Şimdi Ara

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S6 resmen tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
10
Favori
22.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catik

hocam lte modelini mi kullniyorsun

bende sim kartli model ile. arada 500 tl varken sim kartli almak mantikli geliyor...

cep telefonu gibi arama vs yapiliyor olmali tablette...

birde cok ciddi tereddütte kaldığım nokta ipad 11

ipad 11 5000.5500 civar 1500 klavyesi 600 kalemi derken fiyat cok cikiyor

7500 ipad 11 ekipman ile birlikte... yada 5.500 lte klavyeli spen li tab s6

Alıntıları Göster
    İkisi arasında kalıp gidip ipad pro 10.5 aldım 256gb wifi.. Klavyeyi ve Apple pencil 2.el aldım, 1100 TL tuttu ikisi. 5.000 e mal oldu. Tablette Android e güvenemedim. Ama tab s6 alacak olsaydım lte alırdım. 500tl fark varken Wifi lisi alınmaz bana kalırsa. Ben tab s6 yi çok ciddi bir Laptop alternatifi olarak görmem sebebiyle alacaktım ama 2 yıl güncelleme desteği veriyor Samsung, telefonda neyse de tableti daha uzun kullanmayı planladığım için diğer tarafa yöneldim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

hocam lte modelini mi kullniyorsun

bende sim kartli model ile. arada 500 tl varken sim kartli almak mantikli geliyor...

cep telefonu gibi arama vs yapiliyor olmali tablette...

birde cok ciddi tereddütte kaldığım nokta ipad 11

ipad 11 5000.5500 civar 1500 klavyesi 600 kalemi derken fiyat cok cikiyor

7500 ipad 11 ekipman ile birlikte... yada 5.500 lte klavyeli spen li tab s6

Alıntıları Göster
    Wifi modelini de alsaniz telinize gerek kalmadan arama yapabilirsiniz.Normalde tablet yazılımlarında arama fonksiyonu yoktur hocam.Lte data hattı ile internet kullanılması içindir.Samsung accountu altına telefon servisini ekleyeceğini belritmisti ileriki dönemde.Bunu yaparlarsa lte almanıza gerek yok.31 Ekim e kadar klavyeli kılıf kampanyası devam ediyor.Ayrıca Omoton tab s6 cam ekran koruyucuda almanızı tavsiye ederim.Ipad pro da dex modu yok o bakımdan klavyeyle kullanmak tat vermez.Ben dubaiden daha ucuza alabilrdim ama tr q klavyeli kılıfı yuzunden tr den aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatımda ilk defa bir Samsung Tablet beğendim onda da android batırıyor işi. IPadOS gibi samsung da tabletler için bir şey yaparsa iPad’e güzel bir rakip olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • düzeltme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 13 Ekim 2019; 13:23:33 >
  • konu o kadar sakin ki sanki kimse kullanmiyor tab s6 birazda pahali artik insanlar almiyor

ipad 10.5 ve 11 tab s6 ile bir cok karşılaştırma video su var youtube da ama ben hic bir şey anlamıyorum... ingilice bilmemek beni ilk defa bu kadar uzdu

lte tab s6 cok alasim var klavye hediyesi oldgu icin

ama herkes ipad alinmali diyor haklilar da 10.5 yada 11 ipad alsam ayni fiyat ama kalem ile klavye icin 2000 tl daha harcanacak

ve tab s6 beni en cok ceken dex modu ile diz ustu bilgisayar tadi

• quote:

konu o kadar sakin ki sanki kimse kullanmiyor tab s6 birazda pahali artik insanlar almiyor

ipad 10.5 ve 11 tab s6 ile bir cok karşılaştırma video su var youtube da ama ben hic bir şey anlamıyorum... ingilice bilmemek beni ilk defa bu kadar uzdu

lte tab s6 cok alasim var klavye hediyesi oldgu icin

ama herkes ipad alinmali diyor haklilar da 10.5 yada 11 ipad alsam ayni fiyat ama kalem ile klavye icin 2000 tl daha harcanacak

ve tab s6 beni en cok ceken dex modu ile diz ustu bilgisayar tadi
    Hocam tablette dex modu yoksa klavye kullanmana gerek yok.Dex laptop deneyimi sunuyor.Ipad alicaksanda kalem ve klavye için ekstra para vereceksin.31 Ekim e kadar klavyeli kılıf kampanyası devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Hocam ben aldım kullanıyorum.Ipad PRO ile arasında gidip geldim galaxy tab s6 aldim.laptopimi fazla taşımıyorum yanında artık.

Alıntıları Göster
    hocam selam 2 hfta once yazısmıstık burda

tab s6 konusu dıye bısey yok kullanan da yok sanırım

aldgınız gunden bugune sızı pısman eden keske ipad olsun dedgnız seyler oldu mu

5.500 lte model artı ve en onemlısı 1400 tl klavyesı oldgundan cıddı cıddı cıhazı dusunuyoru ama fiyat cıdden ucuk... 6000-7000 harıka ultraabooklar alınır cunku

benım kullanım amacm su...tablette pdf lerde soru cozmek ve cozumlerı tahtaya yansıtıp cocukara gostermek...öğretmenım dersıme adapte etmeyı dusnuyrum

tableterde uygulamalar olur ınsan vucudu uzay yada sky map tarzı bunları sınıfta tabletten gostermek

evde ıse kose yazıları turkcell dergılıkden dergı okuma ofıcce ve ınternet gezıntılerımı yapmak

ve son olarak netflıcxden bıseyler ızlemk...4 hoparlor ve dolby .... ses sıtemı vr yanı ucak gecısını bıldıgn solan saga dogru hıssetıcgmızı dusunuyrum

sorularım ve beklentılerım bunlar

kullanan arkadaslar da ızlenımlerını alırsak bıızm gıbı arayıs ıcınde olacak arkadaslar için son 7-8 gun klavye hedıseyı ıle satısın

klavye hedıyesı bıttıgı gun benım alma ıhtımalım de bıter

• quote:

hocam selam 2 hfta once yazısmıstık burda

tab s6 konusu dıye bısey yok kullanan da yok sanırım

aldgınız gunden bugune sızı pısman eden keske ipad olsun dedgnız seyler oldu mu

5.500 lte model artı ve en onemlısı 1400 tl klavyesı oldgundan cıddı cıddı cıhazı dusunuyoru ama fiyat cıdden ucuk... 6000-7000 harıka ultraabooklar alınır cunku

benım kullanım amacm su...tablette pdf lerde soru cozmek ve cozumlerı tahtaya yansıtıp cocukara gostermek...öğretmenım dersıme adapte etmeyı dusnuyrum

tableterde uygulamalar olur ınsan vucudu uzay yada sky map tarzı bunları sınıfta tabletten gostermek

evde ıse kose yazıları turkcell dergılıkden dergı okuma ofıcce ve ınternet gezıntılerımı yapmak

ve son olarak netflıcxden bıseyler ızlemk...4 hoparlor ve dolby .... ses sıtemı vr yanı ucak gecısını bıldıgn solan saga dogru hıssetıcgmızı dusunuyrum

sorularım ve beklentılerım bunlar

kullanan arkadaslar da ızlenımlerını alırsak bıızm gıbı arayıs ıcınde olacak arkadaslar için son 7-8 gun klavye hedıseyı ıle satısın

klavye hedıyesı bıttıgı gun benım alma ıhtımalım de bıter

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam.Ipad pro zaten o fiyatlara alınmaz.Ben hesap yapmıştım, ipad pro 11 inç, 256 gb klavyeli kılıf,kalemle 9.230 TL gibi uçuk bir faiyata satılıyor ki gidip ultrabook alırsınız o fiyata.Her ne kadar güçlü cihazlar olsa da windows esnekliğini bulamazsiniz.O bakimdan bende mümkün olan en az paraya en cok donanımı veren ürünü seçtim.Kalem, klavye cidden başarılı.Bahsettiginiz gibi pdf üzerinden kalemle yazı yazabiliyorsunuz.Adobe acrobat for Samsung yazılımı ile.Ses kalitesi ise muhteşem cidden.Ben bu konuda ilk defa mobil bir cihazda boyle bir ses duydum.Ekran kalitesi yine cok iyi.Istanbulda iseniz Emaar Samsung deneyim mağazasında demo cihaz var.Gidin bir bakin derim.Ama kılıf sadece samsung shoptan alinan cihazlar için.Yaptiginiz isler icin bu tablet fazla onu da belirteyim.Daha ucuz modellerde işinizi görür.S5e var aynı ekran ve ses sistemine sahip ama S pen desteği yok, klavye yok.Bu da bir resim video işi yaparken:

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S6 resmen tanıtıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 25 Ekim 2019; 11:37:35 >

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    hocam 11 almayi dusunmuyorum zatwn o asiri pahaliiya geliyor

ipad pro 10.5 2. el 512gb 3600 buldum ama kalem ekleyin 4300 e gelir klavye de bluetooth 65 tl turust alinir 4.400 tmm

ama sansung tab s6 tipine bayildim diyebilirim klavye ile cok uyumlu gorunuyor dex modu beni cekiyor evde 21.5 monitorum var kaliyeli ona da baglayabilirim sanirim i5 islmecili duzustu gucunde

sanki bir labtop danyapilacak herseyi yapiyor gibi geliyor bana

ozellikle lte almak istedgmde. ipad pro 10.5 lte bakinca fiyat direk 1000 daha artiyor.

ayrica hocam samsung gittigidiyor ve hepsiburada satici olarak satiyor orlardan alicam oralarda klavye hediyesi ile geliyor

• catik kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda aldığım en güzel cihaz kaçırmayın ayrıca fark yoksa samsung un kendi internet mağazasından alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Son zamanlarda aldığım en güzel cihaz kaçırmayın ayrıca fark yoksa samsung un kendi internet mağazasından alın.
    samsung internet magzasi lte model taksit yapimiyor sorun o mecbur hepsiburada gg dan samsung saticisindan alicam aciklamda klavye hediye yaziyor 6 taksit alicam mecburda

sizin kullnici deneyiminiz nasil hocam

hep su sikayetler var ipad kendi islerim sistemi var bir cok uygulama ipad ozel gelistiliyor gibi

android ise telefondaki uygulamal buyur deniliyor sadece oda kullnissiz olur

auan kadar kullndgniz uygulama vs gozleminiz nasil

birde rica etsem turkcell dergilik uygulamsindan dergi indrip okurmusunuz memnuniyetiniz onemli benim icin

Suan icin elimde evde kosede oyle duran bir Tab S3 ve sonradan cikan tum Samsung ust seviye tabletleri ki Tab s6 da dahil kullanmis biri olarak ve ilk ciktigi gun Samsung saglolsun bana Ipad Pro aldirtmasi ve halen de Ipad PRO LTE 256 GB modeline sahip biri olarak kiyaslamalarim ve tavsiyelerim soyle olacaktir :

Gercek tablet arayuzune gore uygulama olayi Android 4.x.x ile sonlanmistir Bir ara Android 3.x ile tabletlerde umut baglanmisti ama Google telefon arayuzlu olarak odaklandi! Eskiden guzel tablet arayuzlu Android NExus cihazlari vardi onlar da birer arayuz olarak telefon arayuzunu dev ekranli tabletlere giydirmistir! Gerci Google o zamanlarda Chrome OS a odaklandi halen de oyle! Gercek masaustu pencere deneyimi coklu pencere yuzen pencere masaustu windows gibi deneyimler Android te yoktur! Samsung kendi arayuzu ile buna kismen yardimci olsa da uygulamalar gerek kendi magazasi gerek Google magazinda gercek masaustu arayuzlu tablet arayuzune ideal optimize edilmis uygulamalar hatta oyunlar yok denecek kadar azdir :/

Bir uygulama yukluyorsunuz size hissetirdii rezalet balon gibi sisirilmis bir arayuz dev bir telefon arayuzu tablette deneyim vermesi!

IpadOS yani Ipad lerde de bu rezalet nispeten azdir yok degildir lakin bastan bellidir de kategorik olaraktan bastan sasirmazsiniz IOS aleminde :) ...

AMOLED/OLED ler tablet ve telefonlarda icerik tuketmek icindir bilhassa fotograf ve videolar icin idealdir ... Lakin metin belgelerinde internet tarayicilarinda bir icerik okundugunda keskinligi %33 efektif piksel dusuklugu ile %33 kalite kaybi keskinlikte yasaniyor olmasi tabletlerde bariz hissedilmesi de cabasi malum PPI piksel yogunlugu cok yuksek degildir !

O yuzden bir Turkcell dergilik ile acilmis ayni icerik Ipad PRO lardaki ile yan yana konulsa netlik keskinlik bariz Ipad lerden yana olacaktir. Bu keskinlik illa fark edilebilir olmasi vey olmamasi meselesi kadar basit degildir! Keskin yazilar gozu yormaz! Ayrica OLED/AMOLED lerde bir baska mutlak/kesin rezalet ise gozleri yormasidir! Bu sorun goz renginiz koyu acik fakr etmez bas agirisna vesile olmaktadir. En fazla siddetli bas agrisi da gozden kaynakli gozleri koyu kahverengi olmayanlar daha fazla sikaetci olmaktadir. Bircogu da sorunu OLED/AMOLED ten kaynaklandigini bile idrak edemiyor :/

AMOLED ler uzun kullanimda ideal degildir. Pikselleri ister siyah agirlikli olsun olmasin parlakligi dusuk olsun hatta surekli hareket eden iceriklerden ibaret olsun oragnik piksellere sahip olmasi yuzunden kullanimi zamana bagli olarak renklerde solma ve en kotusu de ekran yaniklarina vesile olmasidir!

Samsung mobil cihazlarinda tablet ve telefonlarinda ekran yanigi varsa sucu kendisinde degil kullanicida arar ve garanti disi da biraktirir! Sebebi de hazir! : 3. parti uygulamalar yuklenmesi! ... Madem oyle Samsung kendin engelle ! Pardon tum market uygulamalarini :) .. Bir dakika Samsung urunlerinde zaten 3. parti nice uygulamalar ve hizmetler de yukludur! Cihaz bakimi gomuludur o da 3. parti ! ... Microsoft uygulamalari ! Kendisi bir kere 3. parti... Google haricisi hersey sakincali o zaman Samsung mantigina gore :)))) ...

Dex modu tabletin kendi ekraninda gelse de Turkiye'de 128 GB modeli 6 GB RAM lisi var. Ideali 8 GB RAM li olani yani 256 GB modelidir illa Tab S6 alinacaksa ...

Dex modu aktiflenmis Tab S6 larda Dex moduna uyumlu ideal uygulamalar vs yok denecek kadar azdir :/

Lab vs ayarlari vardir pek te mattah bir iyilestirme deneyim saglamiyor beta zaten :/ ....

Konu sessiz olmasi konu sahibi dahil cihaza sahip degil haber editorun haberi uzerine paylasimlar pek beklenmez DH in yaygin aliskanliginda. Anca birileri bir Anakonu vs acacak oyle uygun yerde ...

AMOLED/OLED dezavantajindan o kadar idrak etmisim ki beyaz zeminli beyaza yakin seylerden kesinlikle uzak duruyorum :/ ... Daha fazla batarya ve ek olarak guc tuketimi sebep olmaktadir lakin arka aydinlatmali mevcut Ipad lerde ise sadece parlaklik artisi ile batarya tuketiminde biraz artis olurken guc tuketiminde AMOLED/OLED ler gibi ciddi artis olmuyor! ...

Akicilik vs Ipad acik ara ondedir... Eskimiz Ipad Pro cihazim halen canavar gibi!

Samsung guncellemelerde 3 ayda bir guvenlik guncellemesi veriyor lakin Turkiyeye ayrica bir ilgisizligi de dikkat cekmektedir. Surum marjo guncellemelerinde Ipad IOS lar bariz ustundur es zamanli gelir! Major olsun minor guncellemeler olsun ve olarka 5 yil guncelleme major guncellemeleri de aliyor! Lakin Samsung Android major guncellemesi en fazla 2 yildir ve cok veriyor!

Sutten agzim yandi siz yogurdu ufleyerek yiyin sanki sutten agziniz yanmis misali :/ ...

Karar sizindir ... Deneyimler de boyledir ...

Sizin için bu kadar önemli olan bir kararsa neden gidip yerinde incelemiyorsunuz?

Smart adlı kişinin yorumunu okuduğumda bu benim tablet mi dedim, ben hiç sıkıntı çekmedim çıktığından beri kullanıyorum günde 5-6 saat ekran süresi aldığım olmuştur herhalde ne göz yorulması ne baş ağrısı, akıcılık desen gözlerin tabletin hızına yetişemiyor alışmasaydım animasyon hızını değiştirip biraz yavaşlatacaktım, pil desen muhteşem, tek sıkıntı çektiğim bazı uygulamalarda yatay kullanamama veya yataya geçince sapıtan uygulamalar oldu bunuda marketten 10 tl lik rotation kontrol uygulamasını alıp çözdüm, tableti kullananan diğer arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

Ayrıca son tabletim samsung tab s3 dü açık konuşmak gerekirse mukayese kabul etmez.

• quote:

Sizin için bu kadar önemli olan bir kararsa neden gidip yerinde incelemiyorsunuz?

Smart adlı kişinin yorumunu okuduğumda bu benim tablet mi dedim, ben hiç sıkıntı çekmedim çıktığından beri kullanıyorum günde 5-6 saat ekran süresi aldığım olmuştur herhalde ne göz yorulması ne baş ağrısı, akıcılık desen gözlerin tabletin hızına yetişemiyor alışmasaydım animasyon hızını değiştirip biraz yavaşlatacaktım, pil desen muhteşem, tek sıkıntı çektiğim bazı uygulamalarda yatay kullanamama veya yataya geçince sapıtan uygulamalar oldu bunuda marketten 10 tl lik rotation kontrol uygulamasını alıp çözdüm, tableti kullananan diğer arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

Ayrıca son tabletim samsung tab s3 dü açık konuşmak gerekirse mukayese kabul etmez.
    hocam bulundgum ilde tab s6 bırakın teshı kapalı kutu olarak bıle yok... zaten ınceleme sansım olsa hıc bır sey soramam gıder ıncelerım

• quote:

Hocam smart arkadaşımız,samsung hangi cihaz olursa onu kötüler.Ayni şeyi note 10 plus içinde yapıyor.Yazık insanlar kıt kanaat cihaz almaya çalışıyor bunlar burada apple babalarının şirketi gibi fanboyluk yapıyor.

Hangi ildesiniz yakınsa bir otobüse atlayıp gelin, inanın ben çok memnunum pil, stabilite, klavye kılıfın arka standı hepsi muhteşem. Beni resmen çağ atlattı, benim hanımda iphone var kardeşlerimde de var, ios u hiç bir zaman sevemedim çünkü özgür değilsiniz ,ufacık şeylerde bile çözüm bulamadığınız oluyor ama android de zor da olsa her zaman bir arka kapı mevcut.

En basitinden eşim tv ye hiç bir şekilde görüntü aktaramıyor ,temassız ödeme yapamıyor daha bir çok şey var şuan aklıma gelmiyor bu yüzden bedava da verseler almam inanın çok ciddiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

Şimdi yukarda arkadaşın biri kendince hesap yapmış 6200tl lerde bir fiyatla satılır demiş ama

749 dolar olan ipad pro 11 5300tl den satılırken(hepsiburd)
    649 dolar olan bir cihaz en fazla 4500tl gibi bir rakam olur bence

Neyse ben iki cihazında artı ve eksilerinden bahsedeyim belki bi yararım dokunur
    1)Performans: her iki cihazda en güncel işlemcilerle çalışıyor birbirinden aşağı kalır yok.günlük hayatta hiç bir fark hissetmezsiniz.ama kabul etmek gerekir a12x çok daha uzun süre elverişli kullanılır neredeyse pclerde kullanılan i7 lerle yarışır seviyede.
    2)Ekran: ipad ips tabs6 amoled panel kullanıyor.samsung görüntü kalitesi ve renkler olarak appledan bir gömlek üstün diyebiliriz. Fakat tabs6 da 60 hz yenileme oranı varken ipad de 120hz tazeleme oranı vardırki görüntü geçişleri yağ gibi pürüzsüz bir şekilde akar.(ikisini kıyaslarsak ben ipad ekranını tercih ederdim)
    3)Tasarım: zevkler ve renkler tartışılmaz ikiside yakışıklı :)
    4)Ses: iki cihazda da 4 hoparlör var fakat ipad deki ses kalitesi ve dolgunluğuna tabs6 in yetişeceğini düşünmüyorum
    5)Uygulama desteği:ipad deki uygulama desteği muazzam gerçekten birçok profosyonel uygulamaya sahip.google market telefonlar için mükemmel olsada tablete özel olan uygulama desteği zayıf gelişmesini ümid ediyorum.oyunlarda sorun yok iki markette hemen hemen aynı.
    6)Yazılım: ipados herhangi bir android tabletten daha iyi ve pratik olmasına rağmen samsung oneui da onu çok yakından takip ediyor.ve dosya yöneticisi olarak samsung daha kullanışlı pc yi aratmıyor.

Asıl gelelim en önemli konuya
    Samsung dex yukarıda bahsettiğim tüm küçük dezavantajları kapatıyor ve ipad 11 in önüne geçiyor bence.
    Tam anlamıyla bir pc deneyimine yakın bir deneyim sunuyor.
    Mouse bir kere pc ile aynı yeteneklere sahip.çoklu pencere olayıda çok kullanışlı.
    Ben iosun saçma kurallarıyla uğraşamam diyen samsung alsın bir pc ye ihtiyaç duymadan kullanır.fakat ipad in yanına mutlaka bir notebooka ihtiyaç duyarsın.
    Ama eğlenceli animasyonlarla kaliteli programlar kullanmak isteyen ipad alsın.
    Ben şuan halihazırda bir ipad 11 sahibiyim işim gereği fotoğraflar çekip üzerine notlar alıyorum ufak tefek amatör çizimler yapıyorum videolar editliyorum fotoğroflar düzenliyorum aşırı memnunum.
    Tab s6 geldiğinde bir alıp onuda denemek niyetim .bakalım hangisini seçicem 😅
    Samsung Dex geliştikçe tabletlerde rakipsiz olacak.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Bir kere de okusan ....

Ne kadar aymazsin! Note9 8 GB RAM 512 GB dahili depolama birimli telefona da sahibim. Nasil bir onyargi ile camur atmadir ?

Tabiki curutecek karsi bir ifade de yok. Gozumden kacacagini mi sandin surekli ?

Apple ve diger firmalarin arti yanlari fazla vurgulanmamissa birileri de yapiyorsa buna FANLIK mi olur ?

Fanlik ozellikle Turkiye'dekiler icin soyle olsa gerek : Satin aldigi cihazdaki sorunlara karsi sessizdir pek te gerekenleri yapmaz...

Atasozumuz vardir : Kimse yogurdum eksi demez ! ...

Yabanci ulkelerde insanlar cihaz sahibi olsalar bile elestiriyorlar....

Sonucta cihazin kolesi degillerdir ... Isteyen iade ediyor vs ...

Turkiye'de de bilincli tuketicler vardir DH de az da olsa varlar.. Ki onlar Apple 11 lere gecebiliyorsa bu iyi bir gelismedir yani marka Apple olmasi degil dogru olana gecis yapma meselesi ...

Boylece sirketler tuketiic bilinci artinca ayaklarini da elbette denk alacaklardir az veya cok ...

Gecen yillardan bazi dramatik ornekler vermek gerekirse : Hollanda Izrail SAmsung a toplu dava acmistir! Samsung panikle kisa surede gerekenleri yapmistir ...

Gercekleri ifade etmek kotulemek ize reklamlari ifade etmek de dogrular mi oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Bir kere de okusan ....

Ne kadar aymazsin! Note9 8 GB RAM 512 GB dahili depolama birimli telefona da sahibim. Nasil bir onyargi ile camur atmadir ?

Tabiki curutecek karsi bir ifade de yok. Gozumden kacacagini mi sandin surekli ?

Apple ve diger firmalarin arti yanlari fazla vurgulanmamissa birileri de yapiyorsa buna FANLIK mi olur ?

Fanlik ozellikle Turkiye'dekiler icin soyle olsa gerek : Satin aldigi cihazdaki sorunlara karsi sessizdir pek te gerekenleri yapmaz...

Turkiye'de de bilincli tuketicler vardir DH de az da olsa varlar.. Ki onlar Apple 11 lere gecebiliyorsa bu iyi bir gelismedir yani marka Apple olmasi degil dogru olana gecis yapma meselesi ...

Boylece sirketler tuketiic bilinci artinca ayaklarini da elbette denk alacaklardir az veya cok ...

Gecen yillardan bazi dramatik ornekler vermek gerekirse : Hollanda Izrail SAmsung a toplu dava acmistir! Samsung panikle kisa surede gerekenleri yapmistir ...

Gercekleri ifade etmek kotulemek ize reklamlari ifade etmek de dogrular mi oluyor ?
    Her Samsung konusunda varsiniz hocam.Akilli saatlerde ne gibi elestirileriniz olacak onu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Bir kere de okusan ....

siz sahibi olmadığınız bir cihaz hakkında konuşuyorsunuz.ben ise kullandığım bir cihaz hakkında konuşuyorum.
    Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S6 resmen tanıtıldı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.