Şimdi Ara

Merakla beklenen Spider-Man 3'ten Doktor Octopus'un olduğu yeni görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakla beklenen Spider-Man 3'ten Doktor Octopus'un olduğu yeni görseller paylaşıldı

Yılın en çok beklenen filmlerinden birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Home'dan yeni görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Merakla beklenen Matrix Resurrections’ın yaş sınırı belli oldu: +18 olacak

Paylaşılan görsellerde izleyicilerine en sevdiği karakterlerden olan Doktor Octopus'u, yani Alfred Molina'yı görebiliyoruz. Ayrıca Spider-Man'i de yine maskesiz ve yorulmuş bir şekilde görüyoruz. Doktor Octopus'un olduğu görselde Spider-Man'in kaçıyor oluşu bir hayli ilginç

Spider-Man 3, yani Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021'de yayınlanacak. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bunlardan Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Merakla beklenen Spider-Man: No Way Home'dan yeni resmi görseller geldi

• Bana kalırsa çekilmiş en iyi Spider Man filmi Dr. Octopus ile olandır. Filmin her sahnesi, klasik aksiyon filmlerindeki gibi vur-kır-parçala mantığıyla değil, ince ince, özenerek hazırlanmış harika detaylara sahipti. Octopus un Harry'i yere yığdığında bardağı yakalayıp içmesi hala aklımda mesela.. Son yıllarda bu tarz detaylara ehemmiyet vermemeye basladılar malesef. O yüzden bu çekilen film de muhtemelen izlenecek güzel bir çerezlik olacak..

Not: "S.M.in to the Spider Verse" ayrı tabi.. Hakkını yemeyelim.
  • Yesss doctor octopus geri dönüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni görseller dediği de birisi yeni ama çok önemi olmayan diğeri de spider man 2'den alınmış bir görüntü yani haberi açınca bir hevesle açtım tabi donanimhaber.comda olduğumu unutarak açtım maalesef işte

• "Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı." bu haliyle bile kadro muhteşem.

• 2002'deki Octopus'un, 2021'dekinden daha fazla detay işlemeli olması...

Unreal Engine 5 yetiş artık şu çöp cgi işlerini düzelt

• Bana kalırsa çekilmiş en iyi Spider Man filmi Dr. Octopus ile olandır. Filmin her sahnesi, klasik aksiyon filmlerindeki gibi vur-kır-parçala mantığıyla değil, ince ince, özenerek hazırlanmış harika detaylara sahipti. Octopus un Harry'i yere yığdığında bardağı yakalayıp içmesi hala aklımda mesela.. Son yıllarda bu tarz detaylara ehemmiyet vermemeye basladılar malesef. O yüzden bu çekilen film de muhtemelen izlenecek güzel bir çerezlik olacak..

Not: "S.M.in to the Spider Verse" ayrı tabi.. Hakkını yemeyelim.

• Bu kaçıncı baskı her sene başka oyuncu ile yeniden spiderman, çekilmesi yayınlanması baydı beni valla daha izlemem ben spiderman, batman felan her senaryo fıss.

• O kollardan biri o arabayı tutup kaldırmaya çalışsa kaldıramaz, kopar.. aksiyon sahnesi olmamış, bida çekin..

• hayranım! şu batının uyuşturucu müptezeli çizgiroman yazarı hayal perestlerine. kalkıp desen 300kg mermiyi ama 1 tane aslan gibi yiği tuttu kaldırdı topa sürdü çaktı sizin gemilere batırdı desen bön bön bakar inanmaz ciddi bulmaz ama kabaetinden robot kollar çıkaran havada uçan kaçan süpermenler demir kıyafetli adamlar tek şıklatmayla evreni yok eden adamlar falan filan fıs fosları hiç bitmez ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 24 Ekim 2021; 15:28:53 >
  • Isıtıp ısıtıp yaslayın...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yetiş ya Tobey Maguire

• Avengers end game den sonra süperhero işlerini bıraktım izleyen izlesin baydı

• WarSaw kullanıcısına yanıt
    Bunu da mehter marşına bağladın ya, yeminle bravo.

• Sinemada izlemeyeceğim. Ama kesinlikle izleyeceğim

• Ver mehteri, yarım dolar 5 TL altında ne de olsa.

• Kahkaka attım

• mutercim kullanıcısına yanıt

mehterler bir alakası yok adamlar olmayan tarihlerine kolpadan hayali kahramanlar uydurup dünyaya yutturuyorlar burada kahramanların hakikisi var bu hakikat seni rahatsız ettiyse hayırlı olsun

Arkadaşım adı üstünde çizgi roman zaten adamlar bu hikayelerle milyar dolarlar kazanabiliyor

Çok rahatsız oldum, dünden beri sağıma yatıyorum uyku tutmuyor soluma dönüyorum tutmuyor. Tüm dünya görüşümü değiştirdin kardeşim. Hayatımı baştan başa sorguluyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutercim -- 25 Ekim 2021; 20:6:11 >
  • mutercim kullanıcısına yanıt

ozaman çaylar benden

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.