Şimdi Ara

MERCEDES E180 Mi BMW 3.20D Mi ALIRDINIZ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• O BMW zarar ettirir sunroof yok km yüksek. Passat hakkında yorum yapamayacagım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el BMW her zaman sahibine biner , Passat ise fakir audisi bence kişinin imajını zedeleyebilir. Bu fiyata sıfır Megane alınır , ortamlarda havan olur. Masaya vw değil Renault anahtarı bırakmanın farkını her zaman hissedersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisinin de kmsi yüksek. ben ikisini de almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 6 Kasım 2018; 17:3:53 >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Renault anahtarını masaya bırakacağıma istanbulkart koyarım daha iyi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkisininde km yüksek. Otomobil dediğimiz şey, alınca başka masraf yapmadan kullanılan bir şey değil. Bmw 2000 motor. Bu daha fazla vergi demek. Muhtemeldir kasko olarak bmw ye daha fazla ödersiniz. Ayrıca bakım fiyatları vw de ucuz olmasa da bmw den yine uygundur. Misal bu kmlerde olabilecek enjektör yada turbo arızalarında vwde işi daha ekonomik halledebilirsin. Maddi durumu iyi olan masraflarını karşılayabilecek kişi zaten ikinci ellere bakmaz. Gider sıfır alır. Bütçe düşükse paran anca yetiyorsa yürütebileceğin seçeneği seçersin. Mantıklı olan budur. Bmw bu kilometreyle, 2000 motor olmasıyla alıcıları kendisinden uzaklaştırıyor. Bu sebeple bu fiyat zaten.
  • O passata o parayı verecek şahsın kafasının çok iyi olması lazım.

N11 kampanyasıyla 2018 model 0 km 1.4 TSI Comfortline DSG Passat 147 bin tlden satılacak 11 Kasım'da. Yıl sonuna kadar da yakın fiyatlara 0'ı bayiden alınabilir belki. Varsın 2 litre fazla yaksın dizelden, 0 km garantili araba en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

O passata o parayı verecek şahsın kafasının çok iyi olması lazım.

N11 kampanyasıyla 2018 model 0 km 1.4 TSI Comfortline DSG Passat 147 bin tlden satılacak 11 Kasım'da. Yıl sonuna kadar da yakın fiyatlara 0'ı bayiden alınabilir belki. Varsın 2 litre fazla yaksın dizelden, 0 km garantili araba en azından.
    N11 kampanyası gerçekten cazip nakit parası olan hızlı davranıp alabilir çünkü o fiyatlara sıfır Comfortline DSG bulamazsınız. Bende Polo'yu düşünmüyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 5 Kasım 2018; 15:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

2. el BMW her zaman sahibine biner , Passat ise fakir audisi bence kişinin imajını zedeleyebilir. Bu fiyata sıfır Megane alınır , ortamlarda havan olur. Masaya vw değil Renault anahtarı bırakmanın farkını her zaman hissedersin
    Megane içi sert plastik olmuş Talisman ondan biraz daha iyi fakat ikiside iç mekanı malzeme kalitesi olarak kötü olmuş en son çıkan Fluence ikisinden de kaliteliydi inceleyenler bilir. Şimdi sıfır Megane alanlar Fluence ile takas etmek istiyor ilanların hepsinde yazıyor.
  • Param olsa 2. El kazasız temiz düşük km Talisman hiç düşünmeden alırdım. Passatı aratmaz, sonuçta iç dış dizaynı yeni bir araba hoşuma gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitesniper

Megane içi sert plastik olmuş Talisman ondan biraz daha iyi fakat ikiside iç mekanı malzeme kalitesi olarak kötü olmuş en son çıkan Fluence ikisinden de kaliteliydi inceleyenler bilir. Şimdi sıfır Megane alanlar Fluence ile takas etmek istiyor ilanların hepsinde yazıyor.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

2. el BMW her zaman sahibine biner , Passat ise fakir audisi bence kişinin imajını zedeleyebilir. Bu fiyata sıfır Megane alınır , ortamlarda havan olur. Masaya vw değil Renault anahtarı bırakmanın farkını her zaman hissedersin
    Mouesın hala uslanmadın bu konuda, yaw fransız ve italyan çöp araçlar beş para etmez, masaya reno anahtarı koyarsan kahkaha atarlar, vw fakir audisi falan değil vw gerçek bir alman halk arabası laf atacaksan audiye at kendisi süslü vw diye geçer, vw kendi başına bir markadır vw motoruyla tasarımıyla malzeme kalitesiyle mercedes bmw volvodan sonra gelir tek sıkıntısı otomatik şanzımanı, hatta motor konusunda volvo ve mercedesten üstün bir marka

Audi kötü marka değil sadece mercedes bmw gibi kendi başına bir marka değil o yüzden insanlar tarafından eziliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Iki aracin da kmsi cok yuksek keza DSG de cabasi. Ben olsam baska alternatiflere yonelirim.
  • alacağından değil oltaya yemi takmış kavga çıkaracak.
  • Passat Highline değil sanki.
  • Kesinlikle ikiside olmazdı

• Passat bilmem ama ben 320d sahibiyim hem de daha yüksek km de aldım ikinci el 160 km de şimdi 177 oldu aracım. 1 kuruş masraf etmedim. Araba saat gibi çalışıyor hiç bir sorunu yok. Gidişi mükemmel yakıtı 7.5lt. Zarar da etmedim 114 e aldım şuan 135 e satarım.

• Passatla dünya turuna çıkmış satıcı herhalde, filo arabasıdır büyük ihtimal...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bmwnin sahibi iddia ediyorum seriii köz kardeşim tipli keko elemanın teki

• Passat comfortline, adama mesaj attım comfortline araç diye biz ne yazmışız dedi. ilan başlığı highline donanım yazıyor. adam daha ne sattığını bilmiyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.