Şimdi Ara

Mercedes amblemi çaldılar (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
9.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günlük olarak e90 320d kullanıyorum. Haftasonları mercedes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyber-shot kullanıcısına yanıt
    Mercedesin hangi modeli hocam?

• Kayışdağı çok sakat yer akşam 10 dan sonra tek başına yürüyüp te başının belaya girmemesi imkansız.. orada bir arkadaşa ziyarete gitmiştim hiç unutmam, otobüs bekle yok minibüs bekliyorum oda yok, cadde üzerinde şahinci çete ile civic ci çeteler toplanmaya başladı,karşı karşıya birbirlerini kesiyorlar gözlerinle, ben yerlerdeki taşları sayıyordum minibüsü beklerken. Minibüs geldi gelmesine bu sefer özel bir vito içinden bir kadın çıktı artık çalışmak istemiyorum dedi koşmaya başladı bana doğru, aha dedim eve dönemem heralde:) 2 ay sonra aynı yere a180 cdı ile arkadaşa düğün konvoyuna gittim çocuğun biri arabada televiyon var abi bu kaç ekran demişti.. diğer cama yaklaşan 18,19 yaşlarındaki velet, yan koltukta duran tableti hemen araklamıştı:) kayışdağı enteresan bir coğrafyadır, sıkıntılı tip çoktur. Dudullu organize sanayinin hırsız için çalışan tayfası boldur geçmiş olsun

• Hocam teşekkürler size de büyük geçmiş olsun. İnönü mahallesinde bizim evimiz. 15 gün oldu daha taşınalı başımıza bu olay geldi. Nezih bi yer diye taşınmıştık. Yaptırıcam şimdi bi daha çalınır diye korkuyorum. Nasıl önüne geçicem bu işin şaşırdım. Araba da ilk arabam. Paranoyak oldum. Dün gece rüyamda arabayı parçaladıklarını gördüm. Eve gitmeye korkar oldum.

• Saolun hocam..evin otoparkı yoksa ve sokağa bırakıyorsanız, karanlık olmayan gözünüzün görebileceği güvenli bir yer bulmaya çalışın. Sırf araba temiz diye parlak diye çizen insanların yaşadığı bir ülke bu. Biraz zahmetlidir, zaman yer ama branda ve araç içi kamerası öneririm.. yasal değildir suçtur ama bir tanıdığım geceleri cama emniyet in aracıdır diye ufak bir plaka koyuyor cama:)

• tesadüfe bakın ki yolumun üstünde jant kapaklı bir a 180 vardı onunda ön kısım boştu almışlar..
    ne rastlantı
    artık akseuar hırsızlığı gelir kapısı oldu..
    malum yükselen kur ve araçların fiyatları onları sokaktaki kuyumcuya çeviriyor resmen..
    ekonomi ve halka yapılanların görünen yüzü.
    asıl ucu buzdağı gibi derinlerde..
  • BisikletJantı B kullanıcısına yanıt
    gecmis olsun hocam buyuk ihtimal siparis uzerine calinmistir degisik ulke olduk vesselam

• Bence Renault amblemi taktırın. Gerçi sensör işini bilemeyeğim.

• Çocukken biz de marka-model yazan plastiklerden sökmüştük bir ara. Sizin Mercedes kadar olmasa da desoto as bilmem kaçtan bir yıldız sökmüştüm diğerleri anlamsız gelmişti onu görünce. Bunu yapanın çocuk falan olmadığı bariz belli aracınıza dikkat edin.

• Hocam otopark var ama açık otopark. Girmesi zor değil yine de korkuyorum. Olayın olduğu yerde evimin önü ve sokak lambasının hemen altı. Buna rağmen sökmüş şerefsiz.

• SmallKing1 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam büyük ihtimalle dediğiniz gibi sipariş üzerine çalındı.

• Acınız büyük geçmiş olsun...

• ilker3838 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: NUSR-ET

quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

lisede ara ara arama yapılırdı sınıflarda
    bir gün gene sabahtan arama yaptılar
    arkadaşın birinin cebinden merso yıldızı çıkmıştı
    konuyu görünce anımsadım :D

Hocam bende küçükken sokakta gördüğüm bir s classin kaputtaki logoyu calmıştım halada duruyor logo bende.

Mercedes amblemi çaldılar

Aha buda fotosu

can, sen misin?

• İt herifler. O yıldız münasip bir yerlerine yerleşir inşallah

edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vulpess -- 21 Kasım 2017; 10:13:18 >
  • Tek temennim hocam. Teşekkürler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden kaputun önünde yıldızı olan mersolara çok yaparlardı yoldaki mersoların yarısından çoğu yıldızsız dolaşırdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki sene olmus son durum nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bunu çalan evine dekor yapmıyor, bu aksesuarları alıp satan karanlık tipler vardır.onlara ulaşıp 100 200 verip geri alınabilir.Ben olsam sanayide biraz turlar bir iki kaportacı esnafa durumu çıtlatırım,sonra beklerim bir süre..
    bunları yapmam derseniz polis çağırıp tutanak tutulur ve serviste kaskodan yapılır.geçmiş oşsun can sıkıcı durum ama çok da takmayın.mal sonuçta, Allah beterinden korusun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.