Şimdi Ara

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S6 resmen tanıtıldı (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
10
Favori
22.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar cihazı yeni aldım tableti telefon olarak nasıl kullanılırim yardımcı olurmusunuz ben yapamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukkk47 kullanıcısına yanıt
    Her iki cihazda da ayarlar, gelişmiş özellikler, kısmına gir Başka cihazlarda arama/mesaj kısmını aç.

• recooz R kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• farukkk47 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi günlerde kullanın

• Tableti klavyesiz alanlar üzülmesin. 150 Liraya bluetooth klavye 150 liraya bluetooth mouse alarak bu işi çözüyorsunuz. Tabiki ben kaliteli ürün fiyatı verdim yoksa 60 lirayada bt mouse var. Ama almışken kaliteli alın. Bendeki klavyeli tabiki klavyesi çok iyi. Bence touchpadiyle beraber piyasadaki en iyi tablet klavyesi. Ama çoğu zaman ihtiyaç olmuyor klavyeye. Harika bir ürün alan herkes çok memnun kalacaktır.

Bu arada ben kendi cihazımı klavyesiyle beraber 5bine satıyorum alalı 15 gün bile olmadı sıfır kondisyonda. Sadece 20 saat film izlenmiştir içinde :) Ev almayı düşündüğümüzden acil para ihtiyacı oldu ondan satıyorum soran olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywaterr -- 12 Haziran 2020; 16:39:29 >
  • Samsung Galaxy Tab S6'yı Enine Boyuna Detaylıca İnceledim. Almayı düşünen ama aklında soru işareti olan varsa bakabilir.

• Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel bir inceleme olmuş emeğine sağlık. Yalnız iraz uzun olmuş. Gördüğüm bir kaç eksik nokta var. Birincisi gelişmiş özelliklerden Başka cihazlarda arama ve mesaj özelliğinden hiç bahsetmemişsiniz ki tableti telefona çeviriyor. Samsung flow yine aynı şekilde tablet ve telefonu daha kullanışlı hale getiriyor. Birde çeviri özelliğin de yukarıdaki t işaretini tıklarsanız cümle çevirisini de gayet başarılı bir şekilde yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Gayet güzel bir inceleme olmuş emeğine sağlık. Yalnız iraz uzun olmuş. Gördüğüm bir kaç eksik nokta var. Birincisi gelişmiş özelliklerden Başka cihazlarda arama ve mesaj özelliğinden hiç bahsetmemişsiniz ki tableti telefona çeviriyor. Samsung flow yine aynı şekilde tablet ve telefonu daha kullanışlı hale getiriyor. Birde çeviri özelliğin de yukarıdaki t işaretini tıklarsanız cümle çevirisini de gayet başarılı bir şekilde yapabiliyorsunuz.
    O kadar uzun tutmama rağmen sığdıramadım. Çeviriyi kullanmadığım için beceremedim fakat sadece not ve telefon özelliği için yeni bir video atacağım. Samsung Notes uygulamasından da bahsedemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

şuan samsungshopta kdv indirimi var ve s6 4660 tlye düşmüş ve klavye bedava sorum şu taksit var mı ve s6 3-4 yıl götürür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02BAA1D78

şuan samsungshopta kdv indirimi var ve s6 4660 tlye düşmüş ve klavye bedava sorum şu taksit var mı ve s6 3-4 yıl götürür mü

10 yılda götürür o senin beklenti ve kullanımına bağlı. Zaten 2 yıl garanti güncelleme alır. Fiyatıda çok uygun. Bu fiyata daha iyi bir tablet yok şuan piyasada. iPad Pro 11 2020 Ayarında bir tablet olmuş.

• Tabs6 alamayan için lite versiyonu çok iyi fiyatta.

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S6 resmen tanıtıldı

Açıkçası üç dört saat önce konuştuğum ve sıkı bir tab s6 savunucusu bir abi ipad proya geçince s6 ya para vermenin gereksiz olduğunu söyledi ve dedi ki 3-4 sene götürmez ipad al dedi ve bende sonra para mevzusundan dolayı s5e ve air 3 aradında kaldım (s6lite kötü s5eden) şuan çok aradayım sizce ipad yerine tab s5e almak daha mı mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02BAA1D78

Açıkçası üç dört saat önce konuştuğum ve sıkı bir tab s6 savunucusu bir abi ipad proya geçince s6 ya para vermenin gereksiz olduğunu söyledi ve dedi ki 3-4 sene götürmez ipad al dedi ve bende sonra para mevzusundan dolayı s5e ve air 3 aradında kaldım (s6lite kötü s5eden) şuan çok aradayım sizce ipad yerine tab s5e almak daha mı mantıklı

Mantıksız. S6 çok kusursuz olmuş. Şuan burada çok sayardim nedenlerini ama bence videoyu izle. Bu arada ipadlerle kıyaslamak ayrı mesela ben Android'de daha serbestim ipadde attığım her adım para (iPad 7 ve Air 3 kullandım)

• tabs6 e laf etmeyin sd855le iyi iş görüyor ben sadece film dizi izlediğim için tabs5e aldım

• Bu başka ciharda arama özellliği iPhone üzerinden çalışıyor mu?telefon Samsung mu olması gerekir

• h2001 kullanıcısına yanıt

Samsung hesabı ve bu hesaba bağlı telefon olması gerekiyor. iPhone olmaz.

• Arkadaşlar 10 sürümüyle beraber whatsapta sorun var mı.Görüntülü aramada karşı taraf görüntüsü ters ya da yan

.Benim için denemeniz mümkün mü?Teşekkürler

• Merhabalar,

Tab S6 alma niyetinde olduğum bu günlerde, ipad 7 128GB hediye edildi, Akasya AVM den alınma. Jelatini dahi açmadım. Takas düşünen olursa konuşabiliriz, üzerine ödeme de yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skywaterr

10 yılda götürür o senin beklenti ve kullanımına bağlı. Zaten 2 yıl garanti güncelleme alır. Fiyatıda çok uygun. Bu fiyata daha iyi bir tablet yok şuan piyasada. iPad Pro 11 2020 Ayarında bir tablet olmuş.

Alıntıları Göster

Kalemle ilgili tespitinizde hata var.Kalemi doğru şekilde yerleştirirseniz tablet arkasına yapışıyor.Kılıfı açtığınızda içine düşmüyor yapıştığı yerden çekip alıyorsunuz.Herhalde gözünüzden kaçmış onun haricinde video çok yararlı olmuş çok beğendim.Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: intacto34

Merhabalar,

Tab S6 alma niyetinde olduğum bu günlerde, ipad 7 128GB hediye edildi, Akasya AVM den alınma. Jelatini dahi açmadım. Takas düşünen olursa konuşabiliriz, üzerine ödeme de yapabilirim.

Tab s7 yi bekleyin. Agustos ta tanıtılacak. 120hz ekran ile gelmesi bekleniyor. Cok fark yaratır kullanım konforunda.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.