Şimdi Ara

Merak ettiren dizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merak ettiren diziler daha çok ilgili çekiyor bu aralar, merak ettiren derken içinde gizem barındıran, mesela lost , stranger things gibi diziler olsun ama bunun yanında 11.22.63 dizisi gibi bilim kurguyu tarzıda olabilir. Bilim kurgularda person of interest, fringe, the 100, dark matter, battle star, star gate bunları biliyorum önermenize gerek yok.

• The Mentalist
  • DanPat kullanıcısına yanıt
    Mentalist şerlok holmsün çakması olsada izlettiriyor ama hikaye bilindik olduğu için fazla merak ettirmiyor. Gizem yok sadece bulmaca çözmek var. Gizemli dizilerden birini şuan izliyorum wayward pines. İlk sezonu bitirdim gayet iyiydi ama herkes ikinci sezon kötü diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wayward Pines adlı dizi tam size göre

• quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Mentalist şerlok holmsün çakması olsada izlettiriyor ama hikaye bilindik olduğu için fazla merak ettirmiyor. Gizem yok sadece bulmaca çözmek var. Gizemli dizilerden birini şuan izliyorum wayward pines. İlk sezonu bitirdim gayet iyiydi ama herkes ikinci sezon kötü diyor.

Gizem yok mu
    Anlasılan Red Jhon ile henüz tanısmamıssın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanPat

quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Gizem yok mu
    Anlasılan Red Jhon ile henüz tanısmamıssın

Ya red johnu merak ettiriyor ama en fazla ne olabilir diye düşünüyorsun jokerle batman gibi birşey olur. Birbirlerine çeşitli oyunlar yaparlar. Buda merak ve gizem kalmıyorki biliyorsun durumu. Merak ve gizemde olayın devamı izledikçe anlaşılır. Tabi sonuçta çok fazla birşeyde çıkmayabilir ama izlettirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dav

Wayward Pines adlı dizi tam size göre

aynen bu diziye başlamıştım ilk sezonu bitirdim ama ikinci sezon nasıl herkes kötü diyor?
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Yine iyi hocam izlenir

• prion break izledin mi hocam.

biraz farklı da olsa ben breaking badi de merakla izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

prion break izledin mi hocam.

biraz farklı da olsa ben breaking badi de merakla izledim.

Evet bunları izledim ama meraktan kastım gizemdi sanırım yanlış kelimeyi kullandım, gizemli diziler kategorisine girenler lost, wayward pines, stranger things vs.. bunlar.
  • Dexter olabilir.

• The Following olabilir.
  • how to get away with murder
  • Gizem istiyorsan kesinlikle True Detective 1.sezon abi,hiç beklemediğin şeyler oluyor sonlara doğru yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.