Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MEMURLUK & ASKERLİK

2
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MEMURLUK & ASKERLİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      174 Mesaj
      29 Mayıs 2012 16:20:32 Konu Sahibi
      arkadaşlar merhaba ben bu yıl kpss sınavına gireceğim ama memur olmadan öncede askerliği aradan çıkartmak istiyorum benim sormak istediğim soru işe su ben tercihleri yaptığımda askeri görevimden dolayı tercihimi dondurabiliyor muyum ? ya da askerde iken tercih ettiğimde tercihlerimden birisi gelince askerde iken dondurabiliyor muyum? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım edebilirlerse çok makbule geçer ya da bu konu ile ilgili hangi mercilerden bilgi alabilirim. teşekkürler...

|
      |
    • Yarbay
      6887 Mesaj
      29 Mayıs 2012 16:27:15
      Tercih yapıp kazanırsan 15 gün içinde (kendi şehrinde 3 gün) başvurman lazım. Yani askerdeyken kazanırsan hakkını kaybedersin. Önce memur ol ondan sonra askere git. Yada sınavdan hemen sonra askere git ve askerlik bitince tercih yap.
      29 Mayıs 2012 23:51:32 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Tercih yapıp kazanırsan 15 gün içinde (kendi şehrinde 3 gün) başvurman lazım. Yani askerdeyken kazanırsan hakkını kaybedersin. Önce memur ol ondan sonra askere git. Yada sınavdan hemen sonra askere git ve askerlik bitince tercih yap.

peki hocam bir arkadaşımızın böyle bir durumu olmuş askerde ama o bir şekilde gitmiş... o yüzden bu konuyu açtım şimdi ikilemde kaldım ne yalan söyleyeyim...
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.