Şimdi Ara

Mercedes-Benz fiyatlarına baktım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabalardan pek anlamam. Ama arabam olsa fena olmaz derim hep. Lüks takıntım da yoktur. Kalender bir insanımdır. Polo, mini falan böyle hatchback tatlı arabalar kafi geliyordu. Bugün sahibindene girip cla model 1 milyon 900 bine araba baktım. Içini falan gördüm bune ulan dedim. Şuan aşırı istiyorum o arabayı keşke sahip olabilsem. Şimdi soruyorum size. Ulan haram yemeden, babadan mal varlığı kalmadan sıfırdan bu arabayı almak 10 kişiden 1 ine nasip olur. Ayak üstü böyle bir arabaya asla sahip olamayacağım düşüncesine kapıldım. İsyan etmiyorum ama olsa fena olmaz yani :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 10 kişifen 1 inede nasip olmaz kanki 80 milyon nufusta alabilecek nufus 8 milyon çıkacağını sanmıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cla hiç hoşuma gitmiyor a180-200 amg,a 45 S amg falan hastasıyım.

Ama esas istediğim mazda miata yada fiat spider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Haziran 2022; 18:8:37 >
  • TavukMemesi kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünmemiştim. Haklısın hocam

• Mercedes alalımda onu düşünürüz

• Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt
    Cla alan bir yakından biliyorum değiştirdi 2sene sonra çok basık bir araba arkası rahatsız.

• Hocam inşallah Allah hayırlısı ile nasip ederde ufff arkası rahatsızmis deriz.

Allahla olcak işler değil bunlar.

Kötü bir zamanda yaşıyoruz 20sene önce çalışıyor olsak ortalama bir işte ev araba ne varsa alırdık 2022ye kadar güzel bir birikim olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Haziran 2022; 18:17:18 >
  • Eski mercedes'ler de güzel aslında, temiz bir w124 alınıp binilebilir.Malum sıfıra ulaşmak çok zor artık.

• Yani inancım gereği öyle söylüyorum. Dediğiniz doğru eskiden kalma birikim olsa şuan rahat etmiştik. Ama şuan sıfırdan başlamak falan fasa fiso. İmkansız gibi birsey. Allah yardımcımız olsun.

• Kesinlikle öyle ama km yüksek oluyor ve eski sahibi hor kullanmış olabilir.

Benim yine miras edineceğim güzel mülkler var sizi bilemiyorum.
    Bu dönemde ev,yazlık şart.
    Malvarlık kazanmakdan ziyade malvarlığını korumak için çalışacam pis komünistler sürekli vergi arttırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Haziran 2022; 18:22:53 >
  • Kimsenin 1 aylık veya 1 yıllık kazancı değil o paralar. 10 Yılda da 20 yılda da biriktirmiş olabilir öyle düşünmeyin ve umudunuzu kaybetmeyin. Allah herkesin gönlüne göre versin yeter ki iyi düşünün her zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.