Şimdi Ara

Mercedes B 180 € 37.500 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
12.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatiyla bir işim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz. -- 20 Mart 2012; 22:00:34 >
  • ortadaki ekran çok çirkin değil mi? Ekranın kenarlarındaki o siyah çerçeve yüzünden sanki ortaya piranha ya da çakma çin malı navigasyon cihazı koymuşsun gibi. hiç olmamış.

Dışına gelecek olursam; önden çok çok güzel olmasına rağmen arkasını beğenmedim. Tıpkı yeni ML de yapamadıkları gibi bunda da arkası olmamış.
  • kia soul bile 65 tl yken bnce fiyati asiri pahali degil
  • Çok güzel araç ancak fiyatını örtmüyor tabi
  • Bugün yeni kasa B 160 gördüm,eski kasalarını beğenmiyordum ama bu baya güzel olmuş fakat arkası yüksek olmuş o güzel durmuyor

Düzeltme:Anlatım Bozukluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 20 Mart 2012; 22:25:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Fiyata bak vay ansini. V40 uygun fiyatla gelirse butun premiumlari temizler piyasadan bu sinifta.

yanlız V40'ın rakibi B Class değilde daha çok A Class. O nedenle A Class fiyatlarına bakmak lazım . Birde resmi fiyatları daha önemli sonuçta galerici fiyatları çokta kıstas olmamalı.
  • Kısmet...
  • kalite akıyor
  • Mercedes'in sitesine girdim o kadar çok opsiyonel donanım var ki 37 000 euro ile kalacağını zannetmiyorum ama araba mükemmel olmuş.
  • fransa da 25.000 euro dan satılıyor bunlar.ne bu fiyat.
  • O 1.6 122 hp lik motoru yine Mitsubishi ile ortaklık ayağına Lancer'a koysalar
    Aracı 3-4 defa inceledim, harbiden kalite akıyor. Bir de siyah tavan kaplaması (iç döşemden bahsediyorum) aracın havasını bambaşka yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 21 Mart 2012; 10:13:55 >
  • Fiyat listesinde 31bin € diyor başlangıç fiyatı. Ancak bu dolu bir araç onu da hesap edelim.
  • mercedes.
    B serisini de beğeniyorum, kalite vs zaten benim için tartışma konusu değil. bayan aracı olarak aklımda şu an tiguan yeti var olmazsa b serisi var.
    euro simgesi çıkmıyor ekranımda, 37500 bi an için TL olarak görmüşüm, heyecan yaptım doğruya doğru :)

bu fiyata satın almam çok zor, havadan para gelmesi lazım bana. 100 bine c180 veriyor adam 90 bine b180 alınır mı mantığım almıyor, her ne kadar ful olsada c ile b 'nin baz donanım ve kalitesi aynı değildir büyük ithtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

mercedes.
    B serisini de beğeniyorum, kalite vs zaten benim için tartışma konusu değil. bayan aracı olarak aklımda şu an tiguan yeti var olmazsa b serisi var.
    euro simgesi çıkmıyor ekranımda, 37500 bi an için TL olarak görmüşüm, heyecan yaptım doğruya doğru :)

bu fiyata satın almam çok zor, havadan para gelmesi lazım bana. 100 bine c180 veriyor adam 90 bine b180 alınır mı mantığım almıyor, her ne kadar ful olsada c ile b 'nin baz donanım ve kalitesi aynı değildir büyük ithtimal.

Ayni donanimda C 180 en az 130bin TL'ye gelecektir.
  • Donanımlı olduğu için bu kadar pahalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

mercedes.

Ayni donanimda C 180 en az 130bin TL'ye gelecektir.

mutlaka donanım paketi olarak üstünlüğü var. çok detaylı inceleme şansım yok şu anda ama c avantgard baz versiyonun donanımlarının b kasa baz donanıma göre daha dolu olduğuna da eminim. r17 aluminyum standart örneğin veya ön park sensörü yada parkomatik+ tempomat +yarı deri koltuk.
    f1 vites kontrolü yada tam deri yok, xenon yok, navigasyon yok. b kasa baz donanımda neler var neler yok bilmiyorum.

getiri götürü, ihtiyaç meselesi son tahlilde. dediğim gibi bana havadan para gelirse b kasaya 50 60 binden fazla verebilirim ki 60 binlik b nin de dolu olmasını beklerim.

• Bu fiyatlara zor satarlar bu araci...
  • 1 serisiyle aynı fiyattan başlamalı.
  • b class ın liste fiyatı 31 bin euro, bayi 30 a bırakır aracı. bu araçta donanıma baya bir yüklenmişler anlaşılan.

pahalı diyenler neye göre pahalı demişler merak ettim. bmw 1 serisine bile (bile dememin sebebi aynı sınıfta olmamaları) bu donanımları yükleyince fiyatı 40 bin euroyu baya geçiyor.

meriva 1.4 ü bile bu şekilde doldursanız 60'ı buluyor. aynı fiyattan satılacak hali yoktu herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

1 serisiyle aynı fiyattan başlamalı.

1 serisi aynı donanımlarla 43 bin euroya geliyor. baz donanım fiyatlarına aldanmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.