Şimdi Ara

Mercedes mi BMW mi? Neden? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
12.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mercedesin bmw nin dışına çıkalım dedim biraz homurdayan motorlar filan :)

Mercedes mi BMW mi? Neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 24 Ocak 2011; 18:01:51 >
  • BMW spor,Mercedes daha prestij gösteren bir araba.

Hangisi daha üstün yok ama Mercedes daha pahalıdır.Zenginin fakiri BMW alıyorsa sevdiğinden değildir,şahsen bana deseler parayı biz veriyoruz ne alacaksın diye her türlü Mercedes alırım.E200 ve 3.20 aynı fiyatlarda araçlar zaten.E200 daha güçlü değil.Ancak o paraya Mercedes daha az özellik sunuyor diye(yada güç vs)dandik marka yapmaz bunu.

Bana kalırsa Porsche alırdım ben.Tamamen bir tutku olayı.Sıfır BMW yada Mercedes parasına belki ikinci el ve oldukça eski modeller alabilirim ama olsun...
  • Açıkçası bmw mi mercedes mi demek için bu iki markayıda uzun süre kullanmak gerekir..Ama genel olarak baktığımızda mercedes;bmw ye göre daha kaliteli ve daha dayanıklı.Açıkçası mercedes ihtiyarlar içindir eskide kaldı.Şimdiki çıkan mercedesler gençlerede hitap ediyor..
  • tasarımı bilmem ama motor olarak mercedes in AMG motorlarından daha üstün ve performanslı bi motor yok c63 amg nin içine binip almanya otobanında 300 geçmiş biri olarak ( yan koltukta ) ayrıca yanımızdan geçen m5 i tokatladiktan sonra bu kanıyo vardım ki videoların %90 ında mercedes bmw nin denk arablarini tokatlıyor. bence tartışmaya gerek bile yok her zaman mercedes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatal

quote:

Orijinalden alıntı: ::ExtremE::

ben bunun üstüne araba duymadım görmedim tanımıyorum

berbat bi tasarım fiat tempra dan farkı yok.

Oh be sonunda benimle aynı fikirde biri çıktı. Hiç hoşuma gitmiyor şu x6

• quote:

Orijinalden alıntı: alpemre_1

quote:

Orijinalden alıntı: Vatal

quote:

berbat bi tasarım fiat tempra dan farkı yok.

Oh be sonunda benimle aynı fikirde biri çıktı. Hiç hoşuma gitmiyor şu x6

Top gear ın 4.sezonundaki son bölümdü galiba x6 yılın en aptal arabası seçmişlerdi .(5.sezonda olabilir) tamamen aptalca bi araba arazide gidemiyor. karda çekmiyor .Jeremy Clarkson baya bi dalga geçmişti beğenenlerin izlemesini öneririm

• dediğim gibi mercedes daha iyi ama x6 bence güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

Beyefendiler ve Hafta sonu Sportif olanlar ASTON MARTİN'e ve BENTLEY'e biner.
    Bunun yanında Almanlardan vazgeçemeyiz heralde.
    VW,,,,AUDİ,,,,,MERCEDES,,,,,BMW,,,,....
    Bunlara Suv olarak RANGE ROVER'i ekleyebiliriz.

Bırakın apaçileri,kıroları.Onlar geceleyin babalarının arabalarını kaçırıp egzoslarını deldirip İsmail YK Bas gaza aşkım bas gaza dinleyerek gitsinler

vw arabamı.

Ben araba sanıyordum,uçakmıymış

vw yi,audi,bmw,mercedes,range rover in yanına koymak,bu 4 firmayı şahin,doğanın yerine koymak demektir...

Volkswagen i bu kadar kucumseme "halk arabasi" olarak yola ciksada devir degisti bi passat cc ve phaeton a bakmani ve mesajini tekrardan yazmani oneririm

• quote:

O nedir yahu? Uçakmı

• BMW'deki duruş, ruh ,asalet, karizma... çok az arabada var... işte o nadir ruha sahip olan BMW modellerinden bitanesi... mercedeslerin de çok çekici modelleri var... CLS gibi yada SL65 gibi ama nedense genç olmaktanmıdır nedir.. BMW modelleri sanki ruhuma hitap ediyomuş gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 25 Ocak 2011; 1:27:58 >

• Güncel.
  • Eski CLK 230 kullancısıyım, şu andada c180k var. Ne aradığınıza bağlı. Sizin karakteriniz ne. Mercedes biraz daha ağır, BMW ise sportif.
  • 40lı yaşlardan sonra Mercedes.Ondan öncesinde ise BMW tercih ederim.
    Bmw daha bir genç işi.Mercedes'e genelde yaşını başını almış insanlar biniyor.
  • koyucam simdi benim 330 d yi susacak butun mercedes diyenler
  • çok güzel yorumlar, yarıldım...

otomobilleri fotoğraflarından tanıyan ve katalog okumayı bilen liseli sayısı ne kadar fazlaymış
  • Audi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.