Şimdi Ara

Mercedes amblemi çaldılar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
9.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Logan1990

Kayışdağı çok sakat yer akşam 10 dan sonra tek başına yürüyüp te başının belaya girmemesi imkansız.. orada bir arkadaşa ziyarete gitmiştim hiç unutmam, otobüs bekle yok minibüs bekliyorum oda yok, cadde üzerinde şahinci çete ile civic ci çeteler toplanmaya başladı,karşı karşıya birbirlerini kesiyorlar gözlerinle, ben yerlerdeki taşları sayıyordum minibüsü beklerken. Minibüs geldi gelmesine bu sefer özel bir vito içinden bir kadın çıktı artık çalışmak istemiyorum dedi koşmaya başladı bana doğru, aha dedim eve dönemem heralde:) 2 ay sonra aynı yere a180 cdı ile arkadaşa düğün konvoyuna gittim çocuğun biri arabada televiyon var abi bu kaç ekran demişti.. diğer cama yaklaşan 18,19 yaşlarındaki velet, yan koltukta duran tableti hemen araklamıştı:) kayışdağı enteresan bir coğrafyadır, sıkıntılı tip çoktur. Dudullu organize sanayinin hırsız için çalışan tayfası boldur geçmiş olsun
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 5:41:15 >

• Benim de arkadaki bluemontion yazisini calmislardi neresine sokacaksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes amblemi çaldılar
  • BisikletJantı B kullanıcısına yanıt
    Mercedeste öyle..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de nbt+hayalet gostergeyi calip m direksiyonu yamultup birakmislardi :) alarm takmak caydirici olabilir. Onun disinda yapacak pek de bir sey yok

• benim de bisikletim selesini çalıp 1 hafta sonra bisikletin yanına tekrar bırakmışlardı
    arabam olmadıgı için tek çalıntı anım bu

• Çözüm
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    O niyeymiş öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

O niyeymiş öyle
    siparise uygun calmadiysa demek
    insafa gelmis namussuz

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Konuyu unutmuşum ben :) Kaskodan yaptırmıştım sıkıntı olmadı. İçerenköy karakoldaki polis arkadaş içerenköye hoşgeldin demişti bana :) durum böyle şimdilik araba hala bende ekimde satmayı düşünüyorum 8 ağustosta 2.yılımız doluyor 😍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ramazan ayında akrabaya giderken kaldırımda sökülmüş Renault aramasını bulmuştum. Şimdi de Piknik Dönüşü Yürüyüşte sökülmüş vaziyette VW Arması karşıma çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanbirer1998 -- 16 Ağustos 2019; 23:31:4 >
  • Barış Gültekin B kullanıcısına yanıt
    Yolda Önce Renault sonra VW Arması karşıma çıkıverdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanbirer1998 -- 16 Ağustos 2019; 23:34:45 >
  • Dun bir musterimizin egeasinin on amblemini calmislar
    Yenisi 40 lira zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Dun bir musterimizin egeasinin on amblemini calmislar
    Yenisi 40 lira zaten
    Önden sökülmüş Fırıncıya ait Fiat Doblo Van modeline yeni amblem takıldı geçen gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanbirer1998 -- 16 Ağustos 2019; 23:37:35 >
  • Benim aracin sibop kapaklarini caldilar avmde. Mercedes yildizli idi 😂

• Zamanında kalamışta otururken arabanın model yazısını ve sağ aynanın camını çalmışlardı gittim bostancı sanayide taktırdım çalanlarda ordaki esnafların ayakçılarıdır başka izahi yok zaten biz taktıralım diye çalıyolar

• Mahallemdeki çocuklar, bisiklet için araba arması sökmeye meraklı oldu.

10 Yaşındaki çocuğun biri Camii görevlisinin Jaguar Aramasını söktü ama ben yapmadığım halde kabak bana patladı. Haksız Dayaktan kaçmak için 15 DK boyunca kendimi eski apartmanın merdivenine hızla atıp saklandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanbirer1998 -- 18 Ağustos 2019; 22:12:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3,14159265358979323846264

Bilen varsa aydınlatsın lütfen. Alan adamlar çoluk çocuk değilse şayet ne yapıyorlar; müsait bir yerlerine takıp bastırlımış duyguları mı tatmin ediyorlar?
    Çıkmacılar için değerli bir parça. Serviste 1000 tl ye yakın para istiyorlar o parça için, geçen bir arkadaşım önden aracı hafif vurdu ön panjur ve amblem kırıldı. Altın gibi değerli.

• Bu ara bizim mahallede "FIAT" amblemi çalınıyor son 1 aydır.

• a1g0rithm kullanıcısına yanıt
    “Çıkmacıdan yenisini taktırın.” bu cümle değişmediği sürece araçlardan daha çok amblemler, ekranlar çalınır. Çıkma sektörünün bir kısmı, konu sahibinin başına gelen hırsızlık pardon pardon hırsızlık degil çıkmacılıktan ! dönüyor. Eee sen bu çarka para yedirirsen, adam yine “çıkma mal” bulup para kazanmak icin, birilerinin malından bir şeyler “çıkaracak” .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.