Şimdi Ara

Mercedes 1989 model 200E Bakımlı Sunrooflu Bursa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Model yükselteceğimden satılıktır. Araç Balıkesir den bir işadamından amcam aldı 3 sene bindi sonra ben aldım 1 senedir bende. Araç 1991de trafiğe çıkmış. Benzinde kullanılmış. Son 4senedir Atiker LPG'li. Bakımları yapılmış muayene 2021. Sunroof sorunsuz çalışıyor. Kaliteli JVC radyosu var. Hor kullanılmamış 25 sene önde şoför arkada patron gidip gelmiş. Sol ön kapı sürtmeden sol arka kapı başka araç tarafından vurulma sebebiyle orijinal çıkma kapıyla değiştirildi. Motor kaputu un üzerine balkondan düşen taş parçası sebebiyle lokal boya yapılmış.

Aldıktan sonra yaptırdıklarım. Gergi kolu-V kayışı değişti. Silecek motoru eskimişti değişti. Motor yağı-Castrol 15-40, yağ filtresi, benzin filtresi, hava filtresi değişti.(13.05.2019) Altına zift atıldı. Benzin tutucu eskimişti değişti. Fren hortumları değişti hidrolik eklendi. Akis körükler değişti. Özgü Mercedes Bursa Servisinde yapıldı işlemler. Ön kol dayama, arka park sensörü takıldı sileceği yenilendi. Photon H4 5000k led ampül taktım. Torpido bu modellerde çatlak olur aracımızda torpidoda en ufak çatlak yoktur. Koltuklar çok iyi durumda. Sigara içilmemiş koltuklarda tavanda yanık yırtık yok. Fabrikasyon yıldızları üzerindedir. 2 adet kışlık lastik ve stepne verilecektir. Rutin bakımları dışında masraf çıkarmayacak bir araç. Herşey açık net. Pazarlık yok denecek kadar azdır.

Alana hayırlı olsun.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ogretmenden-bakimli-200e-sunrooflu-690521879/detay/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.