Şimdi Ara

Meral Akşener: BAHÇELİ YAKINDA 'SAYIN ÖCALAN' DER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ülkücülüğün ağırlığı vardı öyle görürdük şimdi hale bak
  • Balondu söndüü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahçelinin ağzından duymasak da takip ettiği yol arkadaşlarından çok duyduk. zaten hala arkalarından gitmeye devam ettiklerine göre fiilen onlar da bu yolda..
    Bkz: Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim
  • Mevcut durum bu kadına yol veriyor yoksa kesinlikle %1 alabilecek dahi bir işığı yok.

Şu yerel secim sonuçları ne kadar acemi ve beceriksiz olduğunu gösteriyor. Mhp ye demediğini bırakmıyor ama siyaseten sıfır iş yaptığının farkında bile değil. Chp den istese alamayacağı yokken hiç bir şey alamamak. Kendi secmenini chp nin oy robotu haline getirmiş bir kişi. Daha da konuşuyor ya. Ne diyelim şu an ki durumda Akp ye karşı olan becerisine yeteneklerine vizyonuna bakilmaksizin toplumda bir karşılık buluyor. Öyle bir durumdayız

• ø kullanıcısına yanıt
    Kanıtlasana bu iftiranı. Ramazan falan demeden iftira atmaya nasıl vicdanınız elveriyor çok şaşırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Bagajdan ses geliyor.
    Stepne sesidir
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Yurtta sulh cihanda sulh diye diye papağana döndü. Ortada seçim yokken portakalın programında ben başbakan olcam diye şirinlik yaptı. Ardından gelen darbe girişimi başarısız oldu. Natoya bağlılık ilkesinide unutmamak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ø kullanıcısına yanıt
    Meral Akşener: BAHÇELİ YAKINDA "SAYIN ÖCALAN" DER

Mhp seçimini saymıyor musun? İftira da sınır tanımıyorsunuz. O kadar eminsen savcılık orada. Gidip şikayet ettin mi?
  • Bahçeli kadar dönek bir insanmi var rte ye zamanında ne laflar ne sözler etti şimdi gangama laf ettirmem diyor bahçeli bitmiş ülkücüyüm diyen vatandaş peşinde koyun olmuş menfaatin varsa devam et yoksa salla gitsin.15 temmuzda kendi hatalarını millet ödedi şimdi insanların kolu bacağı yok binpismanim diyor.
    Tek söz eğitim şart

• https://www.milligazete.com.tr/haber/2506374/son-dakika-selahattin-demirtas-ve-yuksekdag-beraat-etti
    Selahattin Demirtaş ve Yüksekdağ beraat etti

Olucak olucak az kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Mhp seçimini saymıyor musun? İftira da sınır tanımıyorsunuz. O kadar eminsen savcılık orada. Gidip şikayet ettin mi?
    Ne iyisiniz lan sıkışınca bir Atatürk kalkanı çıkarıyorsunuz. Neyse işine bak.
  • ø kullanıcısına yanıt
    O sözü fetöcüler söyledi demek kolay bir iftira. Gerçekte kimin söylediğini gösterince ne bu panikle saldırma? Attığın iftira boşa mı çıktı yoksa?

Senin ne olduğunu forumdan biliyordum ama artık iftira atacak kadar düştüğünü bilmiyorum. İyi oldu gerçek yüzünü ortaya çıkartığın. Sizin zihniyetten başka şey beklenmez zaten. Bir de sözde müslüman takılırsınız.
  • O değil de, ülkemizin ekonomiden önce gelen heykelsizlik sorununu ortadan kaldıran CHP'ye minnettarız. Patates, domates gibi küçük şeylerle uğraşmıyoruz

• Bahçeli'nin ne diyeceğini bilmiyorum ama biz Bahçeli'ye ne dediğimizi çok iyi biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Dedi Yurtta Sulh Konseyi Başkanı, aponun heykelini dikmek isteyen teröriste özgürlük istediğini unutarak.
    İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'FETÖ'cü' imasına tepki göstererek, "2,5 senedir bana FETÖ'cü iması, iftirası yapılıyor. Bunu ispatlamayan şerefsizdir, namussuzdur, alçaktır. Tam 2,5 senedir kereste gibi adamlar şerefsiz şerefsiz geziyor.Madem ben FETÖ'cüyüm gel tutukla. Kim kripto FETÖ'cü, kim eskinin kallavi FETÖ'cüsü bana çemkiriyor. Kim çemkiriyorsa bilin ki ağır kallavi FETÖ'cüdür."

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 21 Mayıs 2019; 10:18:34 >

• Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Bende aynısını düşünüyorum ama bu forumda bunları dile getirince saldırı başlıyor. Devlet yönetmeyi politikayı bakkal işletmek zannettikleri için. Her siyasinin azından çıkanla ya linç ediyorlar yada tapıyorlar. İkisidr yanlış bence. Gerçi insanlar o kadar tiksindi ki bu siyasetten onlarada hak vermek lazım. Sizinde dediğiniz gibi bahçeli akp'yi bitirmek için kendini feda etti. Yoksa bu tepkilerin geleceğini bilmeyecek kadar boş biri mi? Devletin içinde yetişmiş biri bunu görmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 21 Mayıs 2019; 10:39:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu Selahattin Demirtaş hapisten çıkmalı diyen biri mi söylüyor? Yada HDP ile kol kola aynı adaylar için çalışanlar mı söylüyor? İmamoğlu Selahattin Demirtaşı överken nerede idi bunlar?
  • Bir tarafta Alparslan Türkeş diğer tarafta bahçeli. Biri gerçek milliyetçi diğeri stepne.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.