Şimdi Ara

Mercedes A180d gece paketi incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Herkese Merhaba arkadaşım hazar ve galip ile a180d mercedesi inceledik , umarım hoşunuza gider. Araç hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum :) teşekkürler

• Güzel inceleme olmuş. Flexride lı sport insignia bulabilirsen objektif bir inceleme bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Güzel inceleme olmuş. Flexride lı sport insignia bulabilirsen objektif bir inceleme bekliyoruz

Denk gelirse güzel olur :) Teşekkür ederim
  • Obtektif bir test olmuş. Performans sorularına açıkça cevap verilmiş. Gene de bunun yerine F20 1 kasa tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kankaytsn -- 15 Mart 2018; 10:9:45 >
  • Bu arabayı arada izmirde görüyorum yakıyor ortalığı :)
  • Güzel bir inceleme olmuş eline sağlık yeni incelemeleri merakla bekliyorum
  • kankaytsn kullanıcısına yanıt
    mercedes ile bmw kıyas olmaz saçma bir tercih olurdu
  • bu saatten sonra sıfır a alınmaz, makyajlısı güzel olacağa benziyor ama onun da fiyatı bir miktar artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bu saatten sonra sıfır a alınmaz, makyajlısı güzel olacağa benziyor ama onun da fiyatı bir miktar artacaktır.

Kardeşim bu videodaki makyajlı olan zaten

Bu sene çıkacak olan tamamen yeni kasa
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    doğrudur kardeşim, karıştırmışım, düzelttiğin için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalamb

Sebeplerini anlatarak bizleri aydınlatırsan çok memnun oluruz.
  • mercedes varken bmw de ne oluyor nasıl bir anlayış ya bence bmw c ve d segmentinde en az mercedes kadar iyidir mercedes asıl farkını daha üst segmentlerde ortaya koyuyor mercedes a serisi a3 ve 1 serisinin gerisindedir buda bir gerçek premium marka arabalarda öyle ahım şahım bir farklılık yoktur. Mercedes ve audinin biraz daha elit efendi algısı var bmv ye göre

c segmentinde a3>=1>a dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

mercedes varken bmw de ne oluyor nasıl bir anlayış ya bence bmw c ve d segmentinde en az mercedes kadar iyidir mercedes asıl farkını daha üst segmentlerde ortaya koyuyor mercedes a serisi a3 ve 1 serisinin gerisindedir buda bir gerçek premium marka arabalarda öyle ahım şahım bir farklılık yoktur. Mercedes ve audinin biraz daha elit efendi algısı var bmv ye göre

c segmentinde a3>=1>a dır.

tabii ki zevke göre değişir herşey ama her aracın da bana göre seçilebilirlik sebepleri var.
    1 buçuk senedir videodaki aracın aynısına sahibim
    bmw sürüş olarak her iki araçtan da daha iyi.
    Audi de güzel araba ama bana opsiyon olarak boş geliyorlar
    yalnız Mercedes'in içine bindiğimde beni saran o hissi başka hiçbir araçtan alamıyorum mesela ben
    Birazcık hislerinize dokunması lazım arabanın.

• Bu sene a serisi bence efsane kasa en azından benim gözümde

Arabaya arkadan bakınca acayip kaslı duruyor yenisi sıska gibi

Bu kasanın arka stoplarını yeni kasaya koysalardı daha iyi olurdu. Yeni kasanın arka stopları çöp
  • ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Hocam otopark.com insignia flexride test yayınladı.

İnsignia GSI . Flexride şasiyle geliyor. Araç bildiğin arkadan kayabiliyor mükemmel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankaytsn

Obtektif bir test olmuş. Performans sorularına açıkça cevap verilmiş. Gene de bunun yerine F20 1 kasa tercih ederdim.

Teşekkür ederim , performans yönünden sanırım f20 daha güzel bir tercih olacaktır , fakat araç sahibinde daha önce 116i mevcutu fakat yangın sonucu , yıldızdan yana kullandı yeni aracındaki kararını
  • O kadar para veriyosun lüks diye aldığın arabanın kliması analog :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacanakis -- 15 Mart 2018; 23:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

Bu sene a serisi bence efsane kasa en azından benim gözümde

Bu kasanın arka stoplarını yeni kasaya koysalardı daha iyi olurdu. Yeni kasanın arka stopları çöp

Bende yeni cikacak kasayi begenmedim ya alisicak gözlerimiz piyasaya cikinca yada gercekten zevk olarak hitap etmeyecek bize :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtremeZer0

quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

Bu sene a serisi bence efsane kasa en azından benim gözümde

Bende yeni cikacak kasayi begenmedim ya alisicak gözlerimiz piyasaya cikinca yada gercekten zevk olarak hitap etmeyecek bize :))

Aslında ben genel anlamda yeni kasayı beğendim. Sadece arka stopları beğenmedim ve arkadan eskisi gibi kaslı gözükmüyor.

Rakipleri 1 serisi ve a3 e göre baya teknolojik ve fantastik duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalamb

Ikisi de premium segmentte rekabet içerisinde olan markalar. Tabiki de kıyaslanabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.