Şimdi Ara

Mercedes C180'e Yeni 1.6 Motor ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
3
Favori
36.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 307'deki motor kesinlikle değil. Yeni Merdeces motoru bu motor.
    Mercedes'in motorla ilgili ortak çalışması Renault ile mevcut. Daha ufak hacimli, verimli dizel için o çalışma da.
    Eğer bir aksilik olmazsa Reno Kangoo platformunda üretilecek Citan'a dizel motoru koyacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkutz

bu motorun pug 307 thp motoru olduğunu bilen varmı?

pug 307 motoru değil tamamıyle mercedes motoru
  • Arkadaşlar dün Mengerler'e c180 almak için gittim %3-4 indirimli olduğunu 50 bin TL'ye sıfır faizli kampanya olduğunu falan söylediler. 2010 yılı sonunda c180 amg aldığımda da buna benzer bir kampanya vardı ve aradan bir ay bile geçmeden makyajlısı çıktı arabanın.

Mengerler'de çalışan satış görevlisi de sağolsun biz arabayı alırken herhangi bir makyaj var mı yakında diye sorduğumuzda kesinlikle yok demişti. Mutlak suretle ellerindeki stoğu eritmeye çalışıyorlar şu an ki renk seçenekleri falan çok kısıtlıydı.
  • o yüzden biraz daha bekliyorum bende almak için eminim gelir 1.6 g-tronic ler
  • Arkadaşlar geçen gün c kasa testine gittim adam benim haziran ayını beklememi istedi eğer arabayı almak istersem çünkü 7 ileri çift kavrama şanzıman geliyormuş. 7 g-tronic değil tam bilgisi olan varmı? Çift kavrama gelirse tüketim bariz düşer performansıda eskisine oranla artar gibime geliyor. Bu yeni B serisinde kullanılan şanzımandanmış.

Edit: Şanzımanın adı 7g-dct şanzıman diye geçiyor belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharrem.05 -- 9 Nisan 2012; 23:36:03 >
  • Bayiden aldığım bilgiye göre B serisinin teknik verilerinden tamamıyla farklı bir motor.İyileştirmeler mevcutmuş.
  • Bu konuda guncel bilgi varmidir son durumda yakin zamanda geliyormu
  • evet arkadaşlar geleceği zaman ve teknik bilgisi hakkında net birşey bilen varmı???
  • lütfen güncel bilgi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhand09

lütfen güncel bilgi var mı

olsa birileri yazardi,
    en iyisi bir bayiye sormaniz.
  • 1.6 turbo motorlu c 180 almanya'da 33.052 eur fiyatla satışta. merak edenler mercedes de sitesindeki c serisini tıkladıktan sonra preisliste bölümünde fiyat ve daha alt tarafta teknik özellikler (technische daten) kısmına bakabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebel -- 28 Mayıs 2012; 21:12:18 >
  • acaba 7 ileri turbo motoru beklemeli miyiz yoksa 5 ileri kompresör moturu almak mı lazım bu fiyatlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokeryt

acaba 7 ileri turbo motoru beklemeli miyiz yoksa 5 ileri kompresör moturu almak mı lazım bu fiyatlardan

Bende 5 ileri 1.6 var memnunum almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: Cityalırdımşenerabi

Merso BMW AUDİ bunlara 1.6 halkın kullandığı motor yakışmıyor arkadaşlar, isterse 300bg olsun, o teknoloji olunca yine 2000cc daha fazla beygir üretcektir

alman işçisi biniyor bunlara sanki s serisine koydular 1.6motoru . c segmenti araç altı üstü.

Sokak cocuklari falan neye biniyor almanyada?

Edit:duzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilloo -- 29 Mayıs 2012; 0:29:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Paşa

quote:

Orijinalden alıntı: brokeryt

acaba 7 ileri turbo motoru beklemeli miyiz yoksa 5 ileri kompresör moturu almak mı lazım bu fiyatlardan

Bende 5 ileri 1.6 var memnunum almanızı tavsiye ederim.

7 ileri turbo nun ortalama tüketimi 5.8 olucakmış eğer böyleyse çok büyük tüketim farkı var
  • yakıt tüketimi ve performans bayagı farkediyor kompresor eski teknoloji turbo beslemeli motoru beklemek lazım 1-2 ay içinde yeni motorlar gelmeye başlar
  • Gecen bayiyle gorustum.. Eylul ayinda yeni motor gelicek dendi...bana bu sure cok uzun geldi...simdilerde arac almak istiyom...vw cc aklimi celiyo,ama onuda agustostan once alamiyom.istedigim arac olmuyo...bakalim hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir3463

Gecen bayiyle gorustum.. Eylul ayinda yeni motor gelicek dendi...bana bu sure cok uzun geldi...simdilerde arac almak istiyom...vw cc aklimi celiyo,ama onuda agustostan once alamiyom.istedigim arac olmuyo...bakalim hayirlisi

ben de aynı durum içindeyim eylül ü beklesem 3 ay daha bekleyip 2013 alırım diyorum. aslında gözü karartıp şuanki fiyatlardan gidip almak lazım özellikle kırmızı rengini :)
  • Bende sizin gibi kirmizi araci cok seviyodum.. Esime kirmizi 2012 model opel corsa aldim...ama arac feci sekilde gunesi cekiyo...siyahtan pek farki yok isinma konusunda...sadece siyaha nazaran cizikleri daha az belli ediyo...o yuzden ben ergonomik ve fazla nazar degmemesi adina aracimda beyaz tercih edecegim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.