Şimdi Ara

Mercedes A 180 için fikir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilandaki araç ile ilgileniyoruz. Araç A 180 Amg paket ayrıca metalik renk + panaromik tavan ve geri görüş kamerası var.

Opsiyon fiyat listesine ulaşamadım, donanım fiyatlarını da bilemediğimden fiyat nasıl bilgisi olan arkadaşlar varsa aramızda paylaşabilirler mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-koluman-ankara-0-km-a180-amg-plus-panoramik-112540422/detay

• Yeni A 180 Benzin 1.595 cm3 AMG 47.216 TL 40% 800 TL 78.800 TL yazıyor sitede. Ama opsiyon fiyatlarına göz atmak lazım. Konfigüratör de hata veriyor güncellemeler yapılıyormuş. O açıldığında daha sağlıklı bir rakama ulaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Yeni A 180 Benzin 1.595 cm3 AMG 47.216 TL 40% 800 TL 78.800 TL yazıyor sitede. Ama opsiyon fiyatlarına göz atmak lazım. Konfigüratör de hata veriyor güncellemeler yapılıyormuş. O açıldığında daha sağlıklı bir rakama ulaşılır.

Opsiyonlara göz atamadım bende ondan soruyorum. 2013 için fiyat açıklanmamış şubat ayında belli olur deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

quote:

Yeni A 180 Benzin 1.595 cm3 AMG 47.216 TL 40% 800 TL 78.800 TL yazıyor sitede. Ama opsiyon fiyatlarına göz atmak lazım. Konfigüratör de hata veriyor güncellemeler yapılıyormuş. O açıldığında daha sağlıklı bir rakama ulaşılır.

Opsiyonlara göz atamadım bende ondan soruyorum. 2013 için fiyat açıklanmamış şubat ayında belli olur deniyor.

Doğru kusura bakmayın atlamışım 2012 fiyatı yazıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Doğru kusura bakmayın atlamışım 2012 fiyatı yazıyor.

Alıntıları Göster
    Altta a 200 yazmışlar ama ilan a180 için, bir gariplik mi var? Ayrıca fiyatta a200 fiyatı

• Ben olsam bu fiyatlara C Serisi bakardim.

Yine de hayirlisi olsun.
  • Hoşuma gitti ama o para verilmez mı düşünmek lazım

Ortada cok c180 varken alınır aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Hoşuma gitti ama o para verilmez mı düşünmek lazım

Ortada cok c180 varken alınır aslında
    İlk çıktığı zaman ben bu araba için çok ön yargılı idim

Trafikte gördükten sonra canlı ciddi anlamda kanım kaynadı araca

Aynı araç bayide kaç para en son kaç para oluyor araştırmak lazım makul ise alınır bence
  • quote:

Arkadaşlar ilandaki araç ile ilgileniyoruz. Araç A 180 Amg paket ayrıca metalik renk + panaromik tavan ve geri görüş kamerası var.

Opsiyon fiyat listesine ulaşamadım, donanım fiyatlarını da bilemediğimden fiyat nasıl bilgisi olan arkadaşlar varsa aramızda paylaşabilirler mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-koluman-ankara-0-km-a180-amg-plus-panoramik-112540422/detay

Hocam donanimini bilmem de daha dun ilandaki aracin test surusunu yaptim. 120 den sonra ruzgar ve yol sesi aliyor. 0 100 u canli ama 122 bg oldugu icin 100 den sonra performansi tatmin etmiyor. Butcenizi biraz daha zorlayip 156 lik olan a200 u kesinlikle tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Aynı araç bayide kaç para en son kaç para oluyor araştırmak lazım makul ise alınır bence

Ayni araca benim gittigim bayi 92.400 fiyat verdi pazarlik yapilmamis fiyat bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuL

quote:

2-3 bayi ile görüş fiyat al bence karşılaştır

• quote:

quote:

quote:

2-3 bayi ile görüş fiyat al bence karşılaştır

Alıntıları Göster
    Araç 2012 olduğu için fiyat alınamıyor arkadaşlar sıkıntı o zaten 2013 fiyatları belli değil

• quote:

Araç 2012 olduğu için fiyat alınamıyor arkadaşlar sıkıntı o zaten 2013 fiyatları belli değil

Dediğinizi tam olarak anlamadım. Daha dün 92400 fiyat verdiler aynı araba için bayiden 2012 model
  • quote:

quote:

Dediğinizi tam olarak anlamadım. Daha dün 92400 fiyat verdiler aynı araba için bayiden 2012 model

Benim baktımlarım da 2012 araç yoktu hocam o açıdan söylüyorum, dediğinizi anladım ilandaki araç makul o halde.
  • quote:

quote:

quote:

Benim baktımlarım da 2012 araç yoktu hocam o açıdan söylüyorum, dediğinizi anladım ilandaki araç makul o halde.

Alıntıları Göster
    Bayiilerle görüşüp bu araçla aynı olan donanımların karşılık geldigi fiyatı ogrendıkten sonra hangisi düşük çıkıyorsa onunla biraz daha pazarlık yapıp alın bence. Araç konusunda soylenecek söz yok diyorum ben gerçekten çok albenisi olan bir araç. Fiyat konusunda ise belki şöyle 3-4bin daha ucuz olabilirdi. Renk konusunda ise kırmızı yada panoramik cam tavan opsiyonuyla beyaz mükemmel olur diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HondaPower -- 24 Ocak 2013; 14:42:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Bayiilerle görüşüp bu araçla aynı olan donanımların karşılık geldigi fiyatı ogrendıkten sonra hangisi düşük çıkıyorsa onunla biraz daha pazarlık yapıp alın bence. Araç konusunda soylenecek söz yok diyorum ben gerçekten çok albenisi olan bir araç. Fiyat konusunda ise belki şöyle 3-4bin daha ucuz olabilirdi. Renk konusunda ise kırmızı yada panoramik cam tavan opsiyonuyla beyaz mükemmel olur diyorum

Alıntıları Göster
    C sınıfı ve rakiplerinden hallice performans veren benzinli fosil motor, kabin-yaşam alanı segmentdaşlarına göre daha da kısıtlı ve 90.000 TL para ...

• quote:

quote:

quote:

Bana makul geldi evet. Biraz da pazarlık payı var verilen fiyatın 1000-1.500 altına alınabilinir rahatlıkla. ama dediğim gibi A200 e yönelmeniz sizi performans açısından çok tatmin edecektir. Arada oluşacak olan benzin farkına misli ile değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_ferit

C sınıfı ve rakiplerinden hallice performans veren benzinli fosil motor, kabin-yaşam alanı segmentdaşlarına göre daha da kısıtlı ve 90.000 TL para ...

Alıntıları Göster
    ''güzelliğin beş para etmez, şu bendeki aşk olmasa.''

o fiyata C180 AMG alınabiliyorken, ne gerek var ki alt segmentteki bir araca binmeye? boyutlar önemliyse geçerli değil tabi bu yorum. ama bu, fiyatın abartılı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

''güzelliğin beş para etmez, şu bendeki aşk olmasa.''

o fiyata C180 AMG alınabiliyorken, ne gerek var ki alt segmentteki bir araca binmeye? boyutlar önemliyse geçerli değil tabi bu yorum. ama bu, fiyatın abartılı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

iyi günler.

Zevk meselesi üstad. Hatchback araç düşünüldüğünden tercih bu yönde oldu.
  • quote:

Bana makul geldi evet. Biraz da pazarlık payı var verilen fiyatın 1000-1.500 altına alınabilinir rahatlıkla. ama dediğim gibi A200 e yönelmeniz sizi performans açısından çok tatmin edecektir. Arada oluşacak olan benzin farkına misli ile değer.

Pazarlık konusunda maalesef hiç imkan yok.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.