Şimdi Ara

Mercedes-Benz A-Serisi Sedan Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
17.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    mercedes bmw gibi markalar taş çatlasa 1000tl indirim veya paspas veriyor eyvallahları yok çok katılar çünkü araç yok satıyor
  • ulaş72 U kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, aksine çok mutlu oldum zam olmadığı için
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, bir kutu çikolata verdi o kadar :)
  • bir siyah , Bir de beyaz aliyim ordan
  • şuan gidin ben a sedan araç alcam diyin benzil dizel fark etmez bakın bakalım ne tarihi veriyolar size en erken ağustos oda şu virüsde çok zor gerçi virüsden öncede çok zor bulunuyoduda sizce böyle bi durumda indirim yaparlarmı adamlar yok satıyor zaten kaporayı verin sıraya alalım geldiğindeki güncel fiyat neyse fiyat o olur diyolar kimseye eyvallahları yok
  • Vasat kız düşürme aracı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üretim yeri sorunsalı (ülke bazlı) kafama takılan bir araç.
  • hojdur ama benana
  • merhaba,

premium paket içeriği nedir bilgisi olan var mı ?
  • Çok tatlı bir araç olmuş.
  • kdv ötv eklenmiş mi fiyata
  • bu gün bir kaç bayiyi aradım bazıları zaten yıl sonuna kadar gelmeyebilir diyor, mayıs itibarı ile fabrikalar kapalıymış, bazı bayiler temmuz ağustos gibi diyor, ona da tam söz veremiyorlar, gidişata göre, fiyat ise liste fiyatından satış yapıyorlar, ancak araç stoğa düştüğü zamanki fiyatlar geçerliymiş, anlıyacağınız, durum böyle, araçlar Almanyada üretiliyor, bir arkadaş sormuştu sanırım
  • Mercedes'i sevmeyen biri olabilir mi ya. Harika arabaa
  • bayiler belirsiz konuşuyor, araç üretimi yok deniliyor en yakın temmuz-ağustos o da net değil deniliyor, ayrıca aracın geldiği tarihteki fiyatlar dikkate alınacakmış, döviz kurundaki artışa bakılacak olursa araç fiyatları da buna paralel artacak gibi , oysa ki 1.3 , 136 beygirlik progressive modeli çok cazip gelmişti bana (264,500 TL )
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.