Şimdi Ara

Meral Akşener: Gök Kubbeyi Başınıza Yıkarım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi partiyi afedersiniz kim sallıyoki seçime girmiş girmemiş Ak Partililer için sorun teşkil etsin. Reis alayını öper merak etmeyin. Sandıkta göruşuruz. Her seçimde oldugu gibi ahhahah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence de girsin seçime. Ne kadar oy alacağını gerçekten merak ediyoruz. Ak partili de değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fünfzehn kullanıcısına yanıt
    Kanuna göre yapcaksan zaten bişi yapma bir partinin seçime girmesi için 1 yıl hizmet vermesi lazım erken seçim ile 1 yılı dolduramıyor iyi parti kuruluş tarihi ekim 17, Seçim 24 haziran.

• Çok fazla çin noveli okumak iyi değil. Bence Meral hanımın biraz ara vermesi lazım.
  • Şu balon patlasa da ülke gündeminden düşse....

• Ülkemiz ve milletimiz için hayırlısı olsun, demokrasi yerini bulsun, kim haklıysa o kazansın. Tek dilek bu olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

benim anlamadığım şu.

partiler kanunu belli. senin kongreni yaptğın gün belli. bırak yazılı kaydı v.s tv ler çekmiş. yazılı görsel basına haber olmuş. inkar edilebilecek bir durumun yok.

halen neden bu konuyu ısrarla dillendiriyorlar?
    Akşener mhp de yasalara uygun kongre yapti. Noter den 620 imza ile yapti hem de. Mahkeme geçersiz dedi. Yüzde yüz kanuna uygundu. Hukuk mu biraktiniz ulkede?

• Erdoğanı desteklediğimden demiyorum bunu ama, eğer başka biri başa geçerse, o da bu yakındığınız aşırı güçler topluluğunun sahibi olmayacak mı?
    Sanki iyi olanı istemekten çok, anti-erdoğanlık durumu söz konusu insanımızda.
  • Tiyatroya gel, biletler bedava

İp nin seçimlere girmesi için hiçbir engel kalmayacağı ve açık ve net %100 seçimlere katılacağı belli iken , ''mağdurum ben mağdurum'' isimli tiyatroyu çok başarılı bir şekilde yürütmesine şaşırmadım.

Sayın muhalif koalisyon liderleri, sizin bir programınız var mı? Bunları gerçekleştirecek kadrolarınız kimler? Sürekli dilinize doladığınız;

Mülteciler, hukuk, eğitim, tarım, vergiler,ekonomi, özgürlükler vs vs vs uzar gider, seçime kalmış 50-60 gün çıkın bunları açıklayın, bırakın boş safsatayı, meydanlara inin ve programlarınızı açıklayın. Aday bulun önce tabi

Takmışsınız bir sarayı yıkacağım, İnönü şöyle, eski sisteme geri döneceğiz (ne ile referandumsuz mu), 1980-90 ların politikaları. Hoş bu meral Tansu Çiller'in danışmanıydı, Çiller ne kadar başarılıysa oradan hesap ediniz.

Erdoğan'a kasımpaşalı diyenler, çirkefliğe bakmaz olmuşlar, yediririm, yıkarım, asarım, keserim

Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Nisan 2018; 17:4:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imam25

Iyi partiyi afedersiniz kim sallıyoki seçime girmiş girmemiş Ak Partililer için sorun teşkil etsin. Reis alayını öper merak etmeyin. Sandıkta göruşuruz. Her seçimde oldugu gibi ahhahah
    Dedi imam25

• Noldu 28 hazirandan sonra her secime haziriz diyen kendileriydi

• bence hiçbir mani yoksa girmesi gerekiyor. ama sırf bu gök kubbeyi nasıl başa yıkıyormuş merakımdan girmemesini istiyorum. bakalım nasıl yıkacakmış görelim.

ben buna boştan yere dişi mehmet ağar diyorumda inanmıyorsunuz. chp ve zihniyetinin bu zattan medet ummasıda ayrı bir komedi :)
  • Fünfzehn kullanıcısına yanıt
    Hukukçu değilim , siyasetle aramın olmasını istemiyorum ama kan çekiyor yapacak bir şey yok bu ülke demokrasiyle yönetilmiyor ki neyin tartışmasını yapıyosak sadece yazdığınıza güldüm ve bilgilendirmek istedim .

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Haddini aşma. Işte sizin gibiler boyle haddini aştiği için ömür boyu ezilmeye mahkumsunuz.

• Girecek zaten merak etmeyin...

• Tam kurnaz ya. Buna kim engel oluyor ki. Seçim yasası var. Uygunsuz bir durum yoksa girersin.

Bide meral apla fazla atar göze batar..

• hocaefendisi gök kubbeyi indirecek mertebeye ulaştı anlaşılan önceden de evlere ateşler salıyordu şimdide öyle olacaksa
    endişelenmeye başlayalım :)
  • Hayırlı uğurlu olsun kendinizi hazırlayın

• Hiç güleceğim yoktu. 28 Şubat şarlatanı.

• Buna G...t korkusu derler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.