Şimdi Ara

Memurdan çok ucuz ve boyasız denilen arabada ön tampon boyalı ve sitede en pahalı 4.araba çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
6.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Metalciadam335 (40 mesaj) estimates29 (9 mesaj) Guest-8AC7DD5C3 (5 mesaj) farukkk (4 mesaj) Bob Kelso (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (109 mesaj) Mobil (37 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Memurdan çok ucuz ve boyasız denilen arabada ön tampon boyalı ve sitede en pahalı 4.araba çıktı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14 Mesaj
    O arabada nasıl 600 lira hasar kaydı çıkabilir ki? Ön cama sinek mi sıçtı acaba. Şaka bir yana tek lastik patlatmış olsa tramer sayılır mı
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj
    Troll konu, gaza gelmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    206 Mesaj
    aracın 3 yılda 20bin km yol yaptığını söylemişsiniz bu da bir hiç demek. 20bin km’yi ne durumda yaptı, kullanış tarzı nasıldı? şehir içi mi? şehir dışı mı? devirsiz kullanımda aracın egr ve dpf sistemi tıkanabilir bu da performans düşüşüne neden olur. %10luk performans kaybı her şeyden olabilir. eski hava filtresinden bile.. çok kafaya takıyorsunuz, önemsiz şeyler bunlar.
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    600 TL tramer hiç birşey netten bakınca hep bı hasar kaydı var. Miktarlarida fazla.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

Ciddiysen de değilsen de komik olmuş anlattıkların
    |
    |
    Metalciadam335 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj

hocam ben ciddi cevap yazayım. Tamponda boya (plastik parça olduğu için) boya sayılmıyor çoğu ekspertizde. Ne olduğu belirsiz kapalı kutu araç almaktansa, içini dışını beğendiyseniz yabancı araçlara hiç bakmayın derim.

• Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Kardeş 600 lira o araba için kayıt bile sayılmaz. Üstelik tamponda boya olması da önemli sayılmaz. Keşke alsaydın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj

İnş. trolldür. 600 liraya detaylı temizlik yapmıyorlar jaslkdjlaksdlkjasd

|
    |
  • Yarbay
    3411 Mesaj
    Bosver iyi yapmissin tampon boyali arac alinmaz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: dr0742

hocam ben ciddi cevap yazayım. Tamponda boya (plastik parça olduğu için) boya sayılmıyor çoğu ekspertizde. Ne olduğu belirsiz kapalı kutu araç almaktansa, içini dışını beğendiyseniz yabancı araçlara hiç bakmayın derim.

15 sayfa ekspertiz raporu geldi çamurluklar ve ön arka tampona bile bakıldı. Lokal boya ön tampon ve 600 tl tramer çarpma.

Arkadaşı da azarladım o da bunlara takılıyorsan hiç alma kardeşim dedi. Burdan da ders çıkardım memurdan bile araba alınmaz diye. Sitedekilere faydamız dokunur diye de bu konuyu açtım.

|
    |
  • Binbaşı
    1582 Mesaj

Aynen ucuz yırtmışsın, allah kurtarmış seni, verilmiş sadakan varmış   

|
    |
  • Yarbay
    9384 Mesaj

ne desem bilemedim. neyse blok.

|
    |
  • Yarbay
    6367 Mesaj

Ön tampon boyalı 600 TL tramer var diye mi almadınız?

:)

• Yarbay
    6811 Mesaj

Cool story bro...

Araba yarbay ve albaydan alinir duz memurdan alinmaz. Sivilden alinmaz araclarini genelde renault yetkili serviste bakim yaptirirlar ve yalani,dolani olmaz. Sivildeki insanlar cok civik ve yayik oluyor. Bende memurdan aldim kazik yemistim gecmiste adam kalin yag koymus motora, motoru gidik arabayi satmis. O kadar masraf ettim gene aldigim fiyata sattim.

|
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Ön tampon boyalı 600 TL tramer var diye mi almadınız?

:)

Evet satıcı yalan söyledi 15 sayfa ekspertizde ortaya çıktı. Kimseye güven yok bu devirde.

• Çavuş
    75 Mesaj
    Türk insanının özetini bu gönderide bulabilirsiniz XDD o dyno testlerinin doğruluğuna inananlar varmış
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.