Şimdi Ara

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S6 resmen tanıtıldı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
10
Favori
22.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lte model yok, 4 bin üstü 400 liralık kupon varsa 3977 liraya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zortak

lte model yok, 4 bin üstü 400 liralık kupon varsa 3977 liraya geliyor.
    bende benzer fiyata aldim... dusunene tafsiye ederim... bendekini satip lte model alasim cok var ams bir lte bulsam 4.400 lere klavyeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 deki ikanda klavye hediye yok. Sadece samsungda geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11'de ürün soru-cevap kısmına "kılıf dahil değil" diye soru yazan burada mı

Samsung "hediye" kavramının içini boşalttı iyice. 4000 TL.ye n11'den alınan tableti, kendi sitesinde 5000 TL.ye "hediyeli" diye satıyor. Yav zaten o klavye tek başına alınsa en fazla 1000 TL civarı olur. Nerede kaldı bunun hediye mantığı?

Edit: n11'de bir soruya şöyle cevap verilmiş:

quote:

Klavye
    Şuan Samsung Klavye hediyesi var mı? Kampanya Samsung ^'da devam ediyor ama sizde gözükmüyor? Eğer varsa bugün alacağım ürünü? Teşekkürler..
    11 Kasım 2019 Pazartesi

SamsungTürkiye Değerli Müşterimiz, 30 kasıma kadar devam etmektedir. Teşekkürler
    11.11.2019

Klavyeyi gönderiyorlar sanırım. Sonuçta şu anki fiyatı 11.11 indirim sebebiyle. Yoksa yarın itibariyle yine 4999 TL.ye satacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 11 Kasım 2019; 20:34:23 >

• beyler tab s lte modelını kullanan varmı...

taktıgınz hatta whatsp vs kuruluyormu lte modelını cıddı cıddı dusunuyorum harket halınde cep telofonun ınternetıne veya wınn baglı olmak zorunda olmak ıstemyorum
  • Yazılım güncellemesi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

n11'de ürün soru-cevap kısmına "kılıf dahil değil" diye soru yazan burada mı

Samsung "hediye" kavramının içini boşalttı iyice. 4000 TL.ye n11'den alınan tableti, kendi sitesinde 5000 TL.ye "hediyeli" diye satıyor. Yav zaten o klavye tek başına alınsa en fazla 1000 TL civarı olur. Nerede kaldı bunun hediye mantığı?

Edit: n11'de bir soruya şöyle cevap verilmiş:

quote:

Klavye
    Şuan Samsung Klavye hediyesi var mı? Kampanya Samsung ^'da devam ediyor ama sizde gözükmüyor? Eğer varsa bugün alacağım ürünü? Teşekkürler..
    11 Kasım 2019 Pazartesi

SamsungTürkiye Değerli Müşterimiz, 30 kasıma kadar devam etmektedir. Teşekkürler
    11.11.2019

Klavyeyi gönderiyorlar sanırım. Sonuçta şu anki fiyatı 11.11 indirim sebebiyle. Yoksa yarın itibariyle yine 4999 TL.ye satacaklar.
    Satıcı kim hocam?

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Satıcı Samsung Türkiye.

n11'de diğer birçok kişi gibi ben de sormuştum (özelden) klavye de veriyor musunuz diye, az önce Samsung şöyle cevap vermiş:

quote:

Klavye Hediyesi
    Merhaba, Bu tabletle birlikte Türkçe klavyeli kılıf hediye ediliyor mu, cevap vermenizi rica ederim.
    11 Kasım 2019 Pazartesi

SamsungTürkiye Değerli Müşterimiz, kampanyamız devam ediyor Teşekkürler
    12.11.2019

Sonuç olarak aslında çok ta kafamda yoktu ama 3980 TL.ye klavyesi ile birlikte almış oldum.

Ama hala kararsızım açmadan iade etsem mi diye, çünkü 4000 TL de az para değil tablet için. Daha çok akşamları evde, hafta sonu ve tatillerde internet, oyun falan için kullanırım.

Bir de, arada sırada web tabanlı muhasebe sisteminde bir masaüstü gibi rahatça kullanabilir miyim acaba, cihazı kullananlardan yorum alabilir miyim? Nümerik tuş takımı olmadığı için çok pratik olmaz gibi geldi bana, ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Kasım 2019; 14:59:26 >

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi mi?

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Performans iyileştirmesi ve bazı uygulamaların yatay modda çalışması + güvenlik güncelleştirmesi

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Google chrome ile olur hocam birde masaüstü sürümünü açık hale getirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 12 Kasım 2019; 15:4:30 >
  • beyler bisi sorcam bu tab s6 sesine hayran kaldim ... ama kalemi ile pek isim olmicak gibi tab s6 satip uada iade edip

lte s5e düşünüyorum ama ses sistemi ayni ise

tab s6 muthis bir ses sitemi var dizi film nerdeyse sinema tadinda

s5e dinleyen goren duyan ve s6 ile kiyaslabilecek kimse varmi

Biz enayi gibi kendi sitesinden aldık. Samsung ve saçma sapan fiyat politikasından yıldım. Sırf bu yüzden soğuğum. Her üründe aynı şeyi yapıyor.

Hayırlı olsun.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Valla aynı şeyi ben de Active 2 saatte yaşadım. İlk olarak 1800 TL.den lansmana çıktı aldık. Sonra 1 ay geçmeden hem fiyat 1700 oldu, hem de kendi sitesinde 300 TL hediye çeki verdi ve millet 1400'e, hem de hediyeli aldı. Hatta 3 saatlik indirim yaptı, daha da düşüğe alanlar oldu. Benim şahsen çıktığı gibi aldığım son Samsung cihazı o saat olacak. Ortalama 1,5-2 ay beklemek lazım ki, gerçek fiyatına satılsın.

Yalnız S6 tablet ile ilgili olarak işin ilginç yanı; Samsung Türkiye, n11'de soranların yarısına klavye gönderiliyor, yarısına kampanya bitti diye cevap yazmış. Böyle ciddiyetsiz bir anlayışa sahip olmak için özel bir çaba mı sarf ediyorlar, bilmiyorum.
    https://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-galaxy-tab-s6-wifi-2019-duman-siyahi-P372499170

• catik kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar arayış içindesiniz anlamıyorum, artık keyfini sürün s5e de ki işlemci ve ses sistemi bu kadar iyi olduğunu sanmıyorum tab s6 en üst ve en son model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydam330 -- 12 Kasım 2019; 22:6:30 >
    Paralel italatcidan farkları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Neden bu kadar arayış içindesiniz anlamıyorum, artık keyfini sürün s5e de ki işlemci ve ses sistemi bu kadar iyi olduğunu sanmıyorum tab s6 en üst ve en son model.
    rahat duramiyorum :)) birde kalem performansini begenmedim senin dusuncen ne ... pdf uzerinde soru cozuyorum boyle tam olarak keyifle yazi yazamiyorum kalem gibi degil tutusu ucu vs...

• catik kullanıcısına yanıt
    Hocam kalem konusunda s pen dışında wacom da alabilirsiniz.En iyi dijital kalemleri bunlar üretiyor.S pen 'in tutuşu daha konforlu olabilirdi.
    Tab S5 e de 4 adet hoparlör var.Ses sistemi iyi ama performans aynı olmaz.Ben şahsen değiştirmeyin derim.Ya da ipad pro alin hocam siz sevemediniz Tab S6 'yı.Ipad pahalıya,mal olur.Benim multimedya,ofis işleri ve video foto işlerinde işimi görüyor bu cihaz.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Peki klavye rahat kullanılıyor mu acaba? Küçük ya, o açıdan soruyorum. Bir de tuşların hissiyatı nasıl acaba? Kısacası, %100 aynı tecrübeyi beklemiyorum ama bir masaüstü klavye veya laptop klavyesi gibi rahatça kullanma imkanı var mı?
    Klavye ve trackpad iyi hocam.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.