Şimdi Ara

Merakla beklenen OnePlus 5T ülkemizde satışa sunuldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
5.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR makulmuş...

• Ülkemizde satışa sunuldu diyince insan mağazada KVK bilmemne garantili sanıyor. Clickbait, sazan.avi ne derseniz artık...
    Diyeceklerim bu kadar.

• İthalatçı garantili telefon mu alınır aman uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Makul çünkü, çerçevesiz ekran telefonlarda en yakın rakibi s8 den 500 lira daha ucuz.

Ayrıca anlamadığım kısım, bileşenlerin çoğunu aynı markalardan tedarik ediyorlar(ekran işlemci kamera sensörü v.b), e çinli diye ekranı daha mı ucuza veriyorlar oneplus firmasına? Qualcomm çinli diye oneplus'a s835 verirken, kıyak geçip yarı fiyatına mı veriyor da siz burada gelip çinli telefon için çok yüksek fiyatlar yazıp kendinizi gülünç duruma sokuyorsunuz.

Sanki çinli olunca sudan ucuz olma zorunluluğu varmış gibi, adamlar yapmış işte on numara telefon, piyasaya göre de uygun fiyat koymuşlar.

XZ premium ve U11 de çerçevesiz ekran yok ki kıyaslayalım, onu alacak adam gidip daha ucuza oneplus5 alıyor zaten.

Bu DH'de düdüklenmeyi seven ne kadar çok arkadaş var vallahi pes!

Hocam farkında mısınız bilmiyorum ama herşeyin satışı adede göredir. OP, Xiaomi dünya çapında milyonlarca telefon satan firmalar bunlar. Haliyle işlemcileri de diğerlerine nazaran daha ucuza alabiliyorlar. Diğer firmalara göre ucuz olmalarının sebebi de budur. Senin dediğin gibi Çinli diye ucuza almıyor
    Kaldı ki S8 şu an Samsung TR garantili 3200'lerdeyken buna 2800 vermek abestir. Mi6'ya daha girmedim bile...

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Ekranındaki efekti beğenmediğimi iade etmek istediğimi belirttim. Cihazı arızalı diye kaydettiler iade sistemine. Daha sonra aradım arızalı falan değil cayma hakkimi kullanmak istiyorum dedim. Tekrar mesaj attılar kutusu açılmış sim takılmış telefon almıyoruz diye. Tekrar aradım sim takmadigimi söyledim, kutu acmaninda engel olmadığını söyledim gelen cevap şu keskin bir gereç ile güvenlik bandrolunu dikkatlice açmam gerekiyormuş. Bu arada zaten dikkatlice acmistim yırtık falan yoktu pritt ile yerine yapistirsam anlayamazlar bile. Tekrar uğraşmak istemedim çünkü bu anlattıklarım 1 hafta sürdü ve yakında yurt dışına çıkacağım telefon lazım yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilasat

Çin'li veya japon, bir telefona 2775 lira verilmez. 1000 lira üstü kimse telefon almasın bakalım fiyatlar bu kadar absürd olabiliyormu.

1000 lira altına aldığınız şeyin adı telefonsa (tuşlu konuşgaç demiyorum) biz de alalım da yolumuzu bulalım.
    Hocam yanlış anlamayın ama bizim satışlarımızı baltalıyorlar diye orada burada ağlayıp diğer telefonların pahalılanmasına sebep olan Vestel, bir moka benzemeyen telefonlarını 1100-1500 liralara satıyorken, onu da geçtim dolar 4 liraya dayanmışken 1000 lira altına telefon(?!?!) alabilmek ıslak hayallerden başka birşey değildir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Çin'li veya japon, bir telefona 2775 lira verilmez. 1000 lira üstü kimse telefon almasın bakalım fiyatlar bu kadar absürd olabiliyormu.

1000 lira altına aldığınız şeyin adı telefonsa (tuşlu konuşgaç demiyorum) biz de alalım da yolumuzu bulalım.
    Hocam yanlış anlamayın ama bizim satışlarımızı baltalıyorlar diye orada burada ağlayıp diğer telefonların pahalılanmasına sebep olan Vestel, bir moka benzemeyen telefonlarını 1100-1500 liralara satıyorken, onu da geçtim dolar 4 liraya dayanmışken 1000 lira altına telefon(?!?!) alabilmek ıslak hayallerden başka birşey değildir

Evet var hocam olmazmi .Mesela ben1000 TL nin altında fiyat etiketi olan bir telefon ile sana bu cevabı yazıyorum ve gayette memnunum. Merak edersen xiaomi note 4x fiyatı 750 -800 bandında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 5 Ocak 2018; 21:37:0 >

• GkhnAkyolTr kullanıcısına yanıt
    Yani bi iPhone Samsung gibi kaliteli değil onu demek istedim. Tabi fiyat farkı var

• quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Evet var hocam olmazmi .Mesela ben1000 TL nin altında fiyat etiketi olan bir telefon ile sana bu cevabı yazıyorum ve gayette memnunum. Merak edersen xiaomi note 4x fiyatı 750 -800 bandında .

O da 1000 lira hocam Şu an malum sitede 970 lere inmiş :(

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    İşiniz olmasa gidip kutusun ile münasip yerlerine monte etmeniz gayet yerinde bir olay olurmuş. Goya koşulsuz bakın koşulsuz iade var goya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyata bu telefon alinacagina, ithalatçı garantili S8 alinir, sonuçta bundasa garanti yok gibi birsey.

• Bu fiyat yine de bu telefona fazla en fazla 2400-2500 eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkD

Cihazın fiyatları 499$ yani 1870 lira.

Peki 2775'e satan kim?

OnePlus firması mı?

1000 liraya yakın kar koymak nedir?

Artık bazı şeyleri sorgulamanın zamanı gelmedi mi?

Cihazı 499$'a yani 1870 liraya Türkiye'ye getiren, 1000 liraya yakın kâr mı koyuyor? Kâr ne demek? Bunun tanımını bize yapın, öğrenelim.
  • Pazaryeri satıcısı tarafından satışa sunulmuş hepsiburada kendisi sattığında daha ucuza gelecektir.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. İşim olmasa monte ederdim thh yardimiyla. Ama şöyle bir hesap yaptım 5t Avrupa'da 500eur pasaport kayıt falan 2400 e denk gelecek. 5 ten de çok bir farkı yok, ben 5 i 2000 e aldım. Bu hesaptan sonra sineye çektim, yoksa elime geçseler bir kaşık suda bogarim. Amazon gelsede şunların hepsini yola getirse keşke. Hb göya Amazon'un iş modelini örnek alıyor birde, ama işine gelen kısımlarını tabi

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Bu vergi sistemi bu tatlı kâr ile amazon bizimkileri geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefona bu parayı verenin aklına şaşarım doğrusu. iphone 7 almak çok daha daha mantıklıdır şu cihazı almaktan (bir benzetme olarak iphone) hatta alan akıllı* varsa bana fotografını çekip göndersin youtube'a yüklesem 1 milyon izlenme yapar. reklam gelirini de kendisine veririm telefonu bedavaya getirmiş olur.

(*svihs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seglopsi -- 6 Ocak 2018; 9:57:31 >
  • Abd fiyatına bakmak çok yanlış çünkü bu cihaz avrupa pazarında 560 euro ya satılıyor ingiltere de ise 500 pound.

• uçmuşlar! normal modeli ile fiyat farkı olmamasına rağmen bizim uyanıklar bayağı fark yaratmış...hem de 64 gb!

• aliexpres de bayağı alan vatandaşımız var,ve cihazları teslim edilmiş.kutu ayrı cihaz ayrı.nasıl yapılıyor bu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.