Şimdi Ara

Merak ettiğim bazı şeyler.. (Windows Mobil dünyasına çok yabancıyım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • * Windows'un mobil cihazlarında hangi sürüm var?
    * Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlarda PCde kullanılan programlar ve oyunlar yüklenip kullanılabiliyor mu?
    * 2. Sorumda bahsettiğim formata sahip kullanabileceğim bir mobil cep bilgisayarı ve türevi var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlarda PCde kullanılan programlar ve oyunlar yüklenip kullanılabiliyor mu?
    * 2. Sorumda bahsettiğim formata sahip kullanabileceğim bir mobil cep bilgisayarı ve türevi var mı?

Dediğiniz gibi Windows mobile işletim sistemli bi cihaz olsaydı şuan tüm dünya Android değil Windows işletim sistemli cihazlar kullanıyor olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B3C93D2DD

Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlarda PCde kullanılan programlar ve oyunlar yüklenip kullanılabiliyor mu?

Dediğiniz gibi Windows mobile işletim sistemli bi cihaz olsaydı şuan tüm dünya Android değil Windows işletim sistemli cihazlar kullanıyor olurdu
    Peki windows phone ve tablet denilen cihazlarda hangi işletim sistemi var hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

Peki windows phone ve tablet denilen cihazlarda hangi işletim sistemi var hocam?

Alıntıları Göster
    Windows Phone (mobile) os var fakat bilgisayarlardaki x86 ve exe uygulamalarını çalıştırmıyor eğer dediğiniz gibi bilgisayar uygulamaları ve oyunlarını çalıştırabilseydi Android değil mobil işletim sisteminin lideri Windows Phone olurdu zaten Windows Phonenin tutulmama sebebide uygulama ve oyun eksikliğinden dolayıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.