Şimdi Ara

Merakla Beklenen BMW 4 GrandCoupe (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vtakmaz

Gerçi bu arabayı boşuna bekliyoruz . Bugün itibariyle %90 oldu özel vergi..

Benim 157.000 aldığım araba artık 165.000 TL.... Artık varya ne yapacağımızı sasırdık.

2000 motor arabaya binemeyecez arkadaş ya .. 2 mühendisiz ailede.. Karım ve ben...Yani ben binemeyecek duruma geldiysem bu ülkede diğerleri ne yapsın....

Ayıp yazıklar olsun..

Bu saçma hayatı bir M3 veya M6 ya binemeden tamamlayacaz.

Çok haklısınız hocam... aslında 1.6-2.0 motorlu araçlar normal orta sınıf araçlar yani lüks değil ama ödediğimiz vergiler lüks+lüks vergisi. artı ötv nin yüzde90 + kdv nin yüzde 18 olduğunu hatırlatmak isterim. yani aldığımız bir araçdan bir tana de devlete alıyoruz. millet ötv kalkacak yada düşecek derken hükümet sağ gösterip sol vurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Aniil

quote:

Orijinalden alıntı: vtakmaz

Gerçi bu arabayı boşuna bekliyoruz . Bugün itibariyle %90 oldu özel vergi..

Benim 157.000 aldığım araba artık 165.000 TL.... Artık varya ne yapacağımızı sasırdık.

2000 motor arabaya binemeyecez arkadaş ya .. 2 mühendisiz ailede.. Karım ve ben...Yani ben binemeyecek duruma geldiysem bu ülkede diğerleri ne yapsın....

Ayıp yazıklar olsun..

Bu saçma hayatı bir M3 veya M6 ya binemeden tamamlayacaz.

Çok haklısınız hocam... aslında 1.6-2.0 motorlu araçlar normal orta sınıf araçlar yani lüks değil ama ödediğimiz vergiler lüks+lüks vergisi. artı ötv nin yüzde90 + kdv nin yüzde 18 olduğunu hatırlatmak isterim. yani aldığımız bir araçdan bir tana de devlete alıyoruz. millet ötv kalkacak yada düşecek derken hükümet sağ gösterip sol vurdu

Allah belalarini versin .. M3 hayallerime limon siktilar ....

Bedava para dağıttılar şimdide para dolar olarak yurtdışına gitmesin die zam yapıyorlar ....Helal olsun...Para dağıtma zamda yapma arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vtakmaz kullanıcısına yanıt
    Mesele de bu ya hocam ekonominin E sinden anlamayanlar geldi başımıza. habire bizden alıyolar geçici olarak rahatlatmaya çalışıyorlar ama bizim de bi sabrımız var.
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    Kesin olarak bilmiyorum ama aracın boyutların da da bir değişim söz konusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Bu araç ile 3 serisinin arasında ne gibi fark var? Sadece görünümdeki ufak tefek değişiklikler mi yoksa ölçülerde büyük çaplı farklar var mı?

3 serisinden 1-2 santim uzun, 4 coupe ile aynı boyda olacağı belirtiliyor.
    Resmi açıklama henüz yok bildiğim kadarıyla.
  • Vergi olayında kesinlikle haklıyız...Kardeşim millet bu ülkede adam akıllı bir arabaya binemeyecek mi nedir bu vergi saçmalığı anlamış değilim...Oldu olacak herkes tek tip 50 bg lik araba kullansın ayıp yahu...%145 vergi nedir ya el insaf bee...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

Vergi olayında kesinlikle haklıyız...Kardeşim millet bu ülkede adam akıllı bir arabaya binemeyecek mi nedir bu vergi saçmalığı anlamış değilim...Oldu olacak herkes tek tip 50 bg lik araba kullansın ayıp yahu...%145 vergi nedir ya el insaf bee...

Hocam o yüzde 145lik vergi sadece ÖTV.. yani bu işin birde KDV si var + şunu da hatırlatmak isterim KDV ÖTV den sonra alınıyor yani vergi üzerinden vergi ödüyoruz.
  • quote:

quote:

Vergi olayında kesinlikle haklıyız...Kardeşim millet bu ülkede adam akıllı bir arabaya binemeyecek mi nedir bu vergi saçmalığı anlamış değilim...Oldu olacak herkes tek tip 50 bg lik araba kullansın ayıp yahu...%145 vergi nedir ya el insaf bee...

Hocam o yüzde 145lik vergi sadece ÖTV.. yani bu işin birde KDV si var + şunu da hatırlatmak isterim KDV ÖTV den sonra alınıyor yani vergi üzerinden vergi ödüyoruz.

İyi hatırlattın onu unutmuştum...Allah aşkına biri bana söylesin , gelişmekte olan ülkeleri ele alalım...Mesela Brezilya....Bizdeki gibi vergi var mı yahu...Bu nasıl bir adalet böyle!

• quote:

quote:

quote:

İyi hatırlattın onu unutmuştum...Allah aşkına biri bana söylesin , gelişmekte olan ülkeleri ele alalım...Mesela Brezilya....Bizdeki gibi vergi var mı yahu...Bu nasıl bir adalet böyle!

Önemli olan adında adalet yer alan partilerin olması değil.. önemli olan uygulamada adaletin olmasıdır. şuan da maalesef bu durumu yaşıyoruz.

• 3'ten farkı nedir bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryangt

3'ten farkı nedir bunun

Bakmayın işte bmw nin mantığını kafa almıyor... ha 3serisi ha 4grancoupe bence gereksiz yere üretildi. ama amaçları a5sportback e rakip üretmekdi tabi 3serisine benzer bir tasarımla bunu yaptıkları için başarısız olacaklar diye düşünüyorum.
  • sadece 3 GT'nin adı 4 grand coupe olmuş bence ama 1600cc motor hacminde gelirse benzinli demem alırım açıkcası
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.