Şimdi Ara

Merakla beklenen Battlefield 2042'nin açık betası Eylül 2021'de başlıyor: İşte katılım şartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merakla beklenen Battlefield 2042'nin açık betası Eylül 2021'de başlıyor: İşte katılım şartları

Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE'ın yaptığı Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 2042'nin açık betası için tarih verildi.

Açık Beta Eylül'de Geliyor

Son yapılan açıklamaya göre yılın en çok beklenen oyunlarından Battlefield 2042'nin açık betası Eylül 2021'de başlayacak. Ne yazık ki net bir tarih yok. Açık betaya katılabilmek için iki şart var; ya EA Play üyesi olmanız gerekiyor ya da Battlefield 2042'nin herhangi bir sürümünü ön sipariş vermeniz gerekiyor.

Ayrıca Bkz.PS Plus Ağustos 2021 oyunlarının tamamı sızdırıldı

EA Play'in aylık üyelik fiyatları şu şekilde:

• Steam - 29,90 TL

• Xbox - 12 TL (Xbox Game Pass Ultimate veya Game Pass for PC sahipleri zaten EA Play abonesi)

• PlayStation - 25,00 TL

Battlefield 2042 ön sipariş fiyatları:

Battlefield 2042, 23 Ekim 2021'de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapaca

Kaynak:https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-2042s-open-beta-will-launch-in-september/

• Açık beta diyor sonra yükelik yada satın alma istiyor. E bu kapalı beta değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön sipariş buluncam. Ve ya Ea üyelik alacam açık beta oynayacağım teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 26 Temmuz 2021; 15:35:7 >
  • Second sister kullanıcısına yanıt
    Ya da diyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Ya da diyor.

İki adet şart var koyu yazınca gerisi okumamıştım teşekkür ederim 1 aylık ea alırız ozaman :)

• atillagoguslu A kullanıcısına yanıt
    Kapalı'nın farkı bazı seçilmiş kişilere Kod ile giriş sağlanmış olması olurdu.Burada Kod yok satın alan kişiler direk giriyor.Kapalı deseydi derdi ki; "Satın almış bazı kişilere kod göndereceğiz belki size de gelir".

• adamlar önce oyunu al sonra deneme sürümünü kullan diyorlar:)

• xbox burda bile farkını ortaya koymus. ultimate sahipleri ea play abonesi sayıldıkları için ekstra ücret vermeyecekler. yok illede ea play alacam dersen xbox 12 tl, paystation 25 tl muhaha ulan paystation

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇIK BETA LAN BU AÇIK BETA, NİYE PARA VERİYORUM!?

Ulan zaten vaktim az, açık betada oynarım hevesimi alır yeter diyordum ona da para engeli koymuşlar.

EA BAT ARTIK BAT!

• Second sister kullanıcısına yanıt
    quote:

ya EA Play üyesi olmanız gerekiyor ya da Battlefield 2042'nin herhangi bir sürümünü ön sipariş vermeniz gerekiyor.

https://www.ozeldersalani.com/dogru-okuma-okudugunu-anlama-anladigini-yorumlama

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

ya EA Play üyesi olmanız gerekiyor ya da Battlefield 2042'nin herhangi bir sürümünü ön sipariş vermeniz gerekiyor.

https://www.ozeldersalani.com/dogru-okuma-okudugunu-anlama-anladigini-yorumlama

eeeee biladerim yukarda yanlış anlamışım dedim özür diledim amaç nedir.

• Şimdi ben ön siparişle alsam betada 20 saat oynasam ve iade etmek istesem 2 saat engeline takılıyor muyum?

Ön siparişte koşulsuz iade var diye biliyorum. Oyunun çıkış tarihinden sonra o oynadığım 20 saat sayılıyor diye biliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • açık beta dediği olayda ea play aboneleri oyun çıktıktan sonra oynayamayacak mı yani nedir olay? yoksa ea play'i olan aylık 29 liraya oynayabilecek mi?

• Electronic Arts gerçekten adi bir kurumsun. En yakın zamanda batmanız dileğiyle... Umarım Açık Beta'nın ne demek olduğunu ve nasıl olduğunu birisi size çıkıp öğretebilir.

• BF V de olduğu gibi, Beta da hilelerle karşılaşacak mıyız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.