Şimdi Ara

Mercedes-Benz C240 V6 - 2000 - 342.549km (Sıfır araç kadar diri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracın diriliği dikkat çekici.Sıfır araçtan çok farkı yok geldi bana.

• Kaymak gibi yol, kapalı garaj, bol yedek parça.Sonuç gayet normal
  • Akhilleus kullanıcısına yanıt
    katılıyorum,

biz bir araç alıyoruz, yakıtı bile dert bir lpg taktırıyoruz motorunda sorunlar bitmiyor , zaten o şekilde yıpranıyor benzinler kalite olarak iyi değil, avrupada çok daha kaliteli, oradada sorun var

yollardan hiç bahsetmiyorum zaten saçma yapılan kasisler , 5cm den fazla yükseltilmiş rögar kapakları ( anayol üzeri ve yolun ortasında ) 50-60 ile gidilen yol , kapatılmamış çukurlar vs vs yazarım böyle

eee yedek parça ucuz ve bol orjinal tak kullan ömürlük bizde öyle yok yan sanayi.

o imkan bende olsa çiçek gibi bakarım 80 85 model hatta 60 model araçlara
  • Yollarımız berbat en sağlam araba ne yapsın
    Gaziantep'te yollar delik deşik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 91 model 200e w124 kasa aracım var 357binde oda diri şükür ama bunun kadar değil. onuda ben bizim kasap yıkamacısından tut sanayicisine bozuk yoluna kötü şöförlerine lpg illetine (bende kullanıyorum)veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Yollarımız berbat en sağlam araba ne yapsın
    Gaziantep'te yollar delik deşik

Antebin yollarına iyi diyor gidenler ama şaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır mercedes demişken ilandaki aracı almayı düsunuyorum:

MERCEDES BENZ 1989 ALMAN PAKET ORJINAL

İlan No: 485883133

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-benz-1989-alman-paket-orjinal-485883133/detay

Sirket aracim var zaten, yalnizca haftasonlar gezmek icin dusunuyorum ama cok masraf acar diye de korkmuyor degilim. Maddi durumumun iyi oldugundan veya arabaya ihtiyacim oldugundan degil, tamamen zevk icin almayi dusunuyorum. Sizce pahalı ve gereksiz bir heves mi olur, yoksa zevk alirim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan G. -- 10 Ekim 2017; 1:23:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

Hazır mercedes demişken ilandaki aracı almayı düsunuyorum:

MERCEDES BENZ 1989 ALMAN PAKET ORJINAL

İlan No: 485883133

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-benz-1989-alman-paket-orjinal-485883133/detay

Sirket aracim var zaten, yalnizca haftasonlar gezmek icin dusunuyorum ama cok masraf acar diye de korkmuyor degilim. Maddi durumumun iyi oldugundan veya arabaya ihtiyacim oldugundan degil, tamamen zevk icin almayi dusunuyorum. Sizce pahalı ve gereksiz bir heves mi olur, yoksa zevk alirim mi?

200E yakıt ve performans olarak kötü ama araba iyiymiş
    Belki 23 24 gibi alınırsa alınabilir W124 fiyatları uçtu eskiden bu fiyatlara 94 95 E200 vardı

• bu araba Türkiye de olsa,34.250 km de garaj arabası diye aynı gün sahibindene ilan koyar ve satarlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.