Şimdi Ara

MERCEDES CLA ANA KONU (CLA45 AMG geldi) (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.399
Cevap
82
Favori
566.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim için öncelik tasarım ve işlevsellik... tabi ki E Coupe daha iyi bir araç ama vergi yakıt tüketimi ve iki kapı olması CLA yı ön plana çıkarıyor.
  • Aniil A kullanıcısına yanıt
    Soz konusu E coupe ise gerisi teferruattir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 13 Nisan 2014; 10:15:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa E-coupe (hele yeni kasa) tasarım olarak cok daha guzel ama alım ve kullanım maliyetleri de gercekten CLA'ya gore cok yüksek. Eğer bu yüksek maliyeti karşılamada sıkıntınız yoksa tartışmasız E Coupe fakat zorlanacaksaniz bence CLA daha iyi tercih. Ben eğer maddi gücüm yeterse 2-3 sene sonra CLA'mi satıp yine 2-3 yasında bir E Coupe almayı cok istiyorum ama kısmet bu isler.

• faruking F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar herkese selam.

Eylul 2013 de aldığım CLA 200 AMG aracım satılıktır.
    (Ankaradayım.Aracım özel sipariş olup tam 5 ay bekledim.Sadece 7000 km dedir.Araç Koluman çıkışlıdır.)

AMG paketine ek;

Dağ grisi metalik boya,
    U-22 Elektrikli 4 yönlü bel desteği
    239-Distronic plus
    242-Elektrkli ve hafızalı ön yolcu koltuğu (SAĞ & SOL)
    275- Hafıza paketi
    508-Backer Map Navigasyon Hazırlığı
    781-18 inç özel AMG dizayn 5 kollu hafif alaşım cantlar
    873-Isıtmalı Koltuklar.

Bunun Haricinde 3M 1numara cam filmi, bütün gövde , kaput,motor koruma ve 1. sınıf cila vardır.
    (Koluman'da yapıldı.Plakadan sordurulabilir)

Araç aldığımda Türkiye'ye gelen en dolu CLA 200 AMG idi
    (Şu anda da ilk 5 te olduğunu tahmin ediyorum)

Not: Daire alınacağı için satılıktır.Tamamen konforlu ve keyif arabasıdır.
    Galeriye KESİNLİKLE satılmayacaktır.

Araç suan ki değeri 148.329 TL + 1000 TL ( tescil, pul ve MTV) + 1500 (koruma ve film paketi)

150.829 TL. Dir.

6000 TL indirim düşünüyorum.

İlgilenenler: 0538 390 90 08

• quote:

Orijinalden alıntı: O_OGUZ

Araç suan ki değeri 148.329 TL + 1000 TL ( tescil, pul ve MTV) + 1500 (koruma ve film paketi)

150.829 TL. Dir.

fiyat 144bin tl mi ?
  • quote:

Arkadaşlar herkese selam.

Eylul 2013 de aldığım CLA 200 AMG aracım satılıktır.
    (Ankaradayım.Aracım özel sipariş olup tam 5 ay bekledim.Sadece 7000 km dedir.Araç Koluman çıkışlıdır.)

AMG paketine ek;

Dağ grisi metalik boya,
    U-22 Elektrikli 4 yönlü bel desteği
    239-Distronic plus
    242-Elektrkli ve hafızalı ön yolcu koltuğu (SAĞ & SOL)
    275- Hafıza paketi
    508-Backer Map Navigasyon Hazırlığı
    781-18 inç özel AMG dizayn 5 kollu hafif alaşım cantlar
    873-Isıtmalı Koltuklar.

Bunun Haricinde 3M 1numara cam filmi, bütün gövde , kaput,motor koruma ve 1. sınıf cila vardır.
    (Koluman'da yapıldı.Plakadan sordurulabilir)

Araç aldığımda Türkiye'ye gelen en dolu CLA 200 AMG idi
    (Şu anda da ilk 5 te olduğunu tahmin ediyorum)

Not: Daire alınacağı için satılıktır.Tamamen konforlu ve keyif arabasıdır.
    Galeriye KESİNLİKLE satılmayacaktır.

150.829 TL. Dir.

İlgilenenler: 0538 390 90 08

6 bin tl indirim derken 150.829 - 6000 = 144.829 mu istediginiz fiyat?

eger boyleyse bence indirim filan yapmayin zarara giriyorsunuz, ne gerek var

tum dunyada soyle genel bir algi vardir,kendi aracini ikinci el olarak satanlar icin de dealer dedigimiz gelerilerde de gecerlidir. sifir km aldiginiz premium sinif bir arac plakayi taktiginiz anda yuzde 10 deger kaybeder, bundan sonra gecen her yil icin de yuzde 5 oraninda deger kaybeder.( ortalama degerler)
    nasilsa ulkemizde islemiyor pek bu, ama pazar bi sekilde donmeye devam ediyor.
    eger sizin hesabinizi yanlis anlamadiysam gercekten ilginc buldum, istediginiz fiyati cekebilirsiniz tabi ki, burasi ozgur bir ulke ama bi yorum yapmadan da gecemedim. :)

• AMG exclusive paketi yok, Comand yok, ILS yok, Harman/Kardon yok, Gece paketi yok.. Eylül 2013'e kadar en dolu CLA buysa bizimkinin dünyada eşi yok sanırım. Ne diyelim iyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pistachio -- 16 Nisan 2014; 19:16:45 >
  • hdhd16 H kullanıcısına yanıt
    Arac 19 Eylul 2013 trafige çıkmıştır.
    Nisan 19 da 6 aylık olacak.
    7000 km de sıfır ayarda arac.

Biraz pazarlık payı var ancak 140.000 TL altına vermeyeceğim.
    İlgilenirseniz kontağa geçiniz...
  • pistachio kullanıcısına yanıt
    6 aylık 150.000 TL lik araca (sadece 7000 km'de) ne kadar istemeyelim?
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    140.000 TL sondur.

161134431
    (sahibinden .com ilan no)

Arac 6 aylıktır.

Sadece distronic plus 4120 TL + KDV...
    140.000 TL sondur.

161134431
    (sahibinden .com ilan no)

Arac 6 aylıktır.

Sadece distronic plus 4120 TL + KDV...
  • O_OGUZ O kullanıcısına yanıt
    İstediginiz fiyati yazabilirsiniz tabiki. Ben "Turkiye'nin en dolu CLA'si" sozunun dogru olmadigini belirttim.

Plaka, otv, mtv masraflarini fiyata eklemeniz cok ilginc olmus. A, CLA ve C serisini yakin zamanlarda almis biri olarak hicbirinde fiyata eklemediler.

Dediklerimi yanlis anlamayin ama soylemeden gecemedim. Neyse dedigim gibi iyi satislar size.

• araç kaça alındı onu merak ettim ben asıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

araç kaça alındı onu merak ettim ben asıl

Hocam inanırmısın bende yazsam mı yazmasam mı diye düşünmüştüm sen benden hızlı çıktın bende bu sorunun cevabını merak ediyorum.
  • ya ben arabamı 89 a aldım mesela o zaman liste fiyatı 95.500dü.. aralık ortasında almıştım, geçen martın sonu aradım aldığım yeri satış temsilcime sordum aynısını tam 100 e veriyoruz daha inemiyoruz dedi ve ekledi nisanda biraz daha zamlanacak diye. sonra ne oldu bilmiyorum.

yani 11bin tl kardayım. şimdi satayım ozaman 95 e 5binde araba daha sıfır kokusu duruyor alan içinde benim içinde karlı bi alışveriş olur

arkadaşta öyle düşünüyor ama bu forumdan kimse almaz bence. zaten bu konuya ilan vermekte yanlış.
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajlarına bakınca boya korumanın 1250 tl'ye yaptırdığını yazmış ama burda 1500'e yuvarlanmış.

Sizde bırakın 95 demeyi artık, 100'den 1 tl aşağısı olmaz. Piyasayı düşürmeyin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aniil

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

araç kaça alındı onu merak ettim ben asıl

Hocam inanırmısın bende yazsam mı yazmasam mı diye düşünmüştüm sen benden hızlı çıktın bende bu sorunun cevabını merak ediyorum.

Kaça alındığı önemli değil. Önemli olan yenisinin kaça alınabildiği.
    Sıfırı 150 bin olan aracı, vatandaş 110 liraya aldı diye aynı paraya satacak değil.
    Hatta CLA'yı ilk alanlar şu an aldıklarından bile pahalı satarlar.

TL olarak ikinci el değeri, bundan 2.5 sene önce satıldığı fiyat ile aynı olan araçlar var şu an.
    Bu zam ve kur hızı sürdükçe de bu böyle devam edecek.

Ağzına sağlık ercifci kardesim.
    Bir allahın kuluda benim gibi düşünüyor hele şükür!!!!

Arac bana 129.000 TL ' ya maal oldu. (47.800 EUR para verdim, ustelik EUR bozdurup verdim)

suan 150.000 TL olan arac için (üstelik 6 aylık- 7.000 km'de kız gibi araç) 140.000 TL ( 47.200 EUR- bugunkü kurla) istiyorum.
    Bunun neresi mantıksız anlamadım.(lafım üsteki diğer arkadaşlara.Acaba kendileri araçlarına ne kadar isterlerdi satmak isteselerdi. çok merak ediyorum.)

ercifci kardesim objektif yorumun için tşk...
  • quote:

Ağzına sağlık ercifci kardesim.
    Bir allahın kulu da benim gibi düşünüyor hele şükür!!!!

Ben kendime göre işin mantığını yazdım ama istediğiniz fiyat yine de yüksek bence.

Bir araç alıp, 6 ay ve 7000km kullanıp, TL olarak aynı fiyata satarsanız, bence iyi bir iş yapmış olursunuz.
    Sonuçta bu kar etmek için alınan bir mal değil, ciddi değer kayıpları söz konusu kullanıldıkça.

Onun üzeri her fiyat, bayağı iyi olur ama alan çıkar mı bilmem.
    Mal sizin, istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz, hayırlısı olsun.

ekleme: misal bu fiyata böyle bir araç var sıfır kilometre.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2014-0-km-mengerler-cikisli-cla-200-amg-plusgece-pak-plus18-jant-160967689/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 17 Nisan 2014; 16:16:43 >

Arkadaşın aracı verdiğiniz link deki araçdan daha dolu o yüzden daha fazla istiyor (tabi arkadaşın istediği fiyat yüksek olmuş ama mal onun)
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.