Şimdi Ara

MERCEDES E350 CDI 4 MATIC, YENİ BMW 530d? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
25.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bmw 5.35 D henüz çıkmadı..... duyrulan ilk motorlarda da yok ancak 3 coupe de bile 286 bg lik 3.0 dizel mevcut....

hatta 7.40 D de görev yapan 3.0 dizel 306 bg 600 nm tork sunuyor.... bu motorlardan biri 5 serisine eklenicektir herhalde..

mercedesinde 2011 R serisinde 265 hp güzel bir dizel var... bu motor E serisinde görev alırmı bilemiyorum...
  • Yeni 5 serisinde gece görüş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehed

Yeni 5 serisinde gece görüş var mı?

Var kardeş olmazmı
    Surround view bile var.

MERCEDES E350 CDI 4 MATIC, YENİ BMW 530d?

MERCEDES E350 CDI 4 MATIC, YENİ BMW 530d?

• secimim 5 Serisi olurdu, görünüs olarak Mercedes´den daha güzel oldugu gibi Ic Mekaninada hayranim
  • Surround view - arabanın etrafını görebilme mi? Bir de head up display var herhalde(cama hız v.b. bilgileri yansıtma)

Özellikleri iyiymiş. Bana göre BMW hız ve rpm göstergesini değiştirse daha da güzel olur. Konsol ortasında da biraz değişikliğe gitse hiç fena olmaz, tabii bu benim fikrim.

E'de de varmış gece görüş.

quote:

Orijinalden alıntı: 34 SRY 86

quote:

Orijinalden alıntı: ehed

Yeni 5 serisinde gece görüş var mı?

Var kardeş olmazmı
    Surround view bile var.

• 2 araçta güzel alınabilir ama ben olsam BMW alırdım kendi sitesinden daha fazla özelliklerine bakabilirsiniz yeni 5 serisinin
  • Dün ufak bir galeri turu yaptım. Kosifler Bostancı'da başlayıp Yeni 5 Serisi'ni inceledim, Bağdat Caddesi Mengerler'de de Yeni E Serisi'ni inceleme fırsatı buldum. Uzun süre geçirdim iki showroom'da da, arabaların 4 koltuğuna da oturdum. BMW, yeni 5 ile mükemmel bir araç yapmış, bunu söyleyebilirim iç rahatlığıyla. Dış görünüm de süper, iç mekan kalitesi de. Çok elit gözüküyor araba. Ancak yeni E serisi hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İnanın bana yanımdaki Mercedes'çi (!) arkadaşım bile kabul etti bunu. İç mekan ve malzeme kalitesi düşmüş Mercedes'te. Düğmeler bile yerinden fırlayacak gibi duruyor. Deri de pek kaliteli gelmedi nedense.

Kimsenin yanlış anlamasını istemem, ikisi de birbirinden güzel araçlar. Biri Şahin, biri Ferrari değil. Sadece BENCE aralarında olan ufacık bir farktan bahsediyorum. Bu farkla da BMW öne çıkmış bu sınıfta. Ki bunu da üzerine basa basa söylemek istiyorum, bir önceki kasa E serisinin hastasıyımdır ben. E200 Kompressor kullanan arkadaşımla uzun süre geçirdim o arabanın içinde. Gerçekten bir efsaneydi diyebilirim.

Herkesin görüşüne saygım var ve eminim ki herkes aradaki bu ufacık farka bakmayıp sevdiği markadan yana yapacaktır tercihini. Ömür boyu Mercedes kullanmış birinden yeni 5 serisi almasını beklemem. Bundan da doğal bir şey yok.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lbe -- 5 Haziran 2010; 16:05:31 >
  • Hiç düşünmeden MErcedes alırdım.

Yıldızı yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Düğmeler bile yerinden fırlayacak gibi duruyor. Deri de pek kaliteli gelmedi nedense.

yapmayın tata indigodan mı bahsediyoruz...
  • bmw iyi güzel de çok banal duruyor. her türlü e.
  • seçiminde etkili olurmu bilmem ama mercedesler her zaman için ikinci elde daha çok prim yapıyor
  • benim gönlüm bmw den yana tabiki mercedesde cok güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: Semih Öztürk

quote:

Düğmeler bile yerinden fırlayacak gibi duruyor. Deri de pek kaliteli gelmedi nedense.

Arkadaşı dışarıya alın

Sen kimsin kardeşim? Sen çık dışarı asıl. Kimle konuşuyorsun sen ya? Kendinize gelin, koskoca mesajdan bir cümle çıkarıp koymaya utanmıyor musunuz? Ayrıca öyle olsa bile sen kimsin de beni dışarı çıkarıyorsun?

quote:

Dün ufak bir galeri turu yaptım. Kosifler Bostancı'da başlayıp Yeni 5 Serisi'ni inceledim, Bağdat Caddesi Mengerler'de de Yeni E Serisi'ni inceleme fırsatı buldum. Uzun süre geçirdim iki showroom'da da, arabaların 4 koltuğuna da oturdum. BMW, yeni 5 ile mükemmel bir araç yapmış, bunu söyleyebilirim iç rahatlığıyla. Dış görünüm de süper, iç mekan kalitesi de. Çok elit gözüküyor araba. Ancak yeni E serisi hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İnanın bana yanımdaki Mercedes'çi (!) arkadaşım bile kabul etti bunu. İç mekan ve malzeme kalitesi düşmüş Mercedes'te. Düğmeler bile yerinden fırlayacak gibi duruyor. Deri de pek kaliteli gelmedi nedense.

Kimsenin yanlış anlamasını istemem, ikisi de birbirinden güzel araçlar. Biri Şahin, biri Ferrari değil. Sadece BENCE aralarında olan ufacık bir farktan bahsediyorum. Bu farkla da BMW öne çıkmış bu sınıfta. Ki bunu da üzerine basa basa söylemek istiyorum, bir önceki kasa E serisinin hastasıyımdır ben. E200 Kompressor kullanan arkadaşımla uzun süre geçirdim o arabanın içinde. Gerçekten bir efsaneydi diyebilirim.

Herkesin görüşüne saygım var ve eminim ki herkes aradaki bu ufacık farka bakmayıp sevdiği markadan yana yapacaktır tercihini. Ömür boyu Mercedes kullanmış birinden yeni 5 serisi almasını beklemem. Bundan da doğal bir şey yok.

• Koskoca BMW firmasısın şu göstergelerini renkli yapamadın gitti. Turuncu da turuncu

• Bmw'nin Audi'den tek farkı arkadan itiş olması kaldı..Artık bütün modelleri aynı oldu gitti..

Bu arada neden 4 çeker E serisinde?
  • 530 un hem spor hem de oturaklı bir yapısı var onun için bmw diyorum
  • quote:

Lazarotti Tarih 6 Haziran 2010; 1:14:08

Bmw'nin Audi'den tek farkı arkadan itiş olması kaldı..Artık bütün modelleri aynı oldu gitti..

Bu arada neden 4 çeker E serisinde?

Deneme imkanın var ise 4 çekeri virajlarda ıslak havalarda bi dene farkı anlarsın
  • bmw mercedes audi arkadan itiş diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.