Şimdi Ara

Mercedes asla bir BMW olamayacak. c200 4 matic içerir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
16.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E350 4 matic kullandım hocam. İstanbul Antalya yaptım. Bakude 525 3000 km kullandıktan sonra 350 4 matice hindim. Hangisi dersen kesinlikle BMW.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SayınOzi kullanıcısına yanıt

Boş konu

Colt nere c200 nere

• Bariz tarafli bi yorum yapmissiniz ayni gun ankara konya yolunda hem bmw f30 testine gittim borusanda hemde kolumanda yeni makyajli c amg 1.5 184hp 4 ceker versiyonunun testine gittim sunu soyliyebilirim makyajli w205 amg nin suspansiyonlari f30 un suspansiyonlarina ders verir nitelikte olmus ve surus hisside bmw den daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Bariz tarafli bi yorum yapmissiniz ayni gun ankara konya yolunda hem bmw f30 testine gittim borusanda hemde kolumanda yeni makyajli c amg 1.5 184hp 4 ceker versiyonunun testine gittim sunu soyliyebilirim makyajli w205 amg nin suspansiyonlari f30 un suspansiyonlarina ders verir nitelikte olmus ve surus hisside bmw den daha iyi
    Hocam taraflı yaklaşmamaya özen gösteriyorum ancak yaşadığım bir olay var. Gaza bastigim araç gitmedi. Bariz gitmedi. Gaz pedalına ezmeme rağmen araç bir turlu yurumedi. Gaza oturuyorum bir kaç saniye geç olsa da araç gider değil mi bunda yok yani. İki üç kez baş çek yaptıktan sonra gitti

• Kayseri de olan varsa gidelim beraber test edelim.

• Aracı kullananlar genelde bu durumdan bahsediyorlar. ayrıca 1.6 litre 156 hp olan motordan 28 hp daha güçlü olmasına rağmen teknik verileri benzer.

0-100 hızlanması c180 8.5 saniye, c200 8.1 saniye.

Yanlış hatırlamıyorsam yakıt tüketimleri de benzer. elektrik motorunun tüketime bir faydası yok.
  • Bu motor hem çok yakıyor hem gitmiyor malesef doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu motor hem çok yakıyor hem gitmiyor malesef doğru.
    Ben demiştim. Teşekkürler hocam.

• Konu başlığını değiş BMW asla Mercedes olamayacak olmalı Tarihindeki en efsane araba E30 M3 olan marka Mercedesle mi kapışacak
  • Mercedes g serisinden başlar arkadaşlar büyük düşünün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artık forumda İspatı olmayan İki Dudak Arasına sıkışmış hiçbir Hayali bilgiye yoruma şahsım İnanmayacaktır...İSPATINIZI ALIN GELİN, ÖYLE TARTIŞALIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 31 Ekim 2018; 14:38:43 >
  • Mercedes varken Bmw’nin esamesi Okunamaz...Bmw’nin bir Zf Şanzımanı var birde Performanslı Motoru var başka bir Albenisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Başpiskopos

Mercedes varken Bmw’nin esamesi Okunamaz...Bmw’nin bir Zf Şanzımanı var birde Performanslı Motoru var başka bir Albenisi yok.
    Şanzıman BMW nin değilki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Mercedes g serisinden başlar arkadaşlar büyük düşünün
    Herkes alım gücüne göre başlatıyor. Kimi e, kimi s dedi ve siz çıtayı Allahu Ekber dağlarına çekerek g dediniz. Benim içinse alabileceğim arac c serisi. Alabileceğim dedim ama 100 binlirasi eksik kalıyor kredi vs seklinde tamamlarsam ancak.

Ha bu testten sonra alirmiyim almam

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Zuhahahaha bilmiyordum 😂🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Şanzıman BMW nin değilki

Alıntıları Göster
    Değilde, adamlar almış koymuş kafaları rahat. merco bir 7 koydu bir 9 koydu ne oldu gene o BMW deki ataklik ve keyif yok.

• ikisini topla bi volvo etmez

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Kaçı Volvo eder hocam ?

• Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    Senin galericilikten başka bildiğin bişey varmı ki?

Elemanına da bişeyler söyle paraları bırakmasın masanın üstünde
  • alcohol06 A kullanıcısına yanıt
    Bak gardaşım ben Galerici değilim, Ama yok sen Galericisin diye Israr ediyorsan, Bu İddanı buyur bunu Forum Huzurunda İspatla, İspatladıktan sonrada dile benden Ne Dilersen yerine Getireceğim, Aksi olurda İspatlayamazsan Sen benim Dileklerimi yerine getirecekmisin...HADİ BUYUR ? 😉

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.