Şimdi Ara

Mercedes-Benz C 180 K BlueEfficiency Türkiye’de! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
103.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer doğruysa ciddi bir indirim. Hangi gazetedeydi?
  • SABAH GAZETESİ A4 32300 AVRO REKLAM VERMİŞLER.
    internet sitesi güncellenmemiş galiba yarın görürüz büyük ihtimal.
    www.audi.com.tr/fiyatlar/fiyatlistesi.asp?model=tum
  • sizinkide hayırlı olsun,

1100 km 355TL yaktı, 11,5Litre/100km civarı
    %80 şehir içi Tem ağırlıklı,
    şimdilik fazla gibi

quote:

Orjinalden alıntı: prepare4takeoff

arkadaşlar merhaba, bu forumdaki ilk mesajım, bugun siyah C180 K BE siparişini verdim, çok heyecanlı olduğum için burda benim gibi yeni C sahibi arkadaşlarla bu heyecanımı paylaşıyım dedim. araçla ilgili bütün izlenimlerinizi (sürüş, performans, yakıt tüketimi, vs) yazarsanız çok sevinirim. ben de kullanır kullanmaz tespitlerimi paylaşıcam sizinle. hepimize hayırlı uğurlu olması dileğiyle
  • Sanırım zamanla bu optimum seviyey iner biraz fazla gibi görünüyor ama hayırlısı.Ölçümlerini burada paylaşmaya devam ederseniz sevinirm.Allah kaza bela vermesin.
  • arkadaslar bu araclarda alarm var mi? yoksa taktıranınız var mı, bilgi verirseniz sevinirim
  • her parası olan mercedes mi biner
    veya olmayan toyota mı
    ve araçların meslek gruplarını belirleme faktörü...
    bu ne biçim bir cümledir böyle

quote:

Orjinalden alıntı: ilkiboalp

Parası olan yıldıza basar parayı.Olmayansa biner toyotaya bu ayıp değil.Araçlar bir noktada meslek gruplarınada hitap eder yorumlarınızı ona göre de yapınız.saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratTURAN1977 -- 18 Nisan 2009; 21:29:20 >
  • quote:

Arkadaşlar neden bu kadar tartıştınız bilmem ama dünyanın neresine giderseniz gidin yıldız yıldızdır.Ben kimseyle tartışmak istemiyorum.

C 180 k 1,6 siyah opak mayıs 15 teslim olarak 43,500 € ya aldık.Aracı incedik,teste çıktık ve bu fiyata alınacak tüm araçları tolere ederek bu karara vardık.Ben size turizmden bir örnek vericem kimse yanlış anlmasın.Bir otele gidiyorsunuz araç focus güvenlik kapıyı açmıyor ve sizi süzüyor.Ama o adam bilmiyor ki otelin %90 nını sizin doldurdugunuzu.Mercedesle sadece yaklaş kapıya adam düşünmeksizin kapıyı açıyor.Maalesef böyle bir dünyada yaşıyoruz ama yıldız kendine saygı duyduruyor.Bence boşuna birbirinizi kırmayın.Adamlar güzel araç yapmış bu iş zevk işi.Herkesin begeniside farklı tipki sizlerinki gibi.Parası olan yıldıza basar parayı.Olmayansa biner toyotaya bu ayıp değil.Araçlar bir noktada meslek gruplarınada hitap eder yorumlarınızı ona göre de yapınız.saygılarımla...

ya arkadaş sen ne tuhaf birşey yazmışsın ben senin gibisini bu donanım haber sitesinde yemin ederim görmedim. Parası olan mercedese biner fakir olan toyotaya biner. Yani ben şimdi toyotaya biniyorum diye fakirmiyim Belki benim param var ama mercedes almıyorum nerden bileceksin nasıl bir genelleme bu parası olan yıldıza parayı basar lafa bak Otelde focustan inince kapıyı açmıyorlarmış vallahi sizin gibiler yüzünden bu ülke neyse uzatmaya gerek yok allah akıl fikir versin

• Yeni C serisi gerçekten hayal kırıklığı... Mercedes denince akla gelen kalitedir. Ama yeni C serisinin iç mekan kalitesi sıradan bir D segmenti araba gibi... Konfor tamam, ama kalite yakışmamış. Zaten Mercedes S serisi dışında kalite liderliğini Audi'ye vermiş durumda. Ve D segmenti bir aile arabası olarak oldukça dar. Ayrıca biraz fazla ses alıyor içeri. Görüntüsü harika ama o kadar. O zaman Skoda Superb in nesi var, 70 bine dolu alınabiliyor, kaliteli ve çok konforlu. Mercedes değil evet en büyük eksiği o. Mercedes ismi araba almaya değer elbette ama biraz daha iyi iş çıkarması gerek alt segmentlerde.
  • Yazdığımı alğılamak için çok ugraştıgınız ortada ama anlamamışsınız.Anlamak içinde kendinizi zorlamayın anlayan anlar.

quote:

Orjinalden alıntı: AKREPmt.

her parası olan mercedes mi biner
    veya olmayan toyota mı
    ve araçların meslek gruplarını belirleme faktörü...
    bu ne biçim bir cümledir böyle

quote:

Parası olan yıldıza basar parayı.Olmayansa biner toyotaya bu ayıp değil.Araçlar bir noktada meslek gruplarınada hitap eder yorumlarınızı ona göre de yapınız.saygılarımla...

• Algılama sorunu sizde de var.Boş laf olsun diye yazmayın buraya...Konu başlıgına bakınız.

quote:

Orjinalden alıntı: monastery

quote:

Arkadaşlar neden bu kadar tartıştınız bilmem ama dünyanın neresine giderseniz gidin yıldız yıldızdır.Ben kimseyle tartışmak istemiyorum.

C 180 k 1,6 siyah opak mayıs 15 teslim olarak 43,500 € ya aldık.Aracı incedik,teste çıktık ve bu fiyata alınacak tüm araçları tolere ederek bu karara vardık.Ben size turizmden bir örnek vericem kimse yanlış anlmasın.Bir otele gidiyorsunuz araç focus güvenlik kapıyı açmıyor ve sizi süzüyor.Ama o adam bilmiyor ki otelin %90 nını sizin doldurdugunuzu.Mercedesle sadece yaklaş kapıya adam düşünmeksizin kapıyı açıyor.Maalesef böyle bir dünyada yaşıyoruz ama yıldız kendine saygı duyduruyor.Bence boşuna birbirinizi kırmayın.Adamlar güzel araç yapmış bu iş zevk işi.Herkesin begeniside farklı tipki sizlerinki gibi.Parası olan yıldıza basar parayı.Olmayansa biner toyotaya bu ayıp değil.Araçlar bir noktada meslek gruplarınada hitap eder yorumlarınızı ona göre de yapınız.saygılarımla...

ya arkadaş sen ne tuhaf birşey yazmışsın ben senin gibisini bu donanım haber sitesinde yemin ederim görmedim. Parası olan mercedese biner fakir olan toyotaya biner. Yani ben şimdi toyotaya biniyorum diye fakirmiyim Belki benim param var ama mercedes almıyorum nerden bileceksin nasıl bir genelleme bu parası olan yıldıza parayı basar lafa bak Otelde focustan inince kapıyı açmıyorlarmış vallahi sizin gibiler yüzünden bu ülke neyse uzatmaya gerek yok allah akıl fikir versin

• lafım sadece bu mesajına değil. Senin birkaç mesajını daha okudum bu mercedes ile ilgili. Mercedes yanımızdan geçince ah çekmiyoruz. Bundan daha iyisini Allah yapar demişsin biyerde Ben başlığı okumasam ferrari enzo felan aldınız zannedecektim. Her neyse hayırlı olsun aracınız cok guzel sonuçta mercedes. Ama konuşmalarınıza dikkat edin. Parası olmayan toyotaya biner parası olan mercedese biner bu ayıp değil demişsin. Görmemişlik yapmanın anlamı yok. Bundan önce heralde oldukça alt sınıf bir arabaya biniyordunuz ki mercedes alınca aklınız gitmiş
  • quote:

lafım sadece bu mesajına değil. Senin birkaç mesajını daha okudum bu mercedes ile ilgili. Mercedes yanımızdan geçince ah çekmiyoruz. Bundan daha iyisini Allah yapar demişsin biyerde Ben başlığı okumasam ferrari enzo felan aldınız zannedecektim. Her neyse hayırlı olsun aracınız cok guzel sonuçta mercedes. Ama konuşmalarınıza dikkat edin. Parası olmayan toyotaya biner parası olan mercedese biner bu ayıp değil demişsin. Görmemişlik yapmanın anlamı yok. Bundan önce heralde oldukça alt sınıf bir arabaya biniyordunuz ki mercedes alınca aklınız gitmiş

Bindiği mercedes de mercedes olsa bari, 1.6 C180K. Mercedes dediğin en aşağı E sınıftan başlar diğerleri mercedes havası vermiyor bana göre. Allah bilir S class'a falan binse ne diyecek? Parası olan S class'a olmayan bmw 520d'ye biner

• S class a binse kendini peygamber ilan eder heralde
  • anlayan anladı zaten ne dediğinizi
    arkadaşın dediği gibi diğer yazılarınızı da okudum
    aynı görgüsüzlük orada da var
    beyefendi bir sizmisiniz parası olup araba binen

quote:

Yazdığımı alğılamak için çok ugraştıgınız ortada ama anlamamışsınız.Anlamak içinde kendinizi zorlamayın anlayan anlar.

• Anlamak istediginiz gibi anlamışsınız sizden fazlasını beklememek lazım.Hata bende :) komikiniz....
  • quote:

S class a binse kendini peygamber ilan eder heralde

• söyleyin o zaman ne demek istediniz

quote:

Anlamak istediginiz gibi anlamışsınız sizden fazlasını beklememek lazım.Hata bende :) komikiniz....
  • ve şu "mesleği belirleme faktörü"nü merak ettim

mesleğiniz nedir ?
    ayrıca reno clio binerken mesleğiniz neydi ?
  • Özellikle anlamak istediğimiz birşey yok beyefendi. Ozaman anlatın ne demek istediğinizi biz de anlayalım. Ben tofaş da sürdüm vw touareg de sürdüm ikisinde de biryere girerken adam muamelesi gördüm. Şimdi de toyota kullanıyorum Mercedes görünce mındar demiyorum. Ah da çekmiyorum. Şimdi toyotam var mesleğimde bilgisayar mühendisi.. Meslek grubu derken neyi kast ettiğinizi anlatın bizde öğrenelim..
  • Kompleks var arkadaşta belli.

Aldırmamak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.