Şimdi Ara

Mercedes E180 Aracımı satmak istiyorum Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NextMove

Cls 300d o araç bu bir, trafiğin gittigi kadar gidiyorum bu iki, manyak gibi tuketim derdim yok son 6000km ortalaması da bu sekilde bu da 3.

Sen varsayımlar dünyasında yaşamaya devam et.
    İlginç yani kaç yıllık 1.6 motor, kaç tonluk araç, şehir içi 8,1 litre yakmak.

Tamam yakılır ama kanser eder hakkaten, çok geç olmadan bir Pet-bt çektir, metastaz yapmadan alınsın kitle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    W213 kasalarin hepsi 9 ileri. Om654 daha yeni bir motor

1.4tsi dsg jettanin tüketimi 6.7-7.3l/100km

crv tüketimi 6.7 - 7.2lt/100km

Manyak gibi milletin kuyruğundan Düşmüyor değilim. Senin arabani ben kullansam sana göre daha az yakabilirim bu biraz trafiği okuma biraz tecrübe meselesi biraz da gittigin istikamet ile alakali, ortalama hizlarimiz ayni olabilir ama kosullar farklidir, gelip bu arac w212 kullanip 7g tronic kullanip 10lutro yokuyoo denemez.

15-20.000km de bir fren balatası değişir sonra gelir bu araba çok yakıyor der, al sana Mercedes-BMW kullanıcısı.

Mercedes'i comfort da kullanirken crv de eko kapalı oluyor. Jettada start stop olmayam son seri, cls 2gun kullandım eminim cok daha ekonomik yakmak mumkundur ama ben araci o kadar biliyorumdur.

Frenajini takibini, mesafeni iyi ayarlayip doğru şeritte doğru anda olursan hem daha hızlı hem daha efektif surersin. Hiz ile sürat ay i sey değildir. İstanbul'da 10 kişiden 9'u araba kullanmayi bildigini saniyor, 9 kisidense 5-6'i kullanmayi ondekini surekli taciz ederek takip mesafesinde araya kaynayarak, 1-2 tanesi makas atarak geri kalani da tembellikten gitmiyor.

Mercedes sürücülerinin yarısının cahil olduğunu bildigimden (mesafe uyarı ışığını bu niye yanıyor surekli diye soranlardan) tut yemi fazla vereceksin diyene kadar, gercek Mercedes tüketimine birak yaklaşmayı 2 kati yaktiriyorlar.

Bmw'ciler 3.20ied (injector efficient dynamics) verimlilik arabasi alir 255 tabanli lastik takar bilmemne chip yaptirir once selektör kolunu aşındırır sonra çok yakiyor der. Ben bunlara gerek yok benzinli arabalardan korkmaya ve galerici ağzıyla korkutmaya da gerek yok.

Bırakalım birbirimizi damgalama işini herkes yoluna baksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 12 Kasım 2018; 13:54:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    Sen de biraz mühendislik oku, arabaların sadece motordan ibaret olduğunu sanmaktan öteye geçersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs0606_1905

Yok beyler galerici değilim işler yoğun olduğundan aracı galeriye bıraktım. Normal kullanıcıyım yani

Alıntıları Göster
    galerici pay mı alacak satıştan?
  • E180 geçenlerde 1 hafta kadar kullandım. Konuşulduğu gibi cüssesine göre az yakıyor. Vites oranları motorun torkuna göre çok güzel ayarlanmış yani kanser edecek bir çekiş sorunu yaşatmıyor. Uzun yolda basınca gitmiyor tabii E180 bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 12 Kasım 2018; 14:26:43 >
  • Eğer dediğiniz gibi kullanıcı iseniz, ilanı siz verin, gerekirse bir arkadaşınıza açtırın onun numarasını verin. Ama kalkıp galeriden koymayın. Çoğu insan 10-20 bin fazla olsun sahibinden olsun diyor çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.