Şimdi Ara

Mercedes-Benz C 180 K BlueEfficiency Türkiye’de! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
103.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence mercedes 1.6 litreden çok iyi bir beygir tork ve tüketim değeri çıkarmış.

fiyat daha alınabilir olsa tabiki mercedes herkesce ilk öncelikli tercih edilebilecek bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 14 Mart 2009; 21:04:05 >
  • fiyat Salı günü 35 bin euro civarına iniyor, ÖTV indiriminin en cazip hale getirdiği araç bu bence.
  • Bu 1,6 mercedesin değeri vergi indiriminden sonra 45000 tl eder fazlası zaten aldatmaca bu işler sırrın içinde sırla dolu lütfen satın almayın yada acele etmeyin paranıza yazık kimse almazsa mutlaka düşecek fiyatlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: şekocan

Bu 1,6 mercedesin değeri vergi indiriminden sonra 45000 tl eder fazlası zaten aldatmaca bu işler sırrın içinde sırla dolu lütfen satın almayın yada acele etmeyin paranıza yazık kimse almazsa mutlaka düşecek fiyatlar.

45.000 TL'ye Golf vermiyorlar.Sende mundar ettin hoca iyice valla tamam bende gereğinden pahalı görüyorum C-Class,3 serisi ve A4'ün fiyatlarını ama bunları bitpazarı malı görmeye de vicdanım elvermez
  • Almanya sitesinde Fascination donanıma ait araç oluşturdum 41000€ tuttu. Türkiye'de 44000€ sadece 3000€ fark var Mercedes Türkiye'de çok pahalı diyenler incelesinler
  • bugun donanımsız 1.6 gördüm...ciddi anlamda albenisi sıfırdı...mercedese benzemiyodu..hakkını vermedi yani
  • Bayilerden fiyat alan var mi OTV indirimi dişinda başka bir indirim varmı? Yarısını 1 yıl sonra öde gibi bir kampanya vardı. Hepsini peşin ödeyene indiirm yapapiyorlar mi?
  • Fascination için 42800€ fiyat aldım fakat en erken haziran ayında teslim edebilir dediler, son anda bir araba boşa çıktı Luxury donanımlı 38000€ bağladık, yarısını peşin ödedim diğer yarısını 10 ay 0 faizle mercedes finans karşılayacak, şu anda işlemler sürüyor, hafta ortasında teslim alabileceğim, rengi beyaz
  • Hayırlı olsun, bence çok iyi karar, ekonomi düzelirse aldığınız fiyata bundan bir yıl sonra bile satarsınız. Luxury'de Fascination'da olan neler yok? Sunroof ve deri döşeme mi?
  • babam dün fiyat almış. fascination için. amg paket, sunroof falan ekstra işte. 45.000 euro demişler.
    mayısta teslim demisler bi de.

test sürüşü yapmış. 1.6 olmasına ragmen performansı cok iyi dedi babam.

sormak istedigim,
    opak boya ile metalik arasında ne fark var? (beyaz cok yakışıyor )
  • 10 ay 0 faiz derken euro demi?
    quote:

Orjinalden alıntı: burak_duruca

Fascination için 42800€ fiyat aldım fakat en erken haziran ayında teslim edebilir dediler, son anda bir araba boşa çıktı Luxury donanımlı 38000€ bağladık, yarısını peşin ödedim diğer yarısını 10 ay 0 faizle mercedes finans karşılayacak, şu anda işlemler sürüyor, hafta ortasında teslim alabileceğim, rengi beyaz
  • Fascination'da Luxury'e ek olarak sunroof,katlanan aynalar,yarım deri yarım kumaş koltuklar,xenon ve kapı tampon nikelajları var.
    Fakat haziran ayı teslim dedikleri için riske girmedim,birde görünüm olarak ön panjur classic fascide spor panjur var ama satış temsilcisi nikelaj ve panjurlar için 400€ yaparız daha sonra dedi

kredi için TL olarak 10 ay 0 faiz, sadece 450TL ilk taksittr komisyon aldılar,
    aracımı kısmetse yarın akşam verecekler
  • Opak boya mat gozukur, boyanin icinde gumus gibi pariltilanma olmaz, duzdur...Benimde sana bir sorum var, acaba belirttigin arabada gelen sunroof panaromik olan mi yani tum tavani kaplayan koyu siyah renkte olan cam tavan mi, yoksa bildigimiz sadece sofor ve yan yolcu ustunu kaplayan acilir tavan mi, bir de o 45000 Euro icinde hangi extralar varmis amg ile birlikte, fascinationla gelen extralar haric...beni bilgilendirirsen sevinirim...tesekkurler
    quote:

Orjinalden alıntı: r_samur

babam dün fiyat almış. fascination için. amg paket, sunroof falan ekstra işte. 45.000 euro demişler.

sormak istedigim,

• geçerken cadde kolumana bakıyım dedim de..1.6 olupta satılmayan c yoktu..baya bi talep var...araçların çoğuda boştu..mercedes alıştırmış bizi dolu araçlarını yolda göstermeye..ucuz olsun diye o kadar çok yerden kısmışlarki..boş olanlar mercedese benzemiyodu

burak duruca o 400 eur luk panjuru taktırın
  • Bir yakınıma geçen hafta beyaz fascinationı 42.000 euro ya peşin aldık,araç nisanda teslim edilecek.
  • Arkadaşlar neden bu kadar tartıştınız bilmem ama dünyanın neresine giderseniz gidin yıldız yıldızdır.Ben kimseyle tartışmak istemiyorum.

C 180 k 1,6 siyah opak mayıs 15 teslim olarak 43,500 € ya aldık.Aracı incedik,teste çıktık ve bu fiyata alınacak tüm araçları tolere ederek bu karara vardık.Ben size turizmden bir örnek vericem kimse yanlış anlmasın.Bir otele gidiyorsunuz araç focus güvenlik kapıyı açmıyor ve sizi süzüyor.Ama o adam bilmiyor ki otelin %90 nını sizin doldurdugunuzu.Mercedesle sadece yaklaş kapıya adam düşünmeksizin kapıyı açıyor.Maalesef böyle bir dünyada yaşıyoruz ama yıldız kendine saygı duyduruyor.Bence boşuna birbirinizi kırmayın.Adamlar güzel araç yapmış bu iş zevk işi.Herkesin begeniside farklı tipki sizlerinki gibi.Parası olan yıldıza basar parayı.Olmayansa biner toyotaya bu ayıp değil.Araçlar bir noktada meslek gruplarınada hitap eder yorumlarınızı ona göre de yapınız.saygılarımla...

• arkadaşlar merhaba... ben de eski üye olarak izlenimlerimi yazayım istedim.....maalesef test sürüşü yapmadan 1600 motor c180 perşembe günü aldım,(4.4.2009)teslim edecekler.fiat uygun gozüküyor 42500 euro94.000tl ye krediden dönen arabayı verdiler bende kabul ettim.kur farkından dolayı farklılıklar olabillir..arabanın içi çok ergonomik.arka koltuk rahat ve kol dayamadan içecek koyabileceginiz estra bir donanım çıkıyor.bagaj oldukça geniş.15*80*110 cm.bavulullardan 4 tane yanyana koayabilirsiniz.yazım birAZ sıkıcı olabiler diye bir sonraki mesajda daha detaylı yazacagım.daha iyileri sizin olsun dileklerimle şimdilik hoşçakalın................faruk
  • arkadaşlar merhaba, bu forumdaki ilk mesajım, bugun siyah C180 K BE siparişini verdim, çok heyecanlı olduğum için burda benim gibi yeni C sahibi arkadaşlarla bu heyecanımı paylaşıyım dedim. araçla ilgili bütün izlenimlerinizi (sürüş, performans, yakıt tüketimi, vs) yazarsanız çok sevinirim. ben de kullanır kullanmaz tespitlerimi paylaşıcam sizinle. hepimize hayırlı uğurlu olması dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: yesilkce

Opak boya mat gozukur, boyanin icinde gumus gibi pariltilanma olmaz, duzdur...Benimde sana bir sorum var, acaba belirttigin arabada gelen sunroof panaromik olan mi yani tum tavani kaplayan koyu siyah renkte olan cam tavan mi, yoksa bildigimiz sadece sofor ve yan yolcu ustunu kaplayan acilir tavan mi, bir de o 45000 Euro icinde hangi extralar varmis amg ile birlikte, fascinationla gelen extralar haric...beni bilgilendirirsen sevinirim...tesekkurler
    quote:

Orjinalden alıntı: r_samur

babam dün fiyat almış. fascination için. amg paket, sunroof falan ekstra işte. 45.000 euro demişler.

sormak istedigim,

sunroof o siyah olup tavanı kaplayan.
    şu anda fiyat teklifi bende degil alınca burada paylaşırım. tam olarak hatırlamıyorum.
    babam benden gizli birseyler ceviriyor siparişini vermiş bile olabilir. xD

• Herkeze merhaba
    Bugün gazetede okudum sanruf hediyeli a4 ler 32000 avro.
    Haydi bir indirimde mercedesden bekliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.