Şimdi Ara

Meral Akşener'in Atatürk'e Deccal Diyen Gazete Sahibine Rahmet Dilemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Partisinden az oy alarak Milletvekili bile olamayan Meral Mommy

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 sene önce açtığım konuya da bir göz atın.

Meral Akşener'in danışmanının kimlerle (Joe Biden) fotoları varmış.

Meral Akşener'in Atatürk'e Deccal Diyen Gazete Sahibine Rahmet Dilemesi

https://forum.donanimhaber.com/meral-aksener-in-basdanismani-selda-tandogan-hakkinda--129681178

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 7 Nisan 2021; 18:35:25 >

• Belli oldu oyum muharreme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Özür dilemek bir erdemdir fakat özür dilemeye hiç gerek yok, eski konularıma mesajlarıma bakarsanız Meral Akşener ve İyi Parti'nin doğru işlerini paylaştığımı görürsünüz.Yani bu konuyu karalamak ya da kötülemek için açmadım.Neden yazdım, senin gibi sokakta siyaset yapıp oy toplayan bir genel başkana yakıştı mı?

Fakat bu son 2 olay hakikaten olacak iş değil.İyi Parti potansiyeli olan bir parti, şu an akpden kopacak oylara yönelmiş gibiler ben onu anlıyorum.Fakat akp içinde kürt oyları da var.Andımız konusunda bu seferde onları kucaklayamadılar.

Anlayacağınız İyi Parti tepki oylarını topluyordu bu zamana kadar ama maalesef ki artık tepki oylarını kaybedecek.Zaten oy aldığı Ege ve Trakya'da yaşayan milliyetçi kesim pek İç Anadolu'da yaşayan milliyetçi kesime benzemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçim gecesi yine arazi olabilir 😂

• Hakkaten küresel efendilerin MHP'yi bölmek için uğraştığını düşünüyor musun hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: spike87

Hakkaten küresel efendilerin MHP'yi bölmek için uğraştığını düşünüyor musun hocam?

Kronolojik gelişmeler bunu gösteriyor.
    Hatırla 2014 genel seçim sonuydu sanırım, CHP MHP HDP hükümet kurabiliyordu, Sn Devlet Bahçeli ben PKK ile hükümet kurmam dedi, hatta CHP ısrarla bunları hükümete sokmak için Sn Bahçeli'ye "Gel başbakan sen ol" bile demişti.
    Sn. Bahçeli PKK'yı hükümet yapmayınca kendisini değiştirmek için Akşener'i piyasaya sürdüler. MHP kurultayında aday oldu ama Türk devleti polisi ile askeri ile o kurultaya müdahale etti, hatırla.
    Akşener MHP'nin başına geçemeyince Akşener'e parti kurdurdular işte, şimdi Akşener' in Demirtaş güzellemesi boşuna mı.

2014'de yapamadıklarını şimdi Meral Akşener ile yapacaklar işte, HDP'yi hükümete sokacaklar.

CHP'de de Sn.Deniz Baykal'ı değiştirdiler çünkü Deniz Baykal daha milli adamdı, onu ksetle gönderip Kılıçdaroğlu geldi, o da şimdi Demirtaş güzelliyor.
    Akşener ile Kılıçdaroğlu'nun Demirtaş güzellemesi tesadüf mü sence, yoksa 2014'de yarım kalan hesap mı.

Varsa ciddi itirazın konuşalım hocam sorun değil.

• Türkiye cumhuriyeti tarihin en vasıfsız en basit en yetersiz muhalefet lideriyle bir aradayız
    Maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

3 sene önce açtığım konuya da bir göz atın.

Meral Akşener'in danışmanının kimlerle (Joe Biden) fotoları varmış.

https://forum.donanimhaber.com/meral-aksener-in-basdanismani-selda-tandogan-hakkinda--129681178

Bu görüntü beni Akşener'in twitinden de çok yaraladı.

Kalbim 2023 parçaya bölünüp akide şekeri gibi ortalığa saçıldı.

Bu ülkede Trump-Johnson ekolu bir oluşum beklemek hayalperestlik galiba.

• Once Amirallere zevzek dedi, sonra Çin'in toprak bütünlüğünü bozmak istediğini dile getirdi şimdi de Mustafa Kemal düşmanlarına rahmet diliyor.

Bu kadına oy vermeyi düşündüğüm için kendimden utandım.

• Gebersin, selametle..

İyi partinin ne olduğunu ucundan ucundan anlamak için gidin veryansın'da nihat genç videoları izleyin.

Adama partimizde lazımsınız diyorlar sonra bir sürü vitrin olan adamı yolluyorlar. Nihat Genç tabi baştan istememiş, anlamış ayak oyunlarını.

Bu partide Ali Türkşen mv olamadıysa napiyim öyle partiyi? Kurucular kadro bulamıyor baksana?

Bir de Çinlilerin toprak bütünlüğüne laf söylüyor yukarıdaki arkadaşın hatırlattığı gibi. Sen bu insanların iç ilişkilerini biliyor musun da akıl veriyorsun?

Bunlara özerklik ver sonra çoğalsınlar cihat eder gibi müslüman nüfuslarını arttırıp çin'e bir güzel terörizm yapsınlar, oldu paşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 7 Nisan 2021; 20:41:47 >
  • İyi Parti Atatürkçü olarak kategorize edilemeyecek bir parti ve sol bir parti de değil. CHP ve benzeri partilerle büyük oranda örtüşecek olsa zaten bu partinin varlığının bir anlamı kalmaz.

Cam fanusta mı yetiştiniz? Bu ülkenin insanı değil misiniz? Hayatınızda hiç mi muhatap olmadınız ülkücülerle? Alparslan Türkeş'in milliyetçiliği Türk-İslam sentezidir. Tabanda bazında solcuları düşman olarak görerek yetişirler. Buna ciddi derecede yaralayacak şekilde dayak atmak ve daha beterleri de dahil.

İstisnalar olmakla beraber Atatürk konusunda çok hassas değildirler. Ama Türkeş hakkında ileri geri konuşmuş biri olsa oy için bile olsa böyle davranmazlar.

İyi Parti'ye geçenler daha aydın insanlar olmakla beraber bu çerçevede siyaset yapmak boylarını ne uzatır ne de kısaltır.

CHP ve İyi Parti'nin oyu 35, İnce'ye atsanız ne olur, Ahmet olmuş Mehmet olmuş o olsa ne olur.

Kırmızı çizgilerinizle kendinizi hapsediyorsunuz. Nesini anlamıyorsunuz? %50'yi geçmek için tabanları dışından oy almak lazım.

Siyasette böyle şeyler olur. Çocuk gibisiniz. Oyunu kazanmak için oyunun kurallarını öğrenmeniz lazım önce.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Gerekli açıklamayı yapmıştır. Ben inandım gayet net ve mantıklı.

• Burada çoğunuuz küçükü çapınızla okumadan etmeden Ümit Özdağ hocama sallıyordunuz ne oldu? Şaşırdınız mı? Adam meralin tüm ipliğini pazara çıkardığında hü akpden emir almış diyordunuz ne oldu?Meral akpye yanlarsa görün bakalım başımıza daha neler geliyor.

İyi parti kesinlikle akpden farklı değil. İyi parti Milliyetçilik yapıyor gibi kurulup çark etti. Millityetçileri tasviye ediyorlar. Meral Akşenirin geçmiş yıllarını bilenler ne yanard döner oludğunu bilir zaten.

• Meral akşener 40 yıldır meclisde kirli tarikatçının CIA ajanının teki hala ondan umut bekliyorduysanız geçmiş olsun haha.
    RTE meral clinton'a kabinede bir bakanlık versin partisini fes eder ikiler.
    İdeolojisiz,amerikaya hizmet üzerine kurulmuş halkdan destek almak için önemli vatansever askerleri vitrin süsü gibi partiye alıp sonrada hepsini atan, istifa etmek durumunda bırakan yerlerine ℅100 saf fetocuları getiren bir partiden bahsediyoruz

Kılıçdaroğluda kripto akp'li unutmayın muhalefeti kontrol eden iktidarlığını garantiye alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 7 Nisan 2021; 23:26:34 >
  • Cumhur ittifakına geçmek yada mhpnin yerini almak istiyorlar anlaşılan.

• Yazik yahu, su ulkede tarikatlara, sozde seyhlere selam durmayan tek parti yok mu yahu?

• iyi parti son zamanlarda yaptıklarıyla verdiğim oyu pişman ettirdi bana. bir dahaki seçimde iyi parti veya ince diyordum ama bir tek ince'ye döneceğim gibi duruyor. tabi ona da bakmak lazım, adam kazandı olayını chp'ye attı şimdilik eyvallah dedik ama o da böyle saçmalarsa boş oy atar geçerim kime yararsa yarasın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.