Şimdi Ara

Merakla beklenen OnePlus 5T ülkemizde satışa sunuldu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
5.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefonun fiyatı 5T 128GB model için 2560TL'ye düşmüş (HB'de), siz hala 3000TL'lik giriş fiyatını baz alarak telefonu kötülüyorsunuz.
    ya gelişmeleri takip etmiyorsunuz ya da niyetiniz bam başka.

hadi buyurun 2560TL'ye bundan daha iyi bir telefon alın o sizin bahsettiğiniz markalardan?!

yani daha ucuza veya aynı fiyata çok daha iyisi varmış gibi bir hava yaratıyorsunuz boşuna.

buyurun paylaşın bizde öğrenelim madem???
  • Kötülediğim yok Bana ne ,niye kötüleyeyim?
    Bu tip beklenen ürünler ilk çıktıklarından getirenler saçma fiyatlar koyuyor talepten faydalanıp. Sadece onun için uyarıyorum.

OnePlus 5T gayet güzel telefon. Benzersiz bir telefon değil ama benzerleri ve daha iyileri var. Fiyatı mantıklı olduğu zaman alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 11 Şubat 2018; 1:6:30 >
  • Arkadaşlar merhaba. HB den beyaz renk 5T aldım. Bugün teslim edildi ancak kutusu açılmış. Arka jelatini ve imei bandrolü de sökülmüş ve kutuda yok. Ön ekran koruması da kılcal çizik dolu. HByi aradım. Kargocunun yanında açıp tutanak tutsaydınız falan dedi. Çok canım sıkıldı. Bir daha HBden ürün almamayı düşünüyorum. Hevesle alıp actigim cihazın böyle gelmesi çok can sıkıcı. Bilin istedim. Ne önerirsiniz. Daha piyasaya çıkalı 1 ay olan bir cihaz nasıl oluyor da bu şekilde sıfır gibi satılıyor. 7 gün içinde iade şansım varmış yinede. Çok uğraşmak da istemiyorum bu iade işleriyle. :(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrB77 D kullanıcısına yanıt
    Satıcı HB'nin kendisi mi yoksa HB üzerinden satış yapan 3. bir satıcı mı?
  • HB kendisiydi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrB77

HB kendisiydi hocam.

Yuh artık

Bu HB iyice bozdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 14 Şubat 2018; 0:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrB77

HB kendisiydi hocam.

iade edin hiç çekinmeden, yerine gerçekten sıfırını göndersinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Kötülediğim yok Bana ne ,niye kötüleyeyim?
    Bu tip beklenen ürünler ilk çıktıklarından getirenler saçma fiyatlar koyuyor talepten faydalanıp. Sadece onun için uyarıyorum.

OnePlus 5T gayet güzel telefon. Benzersiz bir telefon değil ama benzerleri ve daha iyileri var. Fiyatı mantıklı olduğu zaman alınır.

buyurun o benzerlerini sayın bakalım hocam, bu fiyata bu kadar donanım sunan hangileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

quote:

buyurun o benzerlerini sayın bakalım hocam, bu fiyata bu kadar donanım sunan hangileri?

Piyasaya girmek üzere olan Honor View 10 var ilk aklıma gelen. Eşi benzeri olmayan bir donanım değil, önemli olan fiyatı.
  • gerçekten de çok fazla seçenek varmış, haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 15 Şubat 2018; 10:12:56 >
  • quote:

Dostum çok araştırdım ve maalesef bu fiyata bu özelliklerde bir telefon bulamadım. Youtubeda bu telefonu 2-3 kat pahalı telefonlarla kıyaslıyorlar. İnsan gerçekten hayret ediyor.

• Aliexpress'ten aşağıdaki kılıfı sipariş vermiştim, bugün geldi ama slider tuşu için açıklık çok küçük ve kullanılması imkansız. 5 modeli için slider aralığı resimde gözüktüğü gibi, 5t'de de aynısı gibidir diye düşünmüştüm ama değiştirmişler tasarımı.

https://www.aliexpress.com/item/oneplus-5-case-Original-ipaky-Brand-oneplus-5-Three-Armor-Plastic-Frame-silicone-back-cover-For/32823938421.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ZYwz8q

• kişisel bilgileri bu cihazda alıyormu öyle bir haber cıkmıştı 5 modelinde bunda varmı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.