göstergeleri yenilediler onlarda kaç bilmiyorum
  • LPG Li derken 2003 ten önceki modelleri kasdediyorum yenilerde varmı bilmiyorum ayrıca eski kasa l modellerde viano gibi körüklü olduğunu biliyorum şu an bende starex var 2004 vip daha önce transporter 2.5 vardı ordan kıyslıyorum wv nin yol tutuşu çok daha iyiydi bir diğer olayda minibüslerde önden çekişte şaft olmadığı için arkası daha geniş oluyor.
  • Merha arkadaşlar.
    Yani başlık açmadan buradan bi soru sormak istiyorum.

98 model Vito L 113 150000 km.de. Araç benzinli. Yakıt sarfiyatı nedir acaba. Bana sorun çıkarırmı?

Not: Aracı binmek için düşünüyorum.

link:http://www.sahibinden.com/emsalsiz_98_vito_bu_temizlikte_yokWQQaXQQ7424705WQQpXQQdisplayitem

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kohlit -- 27 Nisan 2008; 12:19:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kohlit

Merha arkadaşlar.
    Yani başlık açmadan buradan bi soru sormak istiyorum.

98 model Vito L 113 150000 km.de. Araç benzinli. Yakıt sarfiyatı nedir acaba. Bana sorun çıkarırmı?

Not: Aracı binmek için düşünüyorum.

link:http://www.sahibinden.com/emsalsiz_98_vito_bu_temizlikte_yokWQQaXQQ7424705WQQpXQQdisplayitem

Teşekkürler.

Araç tamiz görünüyor. Almaya karaarlıysan, önce motor ve yürüyen aksamına bir baktır. Benzinli olması güzel. Ona ir de lpg taktırırsın , senden az yakan olmaz. Biliyorsunuz mazotun benzinden farkı yok artık. Benzinli araçlar daha tasarruflu olmaya başladı. Benzinli alıp lpg takacaksın, başka çaresi kalmadı. Mercedes sprinterlere orjinal lpg sistemi takacak. yani aracı benzinli motor ile piysaya çıkaracak. Kaçırma derim.

• quote:

Orjinalden alıntı: KADİRREİS

Araç tamiz görünüyor. Almaya karaarlıysan, önce motor ve yürüyen aksamına bir baktır. Benzinli olması güzel. Ona ir de lpg taktırırsın , senden az yakan olmaz. Biliyorsunuz mazotun benzinden farkı yok artık. Benzinli araçlar daha tasarruflu olmaya başladı. Benzinli alıp lpg takacaksın, başka çaresi kalmadı. Mercedes sprinterlere orjinal lpg sistemi takacak. yani aracı benzinli motor ile piysaya çıkaracak. Kaçırma derim.

Acıklama için saolun. Lakin ben LPG taktırmak istemiyorum. Acaba bu aracı benzinli kullansam ocağıma incir ağacımı diker. Yani ne kadar yakar. Kilometrede 330-350 yakıyorsa olabilir, ama 700 bin yakıyorsa fena tabi.

Teşekkürler.
  • Araba gerçekten temize benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: karaman26

Sizce bu araç nasıl??
    http://www.sahibinden.com/2002_model_vito_112_cdiWQQaXQQ7919123WQQpXQQdisplayitem?keyword=mercedes

Masallah oda cok güzelmiş. Nasıl yapıcaz bilmiyorum. Alsak pişman olurmuyuz acep.
  • inşaLLah oLmayız
  • vito alırken aracı muhakka beyin kontrolünün yapılacağı bir servise götür gerekirse sağ ön farı söktürüp arkasında olan beyni kendinde gör kablosunda kırılma aşınma varsa bu olaya hiç girme
  • kohlit bendede 113 özel yapım var hayatımı kaydırdı benzin sarfiyatı bende 650 700 ama bakıyorum bazıları 250 diyor bunuda ben anlamıyorum
    175 liralık benzinle sehir içinde330 km gidiyorum inanmayan gelsin görsün arabamda bakımlı yanii
  • benimkisi 1999 model 200o çıkışlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: levon

kohlit bendede 113 özel yapım var hayatımı kaydırdı benzin sarfiyatı bende 650 700 ama bakıyorum bazıları 250 diyor bunuda ben anlamıyorum
    175 liralık benzinle sehir içinde330 km gidiyorum inanmayan gelsin görsün arabamda bakımlı yanii

Samimi yorumun için teşekkür ederim levon. Çeşitli yerlerden araştırdım. En fazla 350-400 arası yakar deniyor. Ya kimse ayranım eşki demiyor yada ben bu işi anlamadım.

Tekrar teşekkürler.
  • bu körüklü amörtisör vitonun her modelinde mevcutmu ?
    biraz vito sahibi olan arkadaşlar vitodan bahsederlerse çok iyi olır
  • vito larda körük yok vianolarda var
  • dostum baktığım arabayı adam kendi gösterdi indirip kaldırdı yanlışın var
  • mrb arkadaşlar ben Lüleburgaz özgür Vito hakkında bi kaç bilgi sölücem sizlere aslında sölememe gerek yok mercedes kalitesi yeterli die düşünüyorum ben vito kullanıyorum ve şuanda aracım satılıkda araç 2006 modeL 2006 Nisanda Trafiye cıkdı 104 bin KM de 5 koltuk var ön arka sis farları ek özellik olarak CD calar hava yasdıgı var aracda aracın tam uzantısı VİTO 111 CDI dır.! 2.2 Motor hacmi 110 Hp dir aracım SATILIK dır iLgenen varsa 05435688089 yada ozguraykut@msn.com adresinden bana uLaşa bilir FİYATI 36.000 YTL dir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.