Şimdi Ara

Meral Akneşer, Diyarbakır & Şırnak & Cizre’de!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buralara gelmeye cesaret dahi edemeyenlere, gelip de yüzlerce korumanın gölgesinde dolaşanlara inat, #Cizre’nin sokaklarında, Cizre’nin insanıyla el ele, kol kolayız. Hem terörden, hem de terörle mücadelede uygulanan yanlış politikalardan yorgun düşmüş insanımızla birlikteyiz.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hz. Nuh’un şehri, medeniyetler beşiği #Şırnak gezisinin ilk durağı olan Diyarbakır Havaalanı'nda. Bugün sırasıyla Cizre ve Şırnak’ta milletimizle kucaklaşacağız.

Ayrımcılığa, ötekileştirmeye, dışlamaya ve ayrıştırmaya son vermek, ülkemizin yaralarını sarmak, dertlere derman olmak, milletimizi kucaklamak için çıktığımız bu yolda #Cizre’de hemşehrilerimizin Genel Başkanımız Meral Akşener’e gösterdiği büyük sevgi ve ilgi için teşekkür ediyoruz. Kalpleri daha İYİ bir Türkiye için atan Cizreli yurttaşlarımızla aynı umutları paylaşıyoruz.

https://twitter.com/iyiparti/status/939102805943640064

• Yukardaki irkcilari goruyor musunuz ahahhah... Bu kafayla sizden bi baltaya sap olmaz kusura bakmayin neymis kurtce pankart acmislar. Babam asker en yakin arkadaslarim saf kurttur o kurt dediginiz cocuklar benden daha bagimli ulkesine. Insanlari secmedigi bir ozellik ile bu sekilde degerlendirmek dusuk zeka belirtisinden baska bir sey degildir.
  • Acaba o fotoğraftakilerden kaç tanesi Kürt? Ayrıca Türkçe dışında başka bir dil kullanmak güzel gelişmeymiş. Sakın Türkçüler bunu görmesin!

Ne mutlu Türküm diyene! sloganlarıyla karşılamışlardır onu milyonlarca Kürt. Ama kahrolası Akpli basın göstermez tabi bütün bu görkemli karşılamayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Meral Akşener, birileri tarafından şişirilip ön plana çekiliyor bence.

Türk'çülüğü, Türklüğü savunan bir partiye kürtçe hoş geldin demek ayrı bir ironi. Kesin kürttür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Sayın Meral Akşener, birileri tarafından şişirilip ön plana çekiliyor bence.

Türk'çülüğü, Türklüğü savunan bir partiye kürtçe hoş geldin demek ayrı bir ironi. Kesin kürttür.

güzel kardeşim bak bende senin önceden on yargılıydım sonra tanıştım kürt çok dostum arkadaşım oldu emin ol bazıları kürtçe konuşuyor sinir oluyordum ama tanıdıkça okadar yüreği güzel türkiyeye çok bağlı insanlarki anlatamam bir insan türkiyeye sevgisini anlatırken gözleri doluyor ve bu kürt arkadaşım tamam ben savunmuyorum doğudaki kürt bölgeleri kürtçe olsun diye resmi olmadıkça benim için sorun yok sonuçta sen burdan bir ülkeye gittiğinde örnek veriyorum 2 arkadaş bir ülkeye gittiniz yemek yemeye gittiniz türkçe konuştuğunuz için size yadırmıyacakları gibi sende onları yadırgama
  • O kurtce yazı işi bozdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanin da Mhp ye meclis kursusun de korkunuzdan Tunceliye gidemezsin diyenleri ayiplamayanlar gelmisler burda Meral Aksener in Ziyaretini elestrir olmuslar

Kudurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stranger. -- 8 Aralık 2017; 19:34:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

O kurtce yazı işi bozdu.

Kürtlerin çöplüğünde nasıl bir pankart bekliyordun; Türkçe olarak "Ne Mutlu Türküm Diyene" pankartı mı?

• Yukardaki irkcilari goruyor musunuz ahahhah... Bu kafayla sizden bi baltaya sap olmaz kusura bakmayin neymis kurtce pankart acmislar. Babam asker en yakin arkadaslarim saf kurttur o kurt dediginiz cocuklar benden daha bagimli ulkesine. Insanlari secmedigi bir ozellik ile bu sekilde degerlendirmek dusuk zeka belirtisinden baska bir sey degildir.

• Doguya ozel onem veriyor. Bu cok onemli ve guzel. Aksener iyi yolda. Kusuru etrafını pek dinlemiyor. Ekip çalışması onemlidir. T.Erdogan ilk basta ekibe cok onem verirdi, etrafını dinlerdi. Simdi cok guclendigi icin kimseyi dinlemiyor o ayri.

• Partide o kadar kafatasci varken Kürt'den oy alamaz meral ugrasmasin bosuna secimlerde we will see

• “Evet çıkarsa kendimi banlarım” diyen Fetöcü konuları açan tek kişi Elbet bir yerde açık verir yakalanırsın

• Bence konu sahibi gayet objektif. Varsa taraflı konuşması çıkar bizde ayıplayalım

• Kadın ne yapsa kuduran bi tayfa var ne yapsın sadece eski mhp lilerden %5 alıp otursunmu sizin kafanıza göre.kürtçe pankarta dayanamayanlar önce okullardan andımızı kaldıranlara trt şeşi açanlara baksınlar.

• Pankart kürtçe olmuş, ingilizce olmuş ne fark eder.

İnsanlar birilerini benimserken din, dil, ırk ayrımı yapmamalılar.

Ancak benimsenmediğinde de sırf "dini farklı, dili farklı, ırkı farklı o yüzden benimsemedik" de olmamalı.

İnsanlar bir şeyleri yorumlarken çabuk galeyana geliyor.

Şuysa şu yüzden olmuştur demek kolaydır çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Pankart kürtçe olmuş, ingilizce olmuş ne fark eder.

İnsanlar birilerini benimserken din, dil, ırk ayrımı yapmamalılar.

Ancak benimsenmediğinde de sırf "dini farklı, dili farklı, ırkı farklı o yüzden benimsemedik" de olmamalı.

İnsanlar bir şeyleri yorumlarken çabuk galeyana geliyor.

Şuysa şu yüzden olmuştur demek kolaydır çünkü.

İnsanı "insan" olarak görmeyi beceremiyoruz pek toplum olarak malesef, ülkedeki çoğu sorununda bu nedenden kaynaklandığını düşünüyorum şahsen.
  • Troller fena bozulmuslar bu konuya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.