Şimdi Ara

Mercedes ve renault motoru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkeze merhabalar basliktada belirtigim gibi Mercedes almayi dusunuyordum mercedes c class w204 2008 dizelinden acaba bu benim baktigim motorlarda reno motoru olma ihtimali var mi? Hanginlerde var hanginlerde yok emin olmadigim için actim bu konuyu tesekurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sozzi -- 13 Mayıs 2020; 3:51:22 >

• w204'te Renault motoru yok.

Dizel Renault bloğu w205 c200d'lerde kullanıldı.
  • Kesin onlarda yok o zaman? Sonra o kadar parayi sadece Arabanin paketine vermiyelim de :))
  • Reno motoru olsa ne olacak? Reno motoruda gayet güzel bir motor oyle olmasa firma riske girip kullanmazdı o motoru.
  • AO A kullanıcısına yanıt
    Birsey olacagi yok’da tercih meselesi o zaman mercedes yerine sifir bir reno alirim daha mantikli olur mesela,benim istedigim bir marka aliyorsam o motoru o markanin kendisi yapmak zorunda içim oyle rahat eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sozzi

Birsey olacagi yok’da tercih meselesi o zaman mercedes yerine sifir bir reno alirim daha mantikli olur mesela,benim istedigim bir marka aliyorsam o motoru o markanin kendisi yapmak zorunda içim oyle rahat eder.
    Çok haklısınız Hocam, tabii ki araç firmaları her şeyini kendileri üretmek zorunda, sen koskoca Mercedes, git dandik Renault un motorunu al kullan, hiç yakışır mı??? Ayıp ayıp önünde ki yıldızdan utan... Bir de o yetmezmiş gibi Renault, Nissan la beraber ortak Motor geliştir (1.3 TCe) Yani bu kadarına da pessss

Sadece Motor olsa iyi, hala koskoca Mercedes firması (Yıldızına kurban olduğum) hala araçları fabrika çıkışı, yok Continental, yok, Michellin, yok Goodyear gibi lastiklerle çıkarıyor Ya sen koskoca Mercedessin, çıkarsana Mercedes marka bir lastik, üzerine de koskoca bir yıldız yapıştırsan, biz de klasımız sarsılmadan mis gibi binsek

Ama nerdeeeee onlarda bu beyin, illa her şeyi biz düşüneceğiz
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    ne kadar komiksin espirilerine bayildim,sen mercedes bmw audi için tasalanma onlar senden uzak gibi görünuyor asagilayici tavirlarina bakarsak buyuk ihtimal reno sahibi veya dacia sahibi birisi olmalisin yoksa bu kadar uzun yaziyi yakina yakina yazmazsin acın var herhalde 😂
  • almanlar emisyonlara uyan az yakan güçlü motor yapmayı beceremiyor. BMW peugeot motoru kullanıyor, mercedes renault motoru, vag hala yağ yakan piston kıran sorunlu tsi ları adam etmeye uğraşıyor tdiların zaten emisyon skandalı patladı çabuk dolan partikül filtreleri o kurumu yakmak için daha çok yakması sorunları. bu durumda fransızlardan motor almak daha karlı oluyor.
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Her bmw de peugeot motoru yok,2 tane bmw sahibi oldum simdiki aracimda bmw zaten babamda amcamdada bmw var şunu bilir şunu soylerim biz ailecek alman markasindan baska araca binmeyiz japon da kulandik fransiz da kulandik hic birisi alman markasi kadar saglam ve uzun ömürlu degil benim şahsi tecrübem boyle,Bmw’nin parçasini xxx rakama yaptirirsin renonunkini x rakama yaptirirsin renonunki anca 1-2 sene gider bmwninki 5 yil gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sozzi -- 13 Mayıs 2020; 17:2:25 >
  • quote:

Sıfır reno alırsanız renonuz olur reno motorlu mercedes alırsanız mercedesiniz olur. Arada kalite farkı var.

Mercedes benzinli motorlarını kendi üretir dizel motorların küçük hacimlilerini renoya ürettirir. Gerçek bir mercedes alacak müşteri zaten dizel almaz.

Müşterilerin isteğine göre dönmüyor çark malesef markanın edeceği kuruşluk kar bile üretilen araç adetlerini düşünürseniz çok ciddi rakamalra çıkıyor bu yüzden 1-2 tane ülkeye 1.6 dizel araba satmak için mılyondolarlık arge yapmaktansa parasını verır renodan alır koyar.
  • quote:

Her bmw de peugeot motoru yok,2 tane bmw sahibi oldum simdiki aracimda bmw zaten babamda amcamdada bmw var şunu bilir şunu soylerim biz ailecek alman markasindan baska araca binmeyiz japon da kulandik fransiz da kulandik hic birisi alman markasi kadar saglam ve uzun ömürlu degil benim şahsi tecrübem boyle,Bmw’nin parçasini xxx rakama yaptirirsin renonunkini x rakama yaptirirsin renonunki anca 1-2 sene gider bmwninki 5 yil gider.
    mühendislik emisyonlara uyan az yakan güçlü motor yapmakta. yüksek hacimli çok yakan güçlü motoru herkes yapar. o yüzden düşük hacimli motorlarda fransızlardan alıyorlar. 2020 model mercedes cla amg200 1.3 TCe 163 bg renault motoru kullanıyor.

orjinal parça kullanırsan ömrü uzun olur reno diye yan sanayi bmw ye yan sanayi bulamayıp orjinal takarsan tabiki orjinal daha uzun götürür.
  • Renault motor değil sadece blok

O ünite daha kaliteliydi emin ol
  • mercedes küçük,az yakan ezik motor yapmayı sevmiyor ondan renault'dan alıyor.
    Ciddi mercedes istiyorsan minimum 2bin motor olsun ve en az 6-litre şehirdışı 9litre şehiriçi yaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 13 Mayıs 2020; 18:6:49 >
  • 2008 model araba aliyosun reno mu değil mi diye soruyorsun reno olunca noluyor? ne kadar boş insanlar var ya
  • Beyazdiş20 B kullanıcısına yanıt
    Nedir bu renocular arkadas,bu kisisel bir tercihdir sana sormuyorum ne alacagimi 2016 model reno alacagima 2008-2009 premium arac alirim biraz yorumunu seviyeli bir sekilde at babanin ahiri degil burasi.
  • Onu geçtim Mercedes motoru daha mı hızlı gidiyor daha mı az yakıyor daha mi az sorun çıkarıyor bişey mi duydun da gelip soruyosun madem marka istiyosun madem kalite istiyosun 2008 değil 2020 mi al bir zahmet mümkünse e serisi al onlar daha bir Mercedes oluyor 😂😂😂😂
  • Sozzi S kullanıcısına yanıt
    Konusuyosan boş konusmicaksin bilip etmeden markacilik yapmicaksin
    Sana mi sorucam nasil konusup konusmayacagimi cici kardesim buranin sahibiymis gibi davranma tamami ?Sen renona binmeye devam et bana gore orjinal
    Mercedes motoru olacak keyfim oyle istiyor çunku anladin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sozzi -- 13 Mayıs 2020; 18:41:11 >
  • Forum senin keyfini mi izlicek kardeş daha sonra açıp bakan insanları yaniltmamak bilgilendirmek için yazıyorum senin için değil ayrıca renoya binmiyorum şükür de 15 yaşında Mercedes e binecegime yeni renoya binmeyi tercih ederim oda ayrı mevzu.
    Herkez istedigi konuyu açmakta özgur bunu sana yargilamak dusmez adminler harici,konu saçma geldiyse yazmazsin olur biter Kustahça yorumlar yazmaya gerek yok,istersen 2020 renoya bin beni alakadar etmez kisisel tercihlere saygi duymak gerek reno motoruna kotu dandik dedigimide hatirlamiyorum eger ben mercedes aliyorsam kendi motoru olacak az veya cok yakacak farketmez,Benim sorum sadece bu baktigim
    Kasalarda reno motoru var mi yok mu diye,Konuyu kisisel algilamak yerine var veya yok demek yeterlidir konuyu saptirmakla foruma senin zararin oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sozzi -- 13 Mayıs 2020; 19:2:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.