Şimdi Ara

Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic içerir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
16.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan sonra bize hayal zaten bmw, mercedes..
  • Keşke otv indirimini bekleseydiniz.

• Hocam +1.

Gaz tepkimesi hem geç hemde yok yani.

İlk bayiden çıktığım da yola girdim ve Gaza oturdum. Normal bir otomatik araçta gaz tepkisine verdiği süre geçte olsa ne olur araç hızlanır ama bunda yoktu. Araç stop etmiste gaza basiyorsun gibi düşünün. İki-üç kez baş çek yaptıktan sonra gitti araba. Stye direk gaz yemiyor bu niye dedim ?! Sonra ileride ki ışıkta durdum ve gene dip gaz yapip kalkmayi denedim ilk basista yok ikinci basista 2-3 saniye sonra gaz yedi.

Kayserideyim. İsteyen olursa gidelim beraber deneyelim.

Ara hızlanmalar da vites çok geç kalıyor.

• garip2018 G kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bütçe nedir yani hocam? 6 serisi falan düşünmez misin eski modeller olsa bile?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bindiğiniz araç Mercedes'in bana göre giriş sınıftaki aracı , hiç Mercedes sahibi olmadım fakat Range Rover 3.0TDV6 HSE , 3.30ci BMW , 4.28i xdrive BMW sahibi olmuş biri olarak şunu söyleyebilirim ki ; giriş sınıf değil , gerçek bir Mercedes'e binseydiniz fikriniz farklı olurdu. Verdiğiniz fiyat sizin için belki yüksek bir meblağ olduğu için beklentiniz çok yüksek olmuş olabilir. Fakat bindiğiniz sadece C200 , ne beklenebilir ki

Şuan haneme 3. bir araç düşünecek kadar pervasız olsam kesinlikle bu E350 Coupe Mercedes olur. E sınıfı altında da Mercedes kullanmanın herhangi bir ayrıcalık sağlayacağını düşünmüyorum, sizde çok büyük beklentiler içine girmezseniz hevesiniz kırılmaz , kazasız sürüşler..

• 1.5 motor 4 matic bir araçtan uçup kaçmasını beklemek zaten başlı başına bir saçmalık.8.5 saniye 0-100 değeri olan ve ara hızlanmalarda da yeterli performansı veren bir araç.

Bende kullandım bu modeli geldiği gibi test ettik.Performans yönünden yüksek beklentiyi karşılamaz ama yetersiz değil kesinlikle.Bu kadar ağır elestirilmesini mantıklı bulmuyorum.

• Bir kere; her şeyi bilen!her işten anlayan!tüm ülke liderlerini dize getiren! dünya liderimiz hangi araca biniyor? Tabii ki Mercedes Maybach...

Şimdi dağılabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 31 Ekim 2018; 21:9:25 >
  • başlık ters mi olmalıydı ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Konu başlığını değiş BMW asla Mercedes olamayacak olmalı Tarihindeki en efsane araba E30 M3 olan marka Mercedesle mi kapışacak

Şöyle bir çöpe logosunu koymuş bir marka kendini BMW ile hiç kıyaslamasın.

Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic  içerir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

1.5 motor 4 matic bir araçtan uçup kaçmasını beklemek zaten başlı başına bir saçmalık.8.5 saniye 0-100 değeri olan ve ara hızlanmalarda da yeterli performansı veren bir araç.

Bende kullandım bu modeli geldiği gibi test ettik.Performans yönünden yüksek beklentiyi karşılamaz ama yetersiz değil kesinlikle.Bu kadar ağır elestirilmesini mantıklı bulmuyorum.
    Hocam ağır bir eleştiri yapmadım. Olanı yazdim.

Birde ben, benim önceligim 150 hp üstünde bir araç almaya niyetliyim bunu hissetmek hakkim.

Bir kaç gün önce 2 aylık araç arayisimi forumda paylasmistim. Halen arayış icersindeyim.

Arkadaş kendisine a serisi aldı. Bende o kadar para verdin c serisi test edelim bari diyerek teste ciktim. 300+ üstünde bir araç icin, 100 bin civarı eksigim kalıyor ve kredi çekmek dışında bir alternatifim yok. Şuanda kredi çekmek bana çok uzak. Sürekli banka 90 bin liralık krediniz hazır hemen hesaba geçsin direyek ariyor. Herhalde o rakami da çekebilirim.

C serisi testi sonucunda, hem uzun dönem kullandığım hemde kiraladığım, yahut kısa kullanma fırsatı bulduğum araçlar oldu.

Volvo S60 d4, 190 hp ve 400 nm var. 0-100 7,6 sn. Aktarım kötü ve gerçekten Araç kalkışlarda patiye düşüyor. Vites geçişleri güzel ancak gene yavaş. Bilmiyorum zf den sonra gerçekten yavaş.

BMW 320 d, 190 hp 400 nm var. 0-100 7,2 sn.

Kusursuz bir hızlanma ve muazzam vites gecis.

Opel Insignia mesela 2.0 t 260 hp yeni çıkardığı modeli bunu ne gordum ne kullandım ancak bu güce bu veriler olamamis.70 HP düşük bir arac 320 d yanından nanik yapıp gidiyor.

Birde alfa Romeo giulia veloce mesela. 2.0 280 hp. Zf koymuş muazzam bir makina çıkmış ortaya. Herhalde şuanda en iyisi bu.

Bir alt segmentte indiğimde ise alfa Romeo guiletta var. 1,4 t 170 hp Dct. Bu da aradığım gibi.

Bu konuya gelecek olursam, benim amacım ne marka kötülemek ne de ee pis kaka demek değil. Gerçekten 184 hp olması 9 ileri sanziman vs seklinde olması beklentimin oldukca altında çıkmasını siz değerli insanlarla paylaşmak istedim. Şaka gibi geliyor halen bildiğin gaz yemedi .

İyi forumlar

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Haticeye degil neticeye bak sen. Iki markanin tarihine bir goz at bakalim kim daha prestijli isler yapmis. Zengin subarusundan fazlasi degil bmw

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    BMW; kamyon, otobüs, minibüs gibi prestijli segmentlerde yok haklısın.

• garip2018 G kullanıcısına yanıt
    motor açılmamıştır bellir süre kullanım kılavuzunda yazan devirde kullanmak gerekiyordu...
  • Hem C180 hemde E180 i sahibi olarak kullanmış 3.20ied yi test etmiş biri olarak. Arada aman aman fark olmadığını net söylerim. Evet BMW hızlandığını daha net hissettiriyor ancak c serisi gitmiyor, gaz yemiyor demek tamamen yanlış. Mercedeste konfor ivmelenme hissini azaltıyor. Bu da sakin kullanıma sevk editor. Bmw ise tam tersi. Bu araçların sürüş karakteri belli ona göre seçim yaparsın.

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Iki markanin muzesine git anlarsin

• Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    Düşük memnuniyetten satılık olamaz mı? İlla çok mu satılmış olmalı
  • BMW asla bir Mercedes OLAMAZ

Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic  içerir.
    Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic  içerir. Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic  içerir. Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic  içerir. Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic  içerir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.