Şimdi Ara

Mercedes B 180 € 37.500 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
12.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DAMİR KARA

quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Mercedes ne üretse güzel yapıyor. B serisinden E serisine kadar mükemmel. S classe tartışmaya müsait değil zaten

sıkıysa tartış

kan çıkar

Daha beteride olabilir:)

• nerede mercedes konusu kötü eleştiri vw bmw audi sahiplerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

önden çeker dimi bu...

Evet A ve B serileri onden cekerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

önden çeker dimi bu...

Evet A ve B serileri onden cekerli.

merso diğer araçlarınıda önden çekişli yapsın, audi alanların yarısı merso alır. almanyadaki audi alanların audi alma sebeplerinin ilkidir önden çekişli olması. ama kendi müşterilerinde bmw'ye kaptırı o ayrı tabi
  • Arkadaşlar özellikle mercedes arabalarını takip edenler yanıtlayabilirse sevinirim.
    Aracı istinye parkta gördüm gerçekten hoşuma gitti, ds4 bakıyordum otomatik vites mcp sorunu nedeniyle b180 daha iyi bir tercih gibi bütçeyi zorlayıp almayı düşünüyorum.
    Bu arada şimdi almak istesek hazira gün veriyorlarmış, artık istinye parktakilerin yalancısıyım.
    İstinye parktaki araç opak beyaz + krem rengi suni deri + park yardımcı 79XXXTL baz versiyonda 74XXXTL
    0,99% ile kredi verebiliyorlar.
    Soruma gelince
    Şimdi b180 almaya niyetlendim ya fiyat yüksek tabi acaba yıl sonunu beklesem 2012 yıl aracı biraz uygun alma şansım olabilir mi diğer markaların yaptığı gibi? Yoksa mercedeste böyle olaylar olmaz mı?
    Soruyu şöyle de kolaylaştırabilirim 1-2 ay içerisinde almak mümkünken yıl sonunu beklemek akıl karı mı?
    Teşekkürler,
  • Yeni araçlar mutlaka ilk geldiğinde rakamlar yüksek oluyor hele sıra varsa da pazarlık payı yok denecek kadar az oluyor. Biraz beklendiğinde ise araçlardaki ufak tefek kusurlar revizyona uğruyor. Arabalar birikmeye başlıyor, paketler netleştikçe en azından dolu arabalar daha makul fiyatlara çekilebiliyor...

Tek eksi yanı sabredebilme....
  • Hele bid citan gelsin bakalim bosline caddy alan kalacakmi,mercedes damardan girdi serefsizim a,b,citan piyasayi mahvedecekler bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portalkal

Hele bid citan gelsin bakalim bosline caddy alan kalacakmi,mercedes damardan girdi serefsizim a,b,citan piyasayi mahvedecekler bu sene

Citan fos çıktı. Kangoo tabanlı Mercedes logolu bir araç. Etkileyici bir yanı yok..
  • 2010 Mercedes B serisinin fiyatlarını bulduktan sonra şu anki fiyatlar uygun gibi geldi bana...

Mercedes B 180 € 37.500
  • Bu da 2006 yıl sonunda 2007 model fiyatları.
    37500$ a B170 bile alamıyormuşuz o zamanlar...

Mercedes B 180 € 37.500
  • Ilandakı arac ta satılmıs bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.