Şimdi Ara

MERCEDES BENZ VANEO KULLANICILARI KULÜBÜ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
879
Cevap
47
Favori
269.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asyamelis

arkadaşlar 2002 mercedes vaneo 1.6 family lacivert 105000 km' dearacım var. benzinli yaklaşık 6 ay önce lpg taktırttım şehir içi 220 krş yakıyor ..Aracım tamamiyle orjinal olup tüm bakımları mercedes servisinde yapılmıştır.Faturaları mevcuttur.100.000 km bakımlarını yaptırttım.4 kış lastiği 4 yaz lastiği mevcuttur.Arka bagajda orjinal masası vardır.Tam bir aile arabasıdır.En önemlisi tcari sınıfına girmemektedir.temmuz ayı vergisi 153 tl ödedim.Abs,asr,esb,srs, 4hava yastığı yani fullllllllll.Üstünde fabrika çıkış batları duruyor hala.Almak isteyen arkadaşlar olursa 05055405981 tlf irtibata geçebilir.İşin aslı ilk defa bu siteye üye oldum hiç bir yerde satılık ilanımda yoktur.Satılmassa bu sitedeki üye arkadaşlarla vaneolarımız hakkında bilgi alış verişinde bulunabiliriz.Cady falan hikaye lütfen vaneoyla birlikte anılması bile abes geliyor.

Alıntıları Göster
    yaşar arkadaş sonuçta mercedes.Binip gezdiğin zaman anlarsın parça sıkıntısınıda hiç düşünme internetten hepsini hallediyorsun.

MERCEDES BENZ VANEO KULLANICILARI KULÜBÜ

• quote:

yaşar arkadaş sonuçta mercedes.Binip gezdiğin zaman anlarsın parça sıkıntısınıda hiç düşünme internetten hepsini hallediyorsun.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 2002 mercedes vaneo 1.6 family lacivert 105000 km' dearacım var. benzinli yaklaşık 6 ay önce lpg taktırttım şehir içi 220 krş yakıyor ..Aracım tamamiyle orjinal olup tüm bakımları mercedes servisinde yapılmıştır.Faturaları mevcuttur.100.000 km bakımlarını yaptırttım.4 kış lastiği 4 yaz lastiği mevcuttur.Arka bagajda orjinal masası vardır.Tam bir aile arabasıdır.En önemlisi tcari sınıfına girmemektedir.temmuz ayı vergisi 153 tl ödedim.Abs,asr,esb,srs, 4hava yastığı yani fullllllllll.Üstünde fabrika çıkış batları duruyor hala.Almak isteyen arkadaşlar olursa 05055405981 tlf irtibata geçebilir.İşin aslı ilk defa bu siteye üye oldum hiç bir yerde satılık ilanımda yoktur.Satılmassa bu sitedeki üye arkadaşlarla vaneolarımız hakkında bilgi alış verişinde bulunabiliriz.Cady falan hikaye lütfen vaneoyla birlikte anılması bile abes geliyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    mrb arkadaşlar forumda belki daha önce yazılarımı okumuşsunuzdur. 2006 yılında aldığımız 2005 model vaneo dizel aracımızı halen severek kullanmaktayız 5 yılda yağını,suyunu değiştirmekten başka bir masrafı olmadı bir depo ile rahat 1000 km yol yapabilmekteyiz. Buradan vaneo almak isteyen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: azaz06

mrb arkadaşlar forumda belki daha önce yazılarımı okumuşsunuzdur. 2006 yılında aldığımız 2005 model vaneo dizel aracımızı halen severek kullanmaktayız 5 yılda yağını,suyunu değiştirmekten başka bir masrafı olmadı bir depo ile rahat 1000 km yol yapabilmekteyiz. Buradan vaneo almak isteyen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    sunroof camı ile ilgili kimse cevap vermedi ben yazayım soruma cevap vermiş olyım
    aracın sun roof camı Türkiyede yok aramadığım yer kalmadı sonra mercedes servise gittim ucuzsa kaskodan değil kendim yaptırayım dedim
    bir cam bircam kdv dahil 1200 tl artı işçilik
    mecbur rapor tuttuk kaskodan yaptıracağım ama cam Mercedes te bile yok sipariş verildi ALmanya ya hala bekliyorz bakalım

bu arada bana far bakalitleri lazım arkadaşlar farlarım çok kötü 50 tl verip far temizliği yaptırdım ama gene aynı içten kristalleşmiş
    mercedese sordum sadece bakalit istiyorum diye dediler artık tek bakalit gelmiyor komple far geliyor tanesi ne kadar 250 € x2 = 500 € x 2,56 = 1.280 tl +kdv 230,40= 1.510,40 tl artı 150 tl işçilik 1.660 tl

kaskosuz binmeyin abi buna

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalrx

Arkadaşlar, LASTİK JANT EBAT DEĞİŞCEKLERE::: 16 jant lastiği enfazla 55 yapabilirsiniz, ebat geniş olursa, davlunbaza-amortisöre sürtüyor... ondan dolayı 15 jant 195-65 yaptım rahatladım...esnesede tamtur dönsede biryere değmiyor, ayrıca rahatladı süspansiyon...yükseklikte aynı kalıyor...hatta 1-2.mm arttı bile :)

Alıntıları Göster
    slm bilarix bende yeni bir vaneo satın aldım ve bu konuda bilgilerini paylaşırmısın acaba.
    1- aracıma Arka bagaj şiltesi alacağım.
    2- OGS okutmak için nereye yapıştırmak gerek
    3-Bakımlarında hangi yağı kullanmalı ve şanzıman bakımında nelere dikkat etmeliyiz.
    4- S ve W tuşu çokmu gerekli
    Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: asokrates

slm bilarix bende yeni bir vaneo satın aldım ve bu konuda bilgilerini paylaşırmısın acaba.
    1- aracıma Arka bagaj şiltesi alacağım.
    2- OGS okutmak için nereye yapıştırmak gerek
    3-Bakımlarında hangi yağı kullanmalı ve şanzıman bakımında nelere dikkat etmeliyiz.
    4- S ve W tuşu çokmu gerekli
    Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ayrıca bu aracın kullanma klavuzu varmı acaba .
    1-Toplam km sayacını ekrana nasıl alabilirim.
    2- Dış ortam sıcaklığını ekranda görmek mümkünmü dür.

• quote:

Arkadaşlar ayrıca bu aracın kullanma klavuzu varmı acaba .
    1-Toplam km sayacını ekrana nasıl alabilirim.
    2- Dış ortam sıcaklığını ekranda görmek mümkünmü dür.

Alıntıları Göster
    sayın asokrates
    bende 1,7 ambiante 2006 dize var onda S ve C var
    araç kontak açıkken direksiyonun altındaki göstergelerin hemen soldaki üst düğmeye bas bir kaç kez basılmaya basılmaya deforme olmuş olabilir korkma sen devamlı bas bırak çıkacaktır
    alttaki tuşada basarsan dereceyi görürsün
    hatta sol daki düğmeye bastığında ne zmn servise gideceğin km si ni gösterir
    oynaya oynaya öğreniyorsun işte

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanfiliz156

sayın asokrates
    bende 1,7 ambiante 2006 dize var onda S ve C var
    araç kontak açıkken direksiyonun altındaki göstergelerin hemen soldaki üst düğmeye bas bir kaç kez basılmaya basılmaya deforme olmuş olabilir korkma sen devamlı bas bırak çıkacaktır
    alttaki tuşada basarsan dereceyi görürsün
    hatta sol daki düğmeye bastığında ne zmn servise gideceğin km si ni gösterir
    oynaya oynaya öğreniyorsun işte

Alıntıları Göster
    Arkadaslar
    2003 model aracımla yurt dısında cıddı bır kaz yaptım.. Aracta bır cok parcayı mecburen cıkma alarak degıstırmem gerekecek . (kasko odemıyor)
    En hesaplı nerelerde bulabılırım. Yardımlarınızı beklıyorum..

Selamlar

• Aramıza hoşgeldiniz. Bildiğim kadarıyla aracınıza cruise control taktırabilirsiniz ayrıntılı bilgiyi servisten alabilirsiniz. Bakım masrafı olarak da aracı nereye götüreceğinize bağlı bir durum var ortada. Yetkili servislerde çok pahalıya çıkabiliyor bakım iyi bir özel servis bulup oraya yaptırmanız daha iyi olur.

Bu arada arkadaşlar aracım için ingiltere'den yakıt tüketimini azaltıp tork ve beygir gücünü artıran bir chip getirttim ve sonuç şimdilik çok iyi. Henüz yakıtı ölçemedim ama tork ve beygirde hissedilir derecede artış meydana geldi. Bu konuyla ilgilenen arkadaşlara da ayrıca yardımcı olabilirim. Saygılar.

Slm Kendini bil ve diğer kullanıcı arkadaşlar ,
    Anlaşılacağı üzere bende yeni bir vaneo kullanıcısıyım. Sanırım Satınaldığım vaneo da binerix arkadaşın aracı.Detaylı incelediğimde fark ettim.Öncelikle binerix arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum bu aracın geçmişini net öğrenmek için .Ardındanda bu aracıma chip taktırmak istiyorum sanırım bu konuda en tecrübelilerimizden birisi olan kendini bil arkadaşımız var bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.Nasıl temin ettiniz avantaj ve dezavantajları nelerdir. sehir içi önerirmisiniz vs.

Not: Zaman zaman (iki defa yaptı) sürüş esnasında kısık gazlı iken gazladığımda araç çekiçleme yapmakta .acaba şanzımanda boşlukmu söz konusu.

• quote:

Aramıza hoşgeldiniz. Bildiğim kadarıyla aracınıza cruise control taktırabilirsiniz ayrıntılı bilgiyi servisten alabilirsiniz. Bakım masrafı olarak da aracı nereye götüreceğinize bağlı bir durum var ortada. Yetkili servislerde çok pahalıya çıkabiliyor bakım iyi bir özel servis bulup oraya yaptırmanız daha iyi olur.

Bu arada arkadaşlar aracım için ingiltere'den yakıt tüketimini azaltıp tork ve beygir gücünü artıran bir chip getirttim ve sonuç şimdilik çok iyi. Henüz yakıtı ölçemedim ama tork ve beygirde hissedilir derecede artış meydana geldi. Bu konuyla ilgilenen arkadaşlara da ayrıca yardımcı olabilirim. Saygılar.

Slm Kendini bil ve diğer kullanıcı arkadaşlar ,
    Anlaşılacağı üzere bende yeni bir vaneo kullanıcısıyım. Sanırım Satınaldığım vaneo da binerix arkadaşın aracı.Detaylı incelediğimde fark ettim.Öncelikle binerix arkadaşa ulaşmaya çalışıyorum bu aracın geçmişini net öğrenmek için .Ardındanda bu aracıma chip taktırmak istiyorum sanırım bu konuda en tecrübelilerimizden birisi olan kendini bil arkadaşımız var bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.Nasıl temin ettiniz avantaj ve dezavantajları nelerdir. sehir içi önerirmisiniz vs.

Not: Zaman zaman (iki defa yaptı) sürüş esnasında kısık gazlı iken gazladığımda araç çekiçleme yapmakta .acaba şanzımanda boşlukmu söz konusu.
    SELAM DOSTLAR BEN DE ARANIZA KATILANLARDANIM..

2004 1.7 CDİ İMAGİNATİON SAHİBİYİM.

ARACIMDAN ÇOK MEMNUNUM.. HALA ALMAMIŞ OLANLARA KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

CHİP UYGULAMASI YAPTIRAN ARKADAŞLARIN TAVSİYESİNİ İSTEYECEĞİM..

PROGRAM YÜKLETMEK YA DA POWERBOX TAKTIRMAK KONUSUNDA KARARSIZIM.

TECRÜBESİ OLANLARIN HIZ / YAKIT PERFORMANSLARI KONUSUNDA CEVAPLARINI BEKLİYORUM..

HERKESE SELAM OLSUN...

• quote:

Orijinalden alıntı: stonestr

SELAM DOSTLAR BEN DE ARANIZA KATILANLARDANIM..

2004 1.7 CDİ İMAGİNATİON SAHİBİYİM.

ARACIMDAN ÇOK MEMNUNUM.. HALA ALMAMIŞ OLANLARA KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

CHİP UYGULAMASI YAPTIRAN ARKADAŞLARIN TAVSİYESİNİ İSTEYECEĞİM..

PROGRAM YÜKLETMEK YA DA POWERBOX TAKTIRMAK KONUSUNDA KARARSIZIM.

TECRÜBESİ OLANLARIN HIZ / YAKIT PERFORMANSLARI KONUSUNDA CEVAPLARINI BEKLİYORUM..

HERKESE SELAM OLSUN...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar uzun zamandır kulübe cevap yazamadım kusura bakmayın. Vaneo alarak aramıza katılan arkadaşlara tekrar hoşgeldiniz diyorum. İnşaallah bu kulüp sayesinde güzel ve faydalı bilgiler paylaşırız ve birbirimize faydamız olur.

Öncelikle sık sorulduğu için chip sorularına cevap vereyim. Ben mevcut chipi ingiltereden getirttim ve asıl amacım çekiş artırmaktan ziyade yakıt ekonomisi sağlamaktı. Ancak şunu söyleyeyim benim aldığım chip çekiş konusunda gayet iyi olmasına rağmen yakıt konusunda pek verim alamadım. Cumartesi günü şehirlerarası bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorum o zaman ölçüp ona göre değerleri buradan sizinle paylaşırım.

Bir arkadaş araç farının kötü durumda olduğunu belirtmiş benim aracın farı da çok olmasa da üst kısımlarından bulanıklaşmaya başladı. Ben aşağıdaki linkte bulunan seti alarak kendim bir uygulama yapmak istiyorum.

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=18007&b=Glossy-Light-Arac-Fari-Yenileme-Sistemi

Aynı setin bir de 3M marka olanı var sanırım o daha iyidir. Yurt dışından onu da 50TL civarı bir fiyata temin edip deneyebilirim.

Bir arkadaş bana lastik ebatları konusunda soru sormuş. Ben henüz lastik değişimi yapmadığım için tam bilgim yok açıkçası.

Son olarak ben de tüm vaneoculara mutlaka ve mutlaka araçlarına kasko yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Parçası muadillerine göre epey pahalı.

• Merhaba arkadaşlar, Dediğim iki yaklaşık olarak aydır vaneo kullanıcısıyım. Karşılaştığım sorunlar

1-ilk etapta turbo yağ atmaya başladı sanırım ustaların demesine göre aracı ısıtmadan yaklaşk 1 dk çalıştırmadan kaynaklanıyor imiş , turboyu söktürüp tamir ettirdim ama uzun yola çıkınca tekrar yağ atmaya başladı intercoolerdan (Anadolu yakasında tavsiyeniz varmı usta ve yöntem olarak ) şuan yağ atma vs yok .

2-Aracımın ön sensörleri nasıl çalışırı içerde kırmızı yayan düğme var ben düğmeye bastıkça ikaz ediyor park yaptığımda vs hiç bir uyarı yok bağlantılarındada sıkıntı yok sizce sorun nedendir.

3-Trafikte anlık makas yapıp ani frenleyip ışıkta bekledikten sonra F hatası verdi ve otomobilim hareket etmedi .Ardından kontağı açığ kapayınca çalıştı. sorunsuz çalışıyor.

4- Ayrıca aracım kasislerde fazlası ile Sallanıyor.

5-Aracıma iç düzeneleme yaptırmak istiyorum.Oto tv navigasyonum mevcut ancak tv iyi çekmiyor.extradan tekli koltuklardan iki koltuk ,Buzdolabı ve masa koymak istiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım vr.
    El freni ve otomatik fren konsolunu maun kaplamak istiyorum tabaka şeklinde nerede bulabilirim nasıl bulabilirim. t ş k. şimdinen.

• Merhaba arkadaşlar, Dediğim iki yaklaşık olarak aydır vaneo kullanıcısıyım. Karşılaştığım sorunlar

1-ilk etapta turbo yağ atmaya başladı sanırım ustaların demesine göre aracı ısıtmadan yaklaşk 1 dk çalıştırmadan kaynaklanıyor imiş , turboyu söktürüp tamir ettirdim ama uzun yola çıkınca tekrar yağ atmaya başladı intercoolerdan (Anadolu yakasında tavsiyeniz varmı usta ve yöntem olarak ) şuan yağ atma vs yok .

2-Aracımın ön sensörleri nasıl çalışırı içerde kırmızı yayan düğme var ben düğmeye bastıkça ikaz ediyor park yaptığımda vs hiç bir uyarı yok bağlantılarındada sıkıntı yok sizce sorun nedendir.

3-Trafikte anlık makas yapıp ani frenleyip ışıkta bekledikten sonra F hatası verdi ve otomobilim hareket etmedi .Ardından kontağı açığ kapayınca çalıştı. sorunsuz çalışıyor.

5-Aracıma iç düzeneleme yaptırmak istiyorum.Oto tv navigasyonum mevcut ancak tv iyi çekmiyor.extradan tekli koltuklardan iki koltuk ,Buzdolabı ve masa koymak istiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım vr.
    El freni ve otomatik fren konsolunu maun kaplamak istiyorum tabaka şeklinde nerede bulabilirim nasıl bulabilirim. t ş k. şimdinen.

• quote:

Merhaba arkadaşlar, Dediğim iki yaklaşık olarak aydır vaneo kullanıcısıyım. Karşılaştığım sorunlar

Sadece ikinci sorunun cevabını biliyorum. Ön veya arka park sensörlerinden birisi arızalıysa sistem çalışmıyor maalesef. Tanesi de 110TL bildiğim kadarıyla. Ona bir baktırın....

• quote:

Orijinalden alıntı: simplycity

quote:

Merhaba arkadaşlar, Dediğim iki yaklaşık olarak aydır vaneo kullanıcısıyım. Karşılaştığım sorunlar

Sadece ikinci sorunun cevabını biliyorum. Ön veya arka park sensörlerinden birisi arızalıysa sistem çalışmıyor maalesef. Tanesi de 110TL bildiğim kadarıyla. Ona bir baktırın....

Alıntıları Göster
    arkadaşlar vaneomun üzerindeki sound 30 cd çaların içindeki cd yi çıkaramıyorum ne bir çıkarma tuşu ne de başka birşey basılı tutmadığım tuş kalmadı nasıl çıkaracam yardımcı olur musunuz teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cokanty

arkadaşlar vaneomun üzerindeki sound 30 cd çaların içindeki cd yi çıkaramıyorum ne bir çıkarma tuşu ne de başka birşey basılı tutmadığım tuş kalmadı nasıl çıkaracam yardımcı olur musunuz teşekkürler

Cd çaların üzerinde en solda üstteki tuşla çıkıyor cd. Eğer çıkmıyorsa içinde sıkışmış olabilir servise göstermeniz gerekebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cokanty

Cd çaların üzerinde en solda üstteki tuşla çıkıyor cd. Eğer çıkmıyorsa içinde sıkışmış olabilir servise göstermeniz gerekebilir.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Ben Vaneo'mu sattım ama Babamlar halen kullanmakta.
    Chip uygulamasına gelince... Yakıt avantajı beklemeyin. Normal kullanırsanız artışta olmaz ama çekiş ciddi değişir. Ben 250-300 arasına maletmiştim. Hatta vaneocu bir arkadaşa sattım. Zamanında isteyenler olsaydı 3-4 tane sipariş edecektim. Denememi söyleyeyim. Dynoya çıkarmadık ama şöyle yaptık.

Araç otomatik... Bir yolda kalkış yaptık 0-100e 20.4 snde ulaştık. Aynı yolun dönüşünde ise 16.9 du sanırım. Anlayacağınız üzere dümdüz bir yol değildi. Chipi taktık, 17.2ye 14.9a düştü değerler... Zaten çok daha kısa bir mesafede 100e ulaştı araç. Benim aracımda ve babamın aracında kullanıldı, bir sıkıntıyada sebep olmadı. Benim araç 170bin, babamın araç ise 80binde.

Lastik ebatı ve sallanma olayına gelince... Araç sert bir araç. 15 kullananlar tavsiyem 185-65-15 16 kullananlara ise 195-55-16 ebatları. Aracınız yumuşar, direksiyon hafifler...

F arızası şanzımanın kendini korumaya alma modudur. Aman dikkat...

Bakımları çok pahalı değil, illa serive gitmenize gerek yok. Hava filtresi 25-35 mazot 35 polen 25-35 yağ 10-15 tl ve gayet kaliteliler.

Cam açma düğmeleri dağılabilir, düğmeleri güzelce söküp kırılan parçaları japonlayın geri takın... uzun süre gider.

Kalorifer çıkış ızgaraları dağılır bazen. Onlarında tamiri zor değil, kendiniz yapabilirsiniz sökebilirseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi

Arkadaşlar Ben Vaneo'mu sattım ama Babamlar halen kullanmakta.
    Chip uygulamasına gelince... Yakıt avantajı beklemeyin. Normal kullanırsanız artışta olmaz ama çekiş ciddi değişir. Ben 250-300 arasına maletmiştim. Hatta vaneocu bir arkadaşa sattım. Zamanında isteyenler olsaydı 3-4 tane sipariş edecektim. Denememi söyleyeyim. Dynoya çıkarmadık ama şöyle yaptık.

Araç otomatik... Bir yolda kalkış yaptık 0-100e 20.4 snde ulaştık. Aynı yolun dönüşünde ise 16.9 du sanırım. Anlayacağınız üzere dümdüz bir yol değildi. Chipi taktık, 17.2ye 14.9a düştü değerler... Zaten çok daha kısa bir mesafede 100e ulaştı araç. Benim aracımda ve babamın aracında kullanıldı, bir sıkıntıyada sebep olmadı. Benim araç 170bin, babamın araç ise 80binde.

Lastik ebatı ve sallanma olayına gelince... Araç sert bir araç. 15 kullananlar tavsiyem 185-65-15 16 kullananlara ise 195-55-16 ebatları. Aracınız yumuşar, direksiyon hafifler...

F arızası şanzımanın kendini korumaya alma modudur. Aman dikkat...

Bakımları çok pahalı değil, illa serive gitmenize gerek yok. Hava filtresi 25-35 mazot 35 polen 25-35 yağ 10-15 tl ve gayet kaliteliler.

Cam açma düğmeleri dağılabilir, düğmeleri güzelce söküp kırılan parçaları japonlayın geri takın... uzun süre gider.

Kalorifer çıkış ızgaraları dağılır bazen. Onlarında tamiri zor değil, kendiniz yapabilirsiniz sökebilirseniz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benim aracımın arka park sensörünün tavanda bulunan ekranı (tavan lambasının içinde) bozuk olduğu için ön park sensörleri çalışmasına rağmen arka park sensörleri çalışmıyor. Tavan lambasının fiyatı da 700TL gibi bir rakam olunca ne zamandır taktırmayı düşünmedim. Geçen çıkmacı da 300TL'ye buldum ama 300TL vermek de mantıklı gelmedi doğrusu. Onu alacağıma aşağıdaki 9"lik lcd televizyonu 179TL'ye almayı ve yurt dışından ayarlayacağım bir geri vites kamerasını aracıma takarak park sensörü problemini çözmeyi düşünüyorum. Bu lcd tv den daha önce alan ya da kullanan oldu mu acaba?

http://www.bimeks.com.tr/urun/117766/sunny-sn09m01-9-tasinabilir-lcd-tv-.aspx

• quote:

Arkadaşlar benim aracımın arka park sensörünün tavanda bulunan ekranı (tavan lambasının içinde) bozuk olduğu için ön park sensörleri çalışmasına rağmen arka park sensörleri çalışmıyor. Tavan lambasının fiyatı da 700TL gibi bir rakam olunca ne zamandır taktırmayı düşünmedim. Geçen çıkmacı da 300TL'ye buldum ama 300TL vermek de mantıklı gelmedi doğrusu. Onu alacağıma aşağıdaki 9"lik lcd televizyonu 179TL'ye almayı ve yurt dışından ayarlayacağım bir geri vites kamerasını aracıma takarak park sensörü problemini çözmeyi düşünüyorum. Bu lcd tv den daha önce alan ya da kullanan oldu mu acaba?

http://www.bimeks.com.tr/urun/117766/sunny-sn09m01-9-tasinabilir-lcd-tv-.aspx

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar ;
    Arkadaşlar ben yaklaşık 3 ay önce 2005 model 1,7 CDi otomatik mercedes vaneo satın aldım.Benim sorunum şu , zaman zaman aracımı çalıştırmak istediğimde her ne kadar kontağı çevirsemde araç çalışmıyor anatarı çevirdiğim de tık demiyor.Konsol ışıkları vs hepsi yanıyor ama çalışmıyor.O esnada bende var olan Xetec sanırısam marka tv nav yonlu oto teybi kendi kendine açılıp kapanıyor. kumanda ile kapadıktan sonra .Anahtarı çevirdiğimde araç çalışıyor.
    2-Aracımın aküsünü bir türlü bulamadım nerede bilmiyorum yardımcı olursanız çoksevinirim. İyi günler,koltuk altlarınıda kontrol ettim ama nafile acaba gözden mi kaçırdım.

• Benim aracımda bir ara çalışmıyordu kontak sensörü arızalıymış o değişince düzeldi. Akü sağ ön paspasın altında.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.