Şimdi Ara

Mercedes mi BMW mi? Neden? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
12.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

quote:

Orijinalden alıntı: yaLinkiLic

aracını satma arefesinde olan bir 106 GTI sürücüsü olarak klasik espriyi yapmadan geçemeyeceğim :)

106 GTI'a sormuşlar "Mercedesmi,BMWmi?"

-"Ben koyar geçerim polemiğe girmem" demiş :)

106 ile takla atmadıysan o arabayı sürmemişsin demektir.

11 sene önce göztepe ssk nın önünde , 106 gözümün önünde kaldırıma çarpıp takla attı işin ilginç tarafı aracın hızı 30 km bile değildi...
  • Bu iki markadan tercihim Mercedes olur.Fakat o kadar bütçem olsa kesinlikle beyaz bir Audi A5 Coupe alırım.
     Mercedes mi BMW mi? Neden?
  • Seçimim kesinlikle Audi A3,BMW 3.20d,Honda Civic Type-R ya da VW Passat olurdu.
  • Bayerische Motoren Werke

Ya adamlar bi kere olaya uçak motoruyla başlamış siz daha neyin kafasını yaşıyosunuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orijinalden alıntı: CanM

quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

mercedes daha üst seviye bir araç.Audi ile bmw yi kıyaslayabiliriz.

Nokta.

AUDI ile BMW 'yi karşılaştırsak ?

O zaman bmw derdim ben
  • bmw bence mersedec makam aracı gibi yerleşmiş bilinç alyıma..
  • mercedes ultra-lüks dışı araçlarının bi çekiciliği kalmadı artık mercedes ihtiyara bmw gence gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Marlon-

İkisi de safkan alman, ikisi de çok üst düzey teknoloji, güvenlik ve kaliteye sahip. Mercedes, bmw'ye göre daha ağırdır, daha ağır kişilere hitap eder. Bmw daha sportif çizgilere sahiptir. Ama bunu demeden geçemem;

Mercedes'in olduğu bi ankette tartışmaya gerek yoktur.

Ama bana soracak olursan, araba konusunda bu 2 marka arasında kalsaydım eğer, CLK 200 yerine e46 3.20Ci alırdım, tamamen zevk meselesi

Kesinlikle Katılıyorum hocam sana Ablamda Clk 200 Vardı Arkadasda 3.18Ci vardı kesınlıkce 3.18Ci Hocam Yan Makinasıı Ver Gazı yanlasın :)
  • Biri tarz mı dedi ?

2011 BMW M6 G-Power Hurricane RR (Bi SuperCharger 800 Hp)

Bir de motor sesini duysanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeHsHeT

Biri tarz mı dedi ?

2011 BMW M6 G-Power Hurricane RR (Bi SuperCharger 800 Hp)

Bir de motor sesini duysanız

BMW 6 serisi hayatımın arabası... tasarımı beni bu kadar etkileyen başka bi araba hatırlamıyorum... bundan sonra da LAmborghini'ler gelir benim için..

ama bu 6 serisindeki ruh, duruş, asalet çoğu arabada yok.... Allah sahibine bağışlasın... Ankarada 3-4 defa gördüm bundan tüylerim diken diken oldu...
  • Küçüklüğümden beri 2 şey arasında kaldığımda, babam "2 sini de al oğlum derdi"

Bende gittim 1 bmw 320d ve mercedes c180 aldım, öyle çok da pahalı şeyler değiller.

Sonra 1 uyandım işte sabah olmuş falan.

Ama 28 yaşına gelmeden 2 araçtan birisini mutlaka alıcam (yaş 21)
  • Adam köpek gibi kullanıyo BMW M6 yı... işte bu aleti alabileceksem mercedesi hiç düşünmem...

http://www.youtube.com/watch?v=T2cdliYmmKs
  • Bu konu şu sıralar babamla aramızda sıkça dönen muhabbettir...
    Babam 45 yaşında gençliğinden beri süre gelen mercedes hayali, ağır görünümlü olması, kısacası arabanında (baba) diye nitelendirildiğinden dolayı mercedesi savunuyor bende daha çok gençlere uygun çizgilerinden dolayı bmw diyorum ama ortak yol bulunmayacak gibi de değil mesela ben C200 Komp. tav oldum denilebilir... Yani bunlar siyah-beyaz kadar uç noktalar değil bir tarafta E200 diğer tarafta 3.20 dersek bizim olayımızdaki gibi elbette yaş ve yaşam tarzı olaya dahil oluyor ama bu markaların her segmentte araçları var, araştırınız, yakışanı alınız, HAYIRLI OLSUN ;)
  • eskiden bmw yi severdim ama inanın yeni mahalleye taşındığımdan beri bmw den tiksindim beyler

mahallede bi apaçi var ama bu apaçi 40 yaşlarına yakın, adamın eski bi 3.18 i var baya eski kasa, çakal kasa dedikleri seriden sanırım. adam her gün o iğrenç siyah bmw si ile yatıp sanki onunla kalkıyor, bukadar tipsiz kıro arabası olamaz yaa, camları siyah çelik jant garip bi araba insanı direk itiyor

bide yetmezmiş gibi onun önünde yine bu adam ait 78-79 model cırtlak sarı içi hurda dolu sağı solu sökülmüş mezar bmw si duruyor arada sırada o arabadan parçalar söküp bişeyler yapıyor oarabanın içinde inanın kediler bile yatmıyor google earth den bile bakınca görünüyor okadar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 24 Ocak 2011; 0:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

Küçüklüğümden beri 2 şey arasında kaldığımda, babam "2 sini de al oğlum derdi"

Bende gittim 1 bmw 320d ve mercedes c180 aldım, öyle çok da pahalı şeyler değiller.

Sonra 1 uyandım işte sabah olmuş falan.

Ama 28 yaşına gelmeden 2 araçtan birisini mutlaka alıcam (yaş 21)

Senin peder hakim savcı değilmiydi ya alsın sana bitane
  • Merso nun her ne kadar martı kanadı ya da slk ları olsa da şöyle bir imaj vardır: Babalar Mercedes, oğullar BMW kullanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

eskiden bmw yi severdim ama inanın yeni mahalleye taşındığımdan beri bmw den tiksindim beyler

mahallede bi apaçi var ama bu apaçi 40 yaşlarına yakın, adamın eski bi 3.18 i var baya eski kasa, çakal kasa dedikleri seriden sanırım. adam her gün o iğrenç siyah bmw si ile yatıp sanki onunla kalkıyor, bukadar tipsiz kıro arabası olamaz yaa, camları siyah çelik jant garip bi araba insanı direk itiyor

bide yetmezmiş gibi onun önünde yine bu adam ait 78-79 model cırtlak sarı içi hurda dolu sağı solu sökülmüş mezar bmw si duruyor arada sırada o arabadan parçalar söküp bişeyler yapıyor oarabanın içinde inanın kediler bile yatmıyor google earth den bile bakınca görünüyor okadar yani

BMW nin 3 serisinin yeni kasaları çıktıkça, 2 önceki kasası apaçilerin eline hep düşecektir. O e 30 lardan ankara da bolca var ve hemen heeepsi de tam apaçi Parklarda gece yarıları yüksek sesle küfürlü konuşmasalar, zıkkımlandıkları şişeleri ortalığa atmasalar hiç bi alıp veremediğim olmaz onlarla ama malesef durum bu. Hatta geçen bizim evin önünde bi tanesi çekiyomuş. Komşunun genç oğlu görmüş, naaptığını falan sormuş. Kısa bi söz düellosundan sonra herifi bir dövdü bizimkisi amaaaaaaaannn. Binadan diğer komşular çıkıp ayırmasalar haşat edecekti o kafası 1 milyon olan ve milleti rahatsız edip üstüne de artizlik yapan apaçiyi. Bu arada, komşu oğlu tekvandocudur
  • mersedes arkaya, bmw ise şöför koltuğuna oturulcak bir araba.

Maddi gücüm olsa ben bmw yi tercih ederim, nedeni ise mercedeste 6 serisi m paket yok da ondan.

• Ohooooo hayaller havada uçuyor.
    Bana bir audi verin yeter benimde hayalim o.
  • hayalse söz konusu porsche tek geçerim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.