Şimdi Ara

Mercedes-Benz dizel otomobillerde emisyon hile yazılımı olduğu iddia ediliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Elon musk kafana silah mı doğrulttu? Vallahi para yokki alayım demek daha doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes, Renault'tan motoru Türkiye deki vergi sıkıntısını aşmak için kullanıyor. 1.6lık motorun vergisi düşük sonuç olarak. Normalde kullandığı motorlar kendisinin ürettiği motorlardır.

Sonuç olarak bunu buradaki insanlara anlatabilirsin ama Amerika'daki Mercedes müşterisine anlatamazsın, adam sorar hayrola Renault'a mi düştünüz diye kaldı ki Renault Amerika da mimli bir marka, gerisini sen düşün.

• Sen de mi Merso :))

Oh das ist schöne wunderbach :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zolzauza -- 21 Şubat 2018; 0:43:56 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    İşte bende subliminal olarak değil açıkça söylüyorum, bizim elektrikli arabamız mi var! (demeyin! bu ülkede üretilen Renault fluence Zeki nedense herkes görmezden gelir, yani sizi almayın diye tutan kim!)

Hani Avrupalı markalar gelse ne olacak! O eleştirdiğin süper güç Amerikalılar Avrupa da bile var, resmi olarak varlar hatta gayriresmi olarak ta varlar çoğunluk hisse sahibi olarak ta!

Yani demem o ki küresel sermaye dediğimiz dünyanın en zengin üç ailesi neredeyse bunlara da hakim!

Sen istediğin kadar subliminal mesaj ver ama adamlar açıkça yapıyor.

Bence bu konuda araştırma yapmalısın!

Sen ne kadar volvo yü artık bir Çin markası olarak bilsen de o hala hisse bazında küçük te olsa Ford'un bir parçası.

Aynı şekilde jaguar hintlilerin olsa da yine Ford izi var.

Diğer markaların durumunu saymıyorum.

• Dizelde sona yaklasiliyor. Zaten binek araclarda kullanilmasi cok sacmaydi. Boyle dandik bi yakitin

• ucuzlatın benzini benzinli araçlara binek gardaş.keyfimizden dizele biniyoruz sanki.

benzinli fiestada ortalama 7.5 en az.dizelde 5.1.

• Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda aldığım subaru xv aracıma hayatımın en büyük hatasını yaparak İstanbul üçel mühendislikten lpg taktırdım. Bu kadar ilgisiz, bilgisiz, takalım da sıradaki gelsin modunda lpg montajı yapan bırakın firmayı, tamirci bile görmedim!! Afr ayarı hak getire!! Hiçbir standartları yok! Eline tornavida alan montaj yapıyor. Bu şekil spesifik araçlar hakkında hiçbir bilgileri yok. Herşey rastgele, nasıl olsa sırada bekleyen bir sürü yakıt ekonomisi yapmak isteyen ve umutları sömürülen sürüyle insan... LPG&ÜÇEL Kesinlikle yanana durmamalı!! LPG&ÜÇEL&HATA!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.